امتیازات بازی Forza Motorsport 3

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
اولین امتیازش را از Official Xbox 360 Magazine فرانسه گرفته که به اون 19/20 داده است
Everything is order and beauty, luxury, calm and technology

111801dc963ccbe8049647068e5a96dc-180x.jpg

Last edited by a moderator:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام:biggrin1:
دوستان عزیز لطف کنید دو تا نکته رو رعایت کنید!
1) اینجا تاپیک امتیاز های FM3 هست، اگر مشکلی با Edge دارید یا دوستش دارید تاپیک بزنید "آیا edge معتبر است؟" و بعد 300 صفحه در این مورد بحث کنید.
2) اینکه edge چه نمره ای به بازی ها می ده بر میگرده به سلیقه منقداش. هیچ نقدی رو نمی شه پیدا کرد که سلیقه نویسنده توش دخیل نباشه، ولی edge یه معدود فرقی که با مجلات داره معمولاً تو رودرواسی و از روی دیگران نمره نمی ده و از روی خطی که خودش داره نمره می ده. کاملاً هم واضحه که براش اصلاً اهمیتی نداره که اون بازی میانگینش از 1000 تا سایت دیگه چند بوده که در بالا نمونه هاش هست. به فرض منم به شخصه بخوام Kz2 رو نقد کنم بیشتر از 8 بهش نمی دم و دلیل هم دارم که این باز برمی گرده به سلیقه من چون یکی دگه ممکنه این بازی رو بازی کنه و راحت بهش 10 بده و اونم البته یسری دلایل برای خودش داره.

در کل اینو می خوام بگم که این مجله نمی شه گفت بهترینه پس هرچی این گفت درسته و بقیه دری وری می گن یا برعکسش این مجله به هیچ درد نمی خوره چون اکثر مواقع امتیازاتش از میانگین پایینتره. بهترین کار اینکه نقد edge خونده بشه نه نمراتش تا ببینیم طرف اصلاً چی گفته. وقتی مثلاً به mgs4 می ده 8 یه دلیلی داشته که اون دلیل هم حتما تو متنش پیدا می شه.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ماشا الله ! چقدر سریع جلو رفت تاپیک ! :biggrin1:

بجای این بحث ها برید از خود بازی لذت ببرید ! این بحث ها دیگه دوره اش تموم شد ! واسه وقتی بود که خودمون نمی تونستیم بازی رو تجربه کنیم ! ولی الان دیگه خودمون میدونیم با چجور بازیی طرفیم ! :cool:

این امتیازها فقط یه مهر تایید هست بر چیزی که الان میتونیم از تجربه کردن بازی حس کنیم ، نه بیشتر !

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
ign بد ...EDGE بد ...gametrailers بد ...!
gamespot هم بد :smoke:
--------------------------------
فکر کنم خیلی ها سر جاشون نشستن .... سازندگان کوچه و خیابونی چه میکنند:-"

تو هم بد:cheesygri
از سازندگان کوچه و خیابونی انتظار بیشتر از این نمیره :biggrin1:
حالا کی واسه pc میاد ؟
مردیم از بس shift بازی کردیم :evil:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
از اول هم معلوم بود با بهترین بازیه ریسینگ طرفیم.در مورد گرافیک هم اکثر سایتها تعریف کردن.فقط کافیه مقداری به aa بی بدیل بازی دقت کنیم:eek:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
سلام:biggrin1:
دوستان عزیز لطف کنید دو تا نکته رو رعایت کنید!
1) اینجا تاپیک امتیاز های FM3 هست، اگر مشکلی با Edge دارید یا دوستش دارید تاپیک بزنید "آیا edge معتبر است؟" و بعد 300 صفحه در این مورد بحث کنید.
2) اینکه edge چه نمره ای به بازی ها می ده بر میگرده به سلیقه منقداش. هیچ نقدی رو نمی شه پیدا کرد که سلیقه نویسنده توش دخیل نباشه، ولی edge یه معدود فرقی که با مجلات داره معمولاً تو رودرواسی و از روی دیگران نمره نمی ده و از روی خطی که خودش داره نمره می ده. کاملاً هم واضحه که براش اصلاً اهمیتی نداره که اون بازی میانگینش از 1000 تا سایت دیگه چند بوده که در بالا نمونه هاش هست. به فرض منم به شخصه بخوام Kz2 رو نقد کنم بیشتر از 8 بهش نمی دم و دلیل هم دارم که این باز برمی گرده به سلیقه من چون یکی دگه ممکنه این بازی رو بازی کنه و راحت بهش 10 بده و اونم البته یسری دلایل برای خودش داره.

در کل اینو می خوام بگم که این مجله نمی شه گفت بهترینه پس هرچی این گفت درسته و بقیه دری وری می گن یا برعکسش این مجله به هیچ درد نمی خوره چون اکثر مواقع امتیازاتش از میانگین پایینتره. بهترین کار اینکه نقد edge خونده بشه نه نمراتش تا ببینیم طرف اصلاً چی گفته. وقتی مثلاً به mgs4 می ده 8 یه دلیلی داشته که اون دلیل هم حتما تو متنش پیدا می شه.

آخه اینا فکر میکنن مثلا ما الان میگیم وای چرا به Forza امتیاز 9 داده ؟! خودت میدونی من خودم وقتی دموش رو بازی کردم گفتم خیلی خوبه و GT5 باید کار کنه تا شکست نخوره و ... ولی اینا امتیازهای EDGE خیلی به دهنشون شیرین اومده ، تبدیلش کردن به خداشون و طرف میاد میگه مهر تایید رو EDGE میزنه ! البته میرسه زمانی که مثلا SC یا AW یا ... بیاد و یهو برخلاف اکثریت امتیازاش یه 7 ی 8 ی بده ، اونموقع مهر رو میبینیم .

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
gamespot ببینید چی گفته :
Turn 10 Studios' latest racer is bigger and better than its superb predecessor in every way.
بعد گفته بازی هنوز واقعا سخته

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
gamespot ببینید چی گفته :
Turn 10 Studios' latest racer is bigger and better than its superb predecessor in every way.
بعد گفته بازی هنوز واقعا سخته

واسه PC نمیاد !

gamespot هم راست گفته ! واقعاً از همه نظر نسبت به Forza 2 سرتره ! من موندم چرا برخی سایتها میگن تفاوتی با Forza 2 نداره ! واقعاً یه پاره آجری ، چیزی خورده تو سرشون !

هم گیم پلیش کلی بهتر و رون تر شده و البته طبیعی تر و هم گرافیکش چشم نواز تر و هم بازی کردن باهاش لذت بخش تر !! :love:

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
مایکروسافت یعنی نمیاد بازی رو واسه ویندوز خودش منتشر کنه؟
مسئله اینجاست که کسی واسه بازی نمی ره از ویندوز مایکروسافت استفاده کنه !! که مایکرو بخواد بازی رو واسه pc بده و بعدم ملت واسه forza 3 برن ویندوز مایکرو رو بخرن و نصب کنن !!
ویندوز فروش خودشو می کنه . و ریلیز بازی برای یک ویندوز تاثیری روی فروش ویندوز و استفاده از اون نداره .

امتیازات forza 3 هم خیلی عالی شده . با این حساب کار برای GT 5 خیلی سخت شد . باید بدون کوچکترین نقص بازی رو بدن بیرون . یعنی باید همینجوری 10 ردیف کنه تا از forza 3 بزنه جلو!!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام !
بخشی از نکات مثبت و منفی بازی از زبان گیم اسپات :
The Good

• Hundreds of desirable cars to drive, paint, and tune
  • Great and varied selection of tracks to race on
  • Presentation is uniformly excellent
  • Superb online multiplayer options
  • New storefront features make it easier to buy and sell your creations.

The Bad

• AI drivers occasionally fall asleep at the wheel
  • Career bug sometimes lets you use cars that far exceed event restrictions.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سلام !
بخشی از نکات مثبت و منفی بازی از زبان گیم اسپات :
The Good

• Hundreds of desirable cars to drive, paint, and tune
  • Great and varied selection of tracks to race on
  • Presentation is uniformly excellent
  • Superb online multiplayer options
  • New storefront features make it easier to buy and sell your creations.

The Bad

• AI drivers occasionally fall asleep at the wheel
  • Career bug sometimes lets you use cars that far exceed event restrictions.

همینه ! منظور Amritz Lay یا Product Manager این بازی از گفتن این جملات :

"We've seen it on the floor, it's a good looking game, in terms of the content feature by feature, you know, I believe we beat them on a lot of the features as well our 400 hundred cars, they're fully built cars, full interiors, uh, fully damageable and deliveries just to mention that user created - user generated content really takes our game to the next level."

http://youremgn.com/main/gaming-section/general/95-forza-3-product-manager-we-beat-gt5-on-a-lot-of-features

و همینطور منظور من که برخی ها یا نفهمیدند یا نخواستند بفهمند ! 400 ماشین که همگی دمیج دارند ( دمیج داخلی و بیرونی ) که کاملاً و با جزئیات بالا روی گیم پلی تاثیر گذار هستش ، بیش از 360 تا از ماشینها که همگی قابلیت تیونینگ با بالاترین جزئیات رو دارند طوری که هر ماشین بین 2 تا 4 تا موتور میتونه داشته باشه چه برسه به چرخ و سر سیلندر و توربو شارژر و سیستم سوخت رسانی و سیستم ترمز ها و صندلی اسپرت و بازوهای تعادلی جلو و عقب و ... و قابلیت کاستمایز نا محدود ( در زمینه طراحی برچسب ها ) و فیزیک درست هر ماشین !

و با 3 یا 4 تغییر در مشخصات ماشین ( تازه به غیر از موتور ) میتونید شاهد تغییرات واقعی در گیم پلی باشید !!

کدوم بازیی این تعداد ماشین رو با همچین قابلیت هایی و اپشن هایی ارائه داده تا الان و یا خواهد داد ؟

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
کدوم بازیی این تعداد ماشین رو با همچین قابلیت هایی و اپشن هایی ارائه داده تا الان و یا خواهد داد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر