امتیازات بازی FIFA 10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

20090804213821%21FIFA_10_Cover.jpg

امروز Official PlayStation Magazine UK به نسخه PS3 بازی FIFA 10 نمره ی 9 از 10 را داد .

منبع

ویرایش:

Eurogamer Italy :10
Total Video Games:10
WonderwallWeb:9.8
Console Monster:9.5
Gamer Limit:9.5
Everyeye.it:9.5
Vandal Online:9.4
IGN UK:9.3
3DJuegos:9.3
SpazioGames:9.2
Games Master UK:9.2
Cynamite:9
Official Xbox Magazine UK:9
Gameplayer Sweden:9
Gameplanet:9
Teletext GameCentral:9
Level7.nu:9
Boomtown:9
Eurogamer:9
Xbox World 360 Magazine UK:9
VideoGamer:9
Eurogamer Spain:9
Games Radar (in-house):9
Gamer.nl:9
GameSpot:9

Last edited by a moderator:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
فیفا درسته که بهترین شبیه ساز در نسله حاضره (کنسول) ولی نمره ی 10 از 10 دیگه خیلی اغراق امیزه ولی لیاقت نمرهی 9.3 روداره;)

نه بابا ? جدّی ميفرماييد... ?! اگر هم 10 بگيره که حالا هم گرفته ... با توجه به زمان حال هست و کيفيت بازی ...

بقيه هم که هنوز فرق بازی "SPORT" رو با بازی "TPS" نميفهمن بهتره ما رو با نظر های خوشحالی که ميدن مورد لطف و عنايت قرار ندن!

P.N: امار اعتياد به قرص های روان گردان تو ایران چند % هست ?

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
نه بابا ? جدّی ميفرماييد... ?! اگر هم 10 بگيره که حالا هم گرفته ... با توجه به زمان حال هست و کيفيت بازی ...

بقيه هم که هنوز فرق بازی "SPORT" رو با بازی "TPS" نميفهمن بهتره ما رو با نظر های خوشحالی که ميدن مورد لطف و عنايت قرار ندن!

P.N: امار اعتياد به قرص های روان گردان تو ایران چند % هست ?

جان ما....نزن بابا شما چقدر خوش بر خوردی ببین من خودم عاشق فیفام ولی نمره ی 10 یعنی این بازی هیچ ایرادی نداره ولی چنین چیزی امکان نداره شما که خودتون فن بویترون تر تر تری(زبونم گیرکرد) از ما بهتر میدونی اصلا من خودم به شخصه از خدامه این بازی 10 بگیره شماهم اینقدر زود جوش نیار دوست عزیز:evil:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
ولی نمره ی 10 یعنی این بازی هیچ ایرادی نداره ولی چنین چیزی امکان نداره
بذار من یه نصیحت دوستانه بکنم.هر چیزی توی این دنیا امکان داره عزیز.
هنوز خیلی از بازیها تو این نسل موندن که 10 بگیرن.
فکر نکنم شما زیاد با EDGE اشنا باشین.برید از بچه های این سایت بپرسین وقتی EDGE به یه بازی میده 9 یعنی چی؟:biggrin1:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
جان ما....نزن بابا شما چقدر خوش بر خوردی ببین من خودم عاشق فیفام ولی نمره ی 10 یعنی این بازی هیچ ایرادی نداره ولی چنین چیزی امکان نداره شما که خودتون فن بویترون تر تر تری(زبونم گیرکرد) از ما بهتر میدونی اصلا من خودم به شخصه از خدامه این بازی 10 بگیره شماهم اینقدر زود جوش نیار دوست عزیز:evil:
خیر، وقتی یک بازی 10 یا نمره ی کامل رو میگیره منظور این نیست که کاملا بی نقص و بی اشکل هست و دیگه جای پیشرفت نداره یعنی بهترین چیزیه که در نوع خودش تا این لحظه عرضه شده، این نمره ها هم در مقایسه با فیفا 09 هستن که به نوعی یکی از بهترین شبیه ساز های فوتبال بود و پیشرفت هایی که 10 حتی نصبت به اون داشته...

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

دوست عزيزم... من fan بازی PES هستم... اولين تجربه ای که از فيفا کردم فيفا 09 بود ...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
وقتی Edge به بازی 9 میده یعنی بقیه برن بوق بزنن!!!خدایش سخت گیر ترینه

امسالم دوباره برگشتیم به سال 2007 همینطوری بازی ها دارن 9- و 10 میگیرند!!!
احتمال میدم بازم سخت گیری رو سایتها افزایش بدن(دیگه نمیشه فرق بازی خوب و خوب تر رو فهمید):biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر