امتیازات بازی Dead Cells

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد

خب چند ساعت تا انتشار نسخه نهایی و کامل دد سلز باقی مونده. بازی RogueVania و RogueLiteطور هستش و شدیدا مورد استقبال ملت قرار گرفته توی این ۱سالی که به صورت ارلی اکسز در دسترس بوده برای PC Gamerها
بازی دارای اکشن به شدت عالی و یه جورایی بی‌نقص، انیمیشن‌ها خیلی خوب و موزیک وحشتناک هستش. خیلی هم سخت هستش و شما هربار که بمیرید همه چیز از دست میره و دوباره باید از اول شروع کنید. البته هرچی پیشروی کنید در ادامه میتونید یه چیزایی رو با خودتون بیارید!
قیمت بازی هم ۲۵$هستش اما توی PS Store برای پیشخرید قیمتش ۲۰$ هستش
Digital Chumps 100
We Got This Covered 100
Trusted Reviews 100
IGN 97
Playstation Universe 95
EGM 95
Meristation 92
Video Chums 91
Gameinformer 90
Wccftech 90
Gamespot 90
Distructoid 90
GamingTrend 90
Push Square 90
VideoGamer 80
Easy Allies 80
Spaziogame 80

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
اوف چه امتیازایی. من 3 روز پیش بازی death gambit که سبکی مشابه این داره رو پیش خرید کردم که 6 روز دیگه میاد. اون بازی 2 بعدی هست و از نظر تنوع موسیقی و باس فوق العاده هست. امیدوارم اون بازی هم موفقیت اینو تکرار کنه تا دیگه این دوتا بازی و اسپایدر من پیش مقدمه ای باشن برای ماه خونین آبان :D
اینو هم همین الان میرم بخرم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تو پست اوّل پیشخرید زدید برا ps4 بیست دلاره...در حالی که برای همه ی پلتفرم ها این قضیه برقراره و پیشفروش اش شامل تخفیف کلّی شده

• Like
Reactions: New Shredder

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
997
نام
امیر حسین
بازیو 2 روزه دارم بازی میکنم. روند بازی کلا شانسیه و سخته. هر دفعه که میمیرید بر میگیردید به سلول اصلیتون. ولی ساختار و دشمنای سلول اصلی و ایتم هایی که توش پیدا میشه و کلا MAP اش عوض میشه. کلا شانسیه. یه دور ایتم و اسلحه ی خفن گیرتون بیاد تا چند مرحله میتونید جلو برید. وگرنه به 2 مرحله هم نمیکشید :D
بازی ایتم مخفی و جاهای مخفی زیاد داره. موزیکش بی نظیره. گیم پلی خیلی نرم و روونه و حالت معما گونه داره. تنوع بینهایته اصا. خیلی ایتم های مختلف و سلاح های مختلف دارید.
دشمنا خیلی سخت هستن و قوی ان مخصوصا ELITE ها.

کلا از نظر روند شبیه بازی The Binding of Isaac: Rebirth هست. مراحل رندم میشه گاهی. هر وقتم بمیرید اکثر چیزایی که دست اوردید از دست میدید.

در کل خیلی بازیه خوبیه ولی اعصاب میخواد :D

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
خب قراره برای بازی dlc بیاد به اسم rise of giant که 9 ماه در دست توسعه بوده و بسیار بزرگه .... (چند روز پیش هم ی اپدیت اومد که درجه سختی های مختلف و شاید چیزای دیگه :-?:D رو به بازی اورد)
محتویاتش اسلحه و مناطق و باس و دشمن های جدید و شاید چیزای دیگه ... :D
توی نمایشگاه pax west که انگار فروردین برگزار میشه قابل بازیه
برای کسایی که بازیو خریدن رایگانه ...
تاریخ انتشارش مشخص نیست ...
منبع : یوروگیمر و زومجی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب قراره برای بازی dlc بیاد به اسم rise of giant که 9 ماه در دست توسعه بوده و بسیار بزرگه .... (چند روز پیش هم ی اپدیت اومد که درجه سختی های مختلف و شاید چیزای دیگه :-?:D رو به بازی اورد)

من هنوز محتوای نسخه اصلی رو نتونستم کامل تموم کنم :((:((:((
خیلی سخت میشه تو قلعه اش
====
کلاً من آدمیم که عاشق کارهای روگ لایک اند و یکیشون رو هم نتونسته تموم کنه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد

البته همین الانش تو حالت بتا قابل بازی هستش برای PC
آپدیت قبلی هم مربوط به بخش کاستوم بود :D

بازی رو درجه سختی هارد یهو خیلی سخت میشه. انگار که تازه بازی رو گرفتی داری بازی میکنی :D هرچقدر نرمالش خوبه میری جلو راحت تمومش میکنی اما تو هارد دوباره روز از نو روزی از نو! یه سری آدم مریضم هستن که با فعال کردن ۴تا سل(سخترین حالت بازی) با Cursed Sword بازی رو تموم میکنن :D درکل بازیش شدیدا اعتیاد آوره. اون حالت کاستوم که اضافه کردن خیلی کمک میکنه با بیلدی که دوس داری بازی کنی و چیزی غیر ازونا واست دراپ نشه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر