امتیازات بازی BANISHERS GHOSTS OF NEW EDEN

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
Screenshot 2024-02-12 220922.jpg

BANISHERS GHOSTS OF NEW EDEN​

سازنده: Don't Nod
سبک: Action role-playing game, Adventure game, Fighting game, Adventure
تاریخ انتشار: February 13, 2024
پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X and Series S, Microsoft Window

امتیازات تا این لحظه!

Screenshot 2024-02-13 233348.jpg
Screenshot 2024-02-13 233400.jpg

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
چندتا از نقدها رو خوندم خیلی از داستان تعریف کردند مخصوصا ماموریت های فرعی. کلا شخصیت پردازی و دنیای خیلی جذابی درومده ولی مشکلش مبارزات هست که با اینکه ظاهراً بهترین کامبت سیستمی هست که این استودیو ساخته ولی بازم خیلی روون نیست. در کل فکر کنم اونایی که با ومپایر حال کردند یا حتی براشون متوسط بود این بازی براشون خیلی جذاب باشه. یکی تو فرند لیستم بازیو چند روزیه داره و بیش از ۷۰ ساعت بازی کرده طبق گفته ش بیشتر وقتشو صرف ماموریت های فرعی کرده اینقدر که داستان شخصیت ها و انتخاب هایی که برای سرنوشتشون داریم جذابه.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
5 ساعتی بازی کردم . داستانش و ماموریت هاش خیلی خوبن .
بازی هم حس مرموز بودن رو خیلی خوب میرسونه . ساندترکها هم خوبن . گرافیکش ok هست .
مبارزات چیز خاصی نداره . لیپ سینک ها تو در دیوار هستش . بیشتر جاها انگار لب کرکترها اصلا تکون نمیخوره .
سیستم Upgrade ساده ای هم داره .
بازی جالبیه . تمومش میکنم .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
5 ساعتی بازی کردم . داستانش و ماموریت هاش خیلی خوبن .
بازی هم حس مرموز بودن رو خیلی خوب میرسونه . ساندترکها هم خوبن . گرافیکش ok هست .
مبارزات چیز خاصی نداره . لیپ سینک ها تو در دیوار هستش . بیشتر جاها انگار لب کرکترها اصلا تکون نمیخوره .
سیستم Upgrade ساده ای هم داره .
بازی جالبیه . تمومش میکنم .
منم بازیو رو پلی۵ گرفتم یه ساعتی تست کردم ببینم چطور اجرا میشه ۶۰ فریمش کاملا ثابته و مد کوالیتیش فکر کنم رو ۴۰ بود. کلا از نظر گرافیکی خیلی خوب بود مخصوصا هنری. البته لیپ سینک همونطور که گفتی کلا تو دیواره. یه چیز دیگه که خیلی بنظرم خوب بود موسیقیش بود که حس ترس و غم رو باهم بهت میده و به شدت تو فضاسازی فوق العاده بازی تاثیر داشته. هنوز خیلی درگیر مبارزات نشدم ولی خب ظاهراً نباید انتظار زیادی داشت ازش. اگر Helldivers اجازه بده منم کم کم شروع میکنم بازیو:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر