امتياز سايت‌ها و مجله‌ها به Halo3

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مثل اينكه نسخه نهايي بازي بدست سايت gamemaster رسيده و بازي را Previews كردن .
و اولين سايتي كه به اين بازي امتياز داده 5/5 هست .
از اعتبار اين سايت خبري ندارم .

GameMaster Says:

"The only, only we can think of is that, while it looks great it doesn't look amazing. Which is a stupid thing to criticize really.You wouldn't refuse Scarlett Johansson a snog because she had a bit of spinach stuck in her teeth would you? Of course not, so we'll just get over it.

GameMaster Verdict:

نكات مثبت بازي !!!
GameMaster Loves:
+The Perfect combat
+The Scope of it
+The Awesome
GM Hates:
-That everybody online will completely murder us"

فقط در اخر بگم كه يادتون باشه از اين به بعد امتياز اين بازي را در اين تاپيك قرار بديد كه تاپيك بيخودي باز نشه .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
يكي از سايتها هم به اين بازي امتياز داد سايت crookedabstraction از اعتبارش خبر ندارم :laughing:
امتياز 9/10 :

يه تيكه در مورد بازي نوشته :

Graphically the game is also a mixed bag. It always looks good though and in places it looks genuinely spectacular and very beautiful. Inside areas are probably the most ordinary but some of the outside vista’s and scenes the game presents are a real sight to behold and genuinely gorgeous.

• Game starts off good
• Game gets ****ing awesome
• Game settles down into something really good
• Oh **** it’s just got awesome again
• Game settles down into something really good again
• More ****ing awesomeness ensues
• Game loses it’s way a little
• Game picks up
• Game Over

http://www.crookedabstraction.com/serendipity/index.php?/archives/39-Halo-3-Review.html

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اين بازي از ign امتياز عالي 9/5 را گرفت .

در مورد گرافيك بازي ign ميگه شگفت انگيز و داراي افكت هاي باورنكردني و با ديدار بصري عالي .

Amazing art direction, incredible lighting effects, and some of the best visuals available on the 360.

فقط HALO3 يه اشكالي كه داره در مورد فضاهاي باز هست كه در بعضي مواقع ضعيف عمل ميكنه گرافيك بازي .
حالا يكي از اشكال هايي كه به بازي گرفتن اتش لوله تفنگ هست !

Presentation:9/5

Graphics:9

Sound:9/5

Gameplay:9/5

Lasting Appeal:10

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حالا يكي از اشكال هايي كه به بازي گرفتن اتش لوله تفنگ هست !
این یه تیکه رو نفهمیدم.... ؟؟؟؟ یعنی عین moha میشه...؟؟؟ یعنی وقتی داری به طرفین حرکت میکنی وقتی شلیک میکنی آتیش اسلحه نیم متر اون طرف تر روی صفحه پدیدار میشه؟؟؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
این یه تیکه رو نفهمیدم.... ؟؟؟؟ یعنی عین moha میشه...؟؟؟ یعنی وقتی داری به طرفین حرکت میکنی وقتی شلیک میکنی آتیش اسلحه نیم متر اون طرف تر روی صفحه پدیدار میشه؟؟؟
نه ، من الان دارم بازي ميكنم فكر كنم منظورش غير طبيعي بودن آتش اسلحه هست !

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
من تا حالا هیچ کدوم از نسخه های هالو را بازی نکرده بودم :love::love::love:
وقتی هالو 3 را تست کردم اولین مسئله ای که باعث حیرت من شد گرافیک بالای بازی بود که یک سر و گردن از KillZone 2 و Crysis بالا تر بود :love::love::love:
GOOD LUCK

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من تا حالا هیچ کدوم از نسخه های هالو را بازی نکرده بودم :love::love::love:
وقتی هالو 3 را تست کردم اولین مسئله ای که باعث حیرت من شد گرافیک بالای بازی بود که یک سر و گردن از KillZone 2 و Crysis بالا تر بود :love::love::love:
GOOD LUCK

منم خيلي با گرافيكش حال كردم حالا صبر كن بري جلوتر بهترشم مي بيني اونم 60 فريم:eek:

boomber_man

کاربر سایت
Sep 16, 2007
4
نام
محمد
سلام به همه .

آقا یون دراین که بازی HALO یک شاهکاره هیچ شکی نیست اما به نظر من درمورد امتیاز دهی که GAMESPOT قرار روش اعمل کنه باید بگم به احتمال 90% امتیاز 9 رو میگیره و اما احتمال اینکه 9/5 هم بگیره کم نیست اما 10 به هیچ وجه !!!!!!!

اگر بازی هایی که امتیاز 10 رو گرفتن بر رسی کنید میبینید همشون داخلشون خلاقیت و نو آوری بوده نمونش SOUL REVER که بزرگترین خلاقیتی که داشت تعویض بعد ها بود !!!

اما HALO فکر نکنم خلا قیتی داشته باشه !!!! یک FPS با GAME PLAY عالی !!! اما نوآوری شک دارم !!!

درضمن من هر 2شماره گزشته از این بازی را انجام دادم اما هنوز مفتخر به انجام این شماره نشدم !!

به امید خدا ما هم JUMP IN میکنیم :biggrin1: :biggrin1:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سلام به همه .

آقا یون دراین که بازی HALO یک شاهکاره هیچ شکی نیست اما به نظر من درمورد امتیاز دهی که GAMESPOT قرار روش اعمل کنه باید بگم به احتمال 90% امتیاز 9 رو میگیره و اما احتمال اینکه 9/5 هم بگیره کم نیست اما 10 به هیچ وجه !!!!!!!

اگر بازی هایی که امتیاز 10 رو گرفتن بر رسی کنید میبینید همشون داخلشون خلاقیت و نو آوری بوده نمونش SOUL REVER که بزرگترین خلاقیتی که داشت تعویض بعد ها بود !!!

اما HALO فکر نکنم خلا قیتی داشته باشه !!!! یک FPS با GAME PLAY عالی !!! اما نوآوری شک دارم !!!

درضمن من هر 2شماره گزشته از این بازی را انجام دادم اما هنوز مفتخر به انجام این شماره نشدم !!

به امید خدا ما هم JUMP IN میکنیم :biggrin1: :biggrin1:

شما مي گي احتمال 9.5 كم نيست بعد براش 10% باقي مي ذاري:laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اما Halo فکر نکنم خلا قیتی داشته باشه !!!! یک Fps با Game Play عالی !!! اما نوآوری شک دارم !!!

البته یه سری نو اوری ها داره که من دیدم بچه ها گفتن مثلا میشه از بازیت فیلم بگیری یا اینکه دوربین بازی رو میتونی تغییر بدی یعنی اینکه دوربین رو بیاری بالا و بازی رو از بالا انجام بدی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر