امتياز سايت‌ها و مجله‌ها به Halo3

Gartall

کاربر سایت
مثل اينكه نسخه نهايي بازي بدست سايت gamemaster رسيده و بازي را Previews كردن .
و اولين سايتي كه به اين بازي امتياز داده 5/5 هست .
از اعتبار اين سايت خبري ندارم .

GameMaster Says:

"The only, only we can think of is that, while it looks great it doesn't look amazing. Which is a stupid thing to criticize really.You wouldn't refuse Scarlett Johansson a snog because she had a bit of spinach stuck in her teeth would you? Of course not, so we'll just get over it.

GameMaster Verdict:

نكات مثبت بازي !!!
GameMaster Loves:
+The Perfect combat
+The Scope of it
+The Awesome
GM Hates:
-That everybody online will completely murder us"

فقط در اخر بگم كه يادتون باشه از اين به بعد امتياز اين بازي را در اين تاپيك قرار بديد كه تاپيك بيخودي باز نشه .

آخرین ویرایش:
از همین الان من که می گم halo 3 امتیازش 9.5ه.به نظرنمره معقولی میاد نه زیاده نه کم با توجه به این که این بازی تو امریکا خیلی طرفدار داره

امتیاز سایتها و مجلات به Halo 3

سلام
این تاپیک برای یه مدتی مهم میشه چون بازیش مهم هست !
------------------------------------
اولین مجله معتبری که بازی رو نقد کرده بهش امتیاز بسیار عالی 10/9/9/9 رو داده ! مجله معروف Famitsu این امتیاز عالی رو به بازی داده و باید منتظر امتیازهای دیگه بمونیم.

این فامیتسو هم از قبل نشون داده علاقه ی خاصی به Halo داره:biggrin1: ولی خب الکی هم امتیاز نمیده دمه Halo گرم که از یه مجله ی ژاپنی تونسته این امتیاز رو بگیره شاید حداقل یکم فروش کرد تو ژاپن:)

همین که یه بازی امریکایی تونسته که از مجله ژاپنی ای مثل فامیتسو این امتیاز رو بگیره یعنی یکی از شاهکار های این نسل تا چندوقت دیگه عرضه می شه.

Famitsu مثل اينکه خيلی عجله داشت ..
من الان خيلی از جاها رو check کردم هنوز هيچ Site و يا Press معتبری بازی رو Review درست و حسابی نکرده و بهش نمره نداده ..
هنوز تا Launch بازی مونده ..

کافیه این بازی هم امتیاز بالا بگیره تا دیگه فعلا مایکروسافت حکومت کنه
من که بیشتر منتظر alan wake هستم تا این بازی ولی مثل اینکه بدبختانه این بازی زودتر از از alan wake میاد :evil: (هفته بعد)کو تا الان ویک بیاد بابااااااااااااااااااااااااااااااااا

من شرط ميبندم كه نسخه اصلي دست هيچ سايت يا مجله اي نيست . بقيه همينطوري از رو تريلرها نمره ميدند .:-"
يعني واقعآ فاميتسو به نظر شما اينقدر مجله ي زاغارتيه كه بياد از روي تريلر نمره بده؟

اصولاً يک press معتبر رو با همتای خودش مقايسه ميکنند نه با سايت های معتبر!
اما خوب شما به اين قضيه شک نکن که از روی تريلر review نکرده اون هم سر بازی بزرگی مثل halo 3
اعتباری که الان ميبينيد famitsu داره يک روزه به دست نيومده که يه همچين کاری بکنه و يک جامعه gamer بهش اعتماد دارن

من از اعتبارش حرفي نزدم ولي جلوتر از اينها سايتهايي مثل gamespot , ign , 1up ايستاده .

این مجله فامیتسو هفتگی چاپ میشه الان هم که میبینید امتیاز داده از روی نسخه اصلی هست چون تقریبا این بازی به منتقد ها فرستاده شده تا نقد کنن.و برای این زود داده چون که این هفته در این شماره مصادف با ریلیز هیلو 3 بنابراین این شماره باید امتیاز بده چون هفته دیگه بخواد چاپ بشه از ریلیز هیلو 3 گذشته;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or