امتياز سايت‌ها و مجله‌ها به Halo3

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
مثل اينكه نسخه نهايي بازي بدست سايت gamemaster رسيده و بازي را Previews كردن .
و اولين سايتي كه به اين بازي امتياز داده 5/5 هست .
از اعتبار اين سايت خبري ندارم .

GameMaster Says:

"The only, only we can think of is that, while it looks great it doesn't look amazing. Which is a stupid thing to criticize really.You wouldn't refuse Scarlett Johansson a snog because she had a bit of spinach stuck in her teeth would you? Of course not, so we'll just get over it.

GameMaster Verdict:

نكات مثبت بازي !!!
GameMaster Loves:
+The Perfect combat
+The Scope of it
+The Awesome
GM Hates:
-That everybody online will completely murder us"

فقط در اخر بگم كه يادتون باشه از اين به بعد امتياز اين بازي را در اين تاپيك قرار بديد كه تاپيك بيخودي باز نشه .

آخرین ویرایش:

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296

اگر نده بايد تمام كسايي كه توي امتياز دهي نقش دارن رو ترور كنيم!!

بعد ميگن چرا به ايرانی ها ميگين تروريست !:eek::biggrin1:

من هم فکر کنم امتياز خيلی بالای بگيره!

فقط من هيچوقت از اين بازی خوشم نيومد !!!!!!!!!!!
کلاً حتی تو xbox هم ديدم، بازی هم کردم اصلاً به دلم نميچسبه !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
در gs دیگه امتیازاتی مثل 9.8 یا 9.4 وجود نداره!

پس 10 ...!!:biggrin1::laughing:

به نظر من عمرا بالای 8.5 بگیره. چون من به گیم پلی از اون رو دانلود کردم گرافیکش چنگی به دل نمی زد ولی مثل سری های قبل گیم پلی خوبی داره.

خيلي لطف داري سعي كن از اين نظرها كم بدي .
حداقل ميتوني امتياز 2 نسخه قبل بازي را ببيني .
به نظر شما چون گرافيكش چنگي به دل نميزنه پس بالاي 8/5 نميگيره ؟!!!
برو سايت bungie تا ببيني چقدر روي صداي بازي زحمت كشيدند و چند نوع صدا و...................... به كار برده شده .
فزيك بازي هم كه اگه تمام تريلرر هاشو ببيني متوجه ميشي در ضمن براي چنين بازي هايي نياز به فزيكي مثل هاف لايف نيست !:laughing:
گيم پلي بازي هم كه گفتي خوبه.................... خوب نيست شايد بگم وحشتناك هست مطمئنا شهرت اين بازي هميشه گيم پلي بوده كه به نظر من ديگر بازي ها بايد مقابل اين بازي خم بشن .
گرافيك بازي هم چيزي نميگم فقط منتظرم ببينم چه امتيازي ميگيره .
درضمن يه چيز يادم رفت مايكروسافت به امتيازدهي شما يا هركس ديگه اي نياز نداره چون امتياز 1 را هم بگيره فروش خودش را كرده و ركورد دار هست .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
با اينكه ربطي به تاپيك نداره ولي بعضي وقت ها پستهايي داده ميشه كه ادم نميتونه جواب نده .

اره ديگه خيلي ها اينطور چيزها را نميفهمن و فقط دوست دارن يه چيزي بگن .
من نميدونم چندتا بازي پيدا ميشه كه در دقت تصويري 1080p و در 60 فريم در ثانيه اجرا بشه و با اين وصعت ديد و با گيم پلي بسيار درگير كننده پيدا ميشه كه روي كنسول اجرا بشه ؟!:-"

مايكرو هم بلد بود بياد بازي را طوري بسازه كه در 30 فريم اجرا بشه و از فاصله 10 متري صحنه كاملا تار ديده ميشد! و يه گرافيك فوق خفن درست ميكرد .
هنوز معلوم نيست كه اين تصاوير كه از halo3 نشون داده شده مربوط به نسخه پاياني هست يا نه چون مايكرو هميشه سعي ميكنه اخرين دقايق جزئيات بازي را رو كنه .
ولي با اين حال اون طراحي هايي كه شخصيت ها و اسلحه ها و وسايل نقليه داره بي رقيب هست و خيلي ها اينطور چيزها را ديدن براشون سخته .
حتي محيط بازي فوق العاده دقيق كار شده فقط كمي چشم بصيرت نياز هست كه چنين چيزهايي را ديد .
فقط تنها چيزي كه هست بازي رنگ بندي جالبي نداره و كمي كارتوني هست با ديدن ان خيلي ها توجهشون به ديگر چيزها جلب نميشه .

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام
مايكروسافت بهترين مهندسهاي كامپيوتر جهان رو در اختيار داره,پول هم كه زياد داره,360 هم كه كنسول خود مايكروسافت هست........................پس فكر نمي كنم اين بازي زير 10 بگيره.

finalgod

کاربر سایت
Aug 3, 2006
89
اولا خدمت دوستان عرض کنم که سری Halo هیچوقت بخاطر گرافیکش نبوده که اینقدر معروف شده که اینقدر بحث گرافیک میکنید بلکه بخاطر گیم پلی منحصر به فرد و داستان و multiplayer عالی اون بوده که این همه طرفدار داره

دوما Halo 3 جزو اون دسته از بازیهایی که امکان امتیاز کم گرفتنش خیلی پایینه چون هم مشخصات یه بازی FPS عالی رو داره و هم سازنده هایی پشتش هستن که توانایی خودشون رو تو دو تا قسمت قبلی نشون دادن

از همین الان خودتون رو برای نمره 9.5 از Gamespot آماده کنید و این جمله رو هم هیچوقت فراموش نکنید Finish The Fight

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
یادتونه قبل از اینکه Bioshock بیاد از همه ی مجلات و سایتها نمره ی کامل گرفته بود و حتی بعضی ها می گفتن بهترین بازی تاریخ می شه؟ اما چی شد ؟ گیم اسپات بهش 9 داد! حالا سر این Halo3 هم با این همه تبلیغاتی که داره می شه اولش همه ی این حرفهارو می زنین ، بعد گیم اسپات بیشتر از 9،2 بهش نمی ده ! حالا ببینین کی گفتم!!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
یادتونه قبل از اینکه Bioshock بیاد از همه ی مجلات و سایتها نمره ی کامل گرفته بود و حتی بعضی ها می گفتن بهترین بازی تاریخ می شه؟ اما چی شد ؟ گیم اسپات بهش 9 داد! حالا سر این Halo3 هم با این همه تبلیغاتی که داره می شه اولش همه ی این حرفهارو می زنین ، بعد گیم اسپات بیشتر از 9،2 بهش نمی ده ! حالا ببینین کی گفتم!!
خوب اگه نده چی میشه؟ اصلا مگه شما بازی رو به خاطر نمره ی گیم اسپاتش بازی میکنی؟ نقد نویسان گیم اسپات هم چند نفر هستند مثل من و شما، گور بابای نمرشون! بازی رو بچسب!

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
سلام
مايكروسافت بهترين مهندسهاي كامپيوتر جهان رو در اختيار داره,پول هم كه زياد داره,360 هم كه كنسول خود مايكروسافت هست........................پس فكر نمي كنم اين بازي زير 10 بگيره.

:laughing::laughing::laughing::laughing:
بسيااااار سپاسگزاريم

ميشه بگی چه ربطی وجود داره اين حرف های گهر بارتون به امتياز دادن يک بازی؟

خواهش ميکنم، زياد فکر نکنيد، چون اين دليل های خنده دار برای بازی HALO 3 نه نون ميشه نه آب !
مطمئناً اين بازی بزرگی هست برای اين کنسول، ولی اين دليل های مسخره چه ربطی داره ؟

پ.ن :
يک پيشنهاد به مديريت، فکر کنم اول صفحه عضويت يک تست هوش ساده بزارن ( مثل 2x2 ) خيلی بهتره، اينطوری هرکسی عضو نميشه.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
نمرات گيم اسپات جديدآ 0/5 تا 0/5 بالا ميره. يعني اگر بخواد بالاتر از بايوشاك بهش نمره بده بايد بده 9.5 !
سلام
مايروكسافت جديدآ برنامه نويساش بهترين شدن يا جديدآ پولش زياد شده يا جديدآ Xbox كنسول مايكروسافت شده؟ اگرچه اصلآ اين موارد به امتياز بازي ربطي نداره اما اگر هم بخوايم بگيم ربط داره(كه نداره!) پس چرا هيلو 1 و 2 نمره ي 10 از 10 نگرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
:laughing::laughing::laughing::laughing:
بسيااااار سپاسگزاريم

ميشه بگی چه ربطی وجود داره اين حرف های گهر بارتون به امتياز دادن يک بازی؟

خواهش ميکنم، زياد فکر نکنيد، چون اين دليل های خنده دار برای بازی HALO 3 نه نون ميشه نه آب !
مطمئناً اين بازی بزرگی هست برای اين کنسول، ولی اين دليل های مسخره چه ربطی داره ؟

پ.ن :
يک پيشنهاد به مديريت، فکر کنم اول صفحه عضويت يک تست هوش ساده بزارن ( مثل 2x2 ) خيلی بهتره، اينطوری هرکسی عضو نميشه.

آقاي IQ اين فاكتورها لازم هست تا يك شركت بتونه بازي بسازه كه اميد به گرفتن امتياز 10 رو داشته باشه نميشه كه يك شركت ايراني بياد بازي بسازه و نمره 10 رو بگيره(ميشه مثل اون بازي كه ساختن:laughing:).
منظور من از پست قبلم اين بود كه اين بازي توانايي و پتانسيل گرفتن نمره 10 رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر