امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
AC: Syndicate
8.5/10
مشکلات فنی(هر چند از یونیتی کمتر)، داستان رو اعصاب و کاراکتر هایی که اصلا و یا خیلی کم بهشون پرداخته شده.

Witcher 3:
10/10
الان بار دومه که دارم بازی می کنم و می تونم بگم که قطعا بهترین بازی عمرم بوده. منتظرم بیاد زیر 20 دلار اوریج بگیرمش:))

Kerbal Space Program:
خوب بعد از 70-80 ساعت(50 تاش رو استیم ثبت شده، بقیش دوران جاهلیت کرکی بوده:D) می تونم بگم جزو 5 تا بازی برتر عمرمه. ذره ای به فیزیک علاقه دارید در گرفتنش شک نکنید. و اگه خوشتون اومد از استیم بخرید لطفا. بازی DRM نداره و کلا غیر از راحت آپدیت کردن هیچ چیز اضافه ای نمی گیرید با خریدن، ولی خوب من که دلم نیومد پایریت کنم اینو:D

Civilization V:
اینم بعد از 70-80 ساعت می تونم بگم جزو 5 تای برتره. موقع تخفیف ها Complete Editionـش می شه 12 دلار، حتما بگیریدش.

GTA V:
10/10
GTA IV:
10/10

کاش یه مادی بود که شوتینگ و صدا های IV رو می شد اورد به V. واقعا تو IV تیرندازی که می کردی Recoil تفنگ رو حس می کردی:D یه میکسی از دوتاشون خیلی باور نکردنی و خفن می شه:D

CS: GO:
واقعا بعد از حتی 5 ساعت کانتر بازی کردن هیچ FPSـی بهت نمی چسبه. هر چند به دلیل مشکلات اینترنتی کلا 20-30 ساعت بازی کردم، ولی شوتینگ بازی بهترین شوتینگ دنیاست قطعا. یا بهتر بگم: CS GO بهترین FPS دنیاست.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Inside-Game2.jpg

بعد از اتمام آنچارتد 4 عزا گرفته بودم چی بازی کنم! و خوشبختانه این بازی مانند آنچارتد یه سری استاندارهای جدید برای بازی سازی خلق کرد . مکانیزم بازی بسیار ساده هستش و تمامی کارها تنها با زدن یه دکمه انجام میشه ( به جز کلید های Cursor ) . موسیقی و صداگذاری شاهکاره . گرافیک هنری بازی بینظیره . پازل ها منطقی و نسبتا آسون هستن .
تنها مشکل بازی کوتاهی بیش از حدشه .

در کل ارزش یه بار امتحان کردن رو داره و از خرید خودم راضی هستم .

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
INSIDE 10/10

بازی از همون ابتداش عالی شروع می شه تا انتهاشم مدام بهتر می شه یکی از بهترین المان ها در بازی برای من خلاقیت هست که در این بازی موج زیادی ازش وجود داره احسنت به سازنده های بازی که همچنین شاهکار خلق کردن

از اتمسفر و فضا سازی بازی که بهترین در سبک خودش هست بگذریم فکرشم نمی کردم که در زمینه صداگذاری موسیقی فیزیک یا حتی گرافیک فنی هم در بهترین شرایط ممکن باشه درجه سختی بازی کاما منطقی هست پازل ها هم به زیبایی هر چه تمام تر در بازی قرار دارن.

من از گیم پلی 4 ساعته بازی بسیار راضی هستم چرا که 4 ساعت برای 20 دلار بد نیست اما نکته ای که مهم تر از اینه کیفیت کار هست من حاضرم بازی 30 دقیقه باشه اما توش اب نبسته باشن متاسفانه در ایران به کمیت بیشتر از کیفیت اهمیت می دن در حالی که باید برعکس باشه مدام از حجم یا میزان حرف می زنن به جای اینکه از کیفیت حرف بزنن این قضیه نه تنها در بازی بلکه در قسمت های دیگه هم هست.

در نهایت قطعا بی شک این بهترین بازی INDIE هست که تا کنون ساخته شده

• Like
Reactions: Polaris

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
Witcher III
بازی به شدت بزرگ و مهم ، پر انتظار ، داستانی با شخصیت های اضافی که مطلقا تو اثر ساخته نمیشن و تنها باعث گیج شدن مخاطب میشن.گیم پلی شلوغ ولی ناکارآمد.اکثر المان های گیم پلی نه روی بازی سوار و نه به مخاطب تحمیل میشن.گرافیک فنی و هنری خیلی خوب ، فضا سازی عالی.موسیقی متن عالی.بازی در ظاهر شدیدا شلوغ کار است ولی عملا اکثر المان های طراحی شده به بازی تحمیل نشده و تو بازی درنمیان.قطعا بازی از عصر اژدها و اسکاریم جلوتر است ولی از خودش عقب تر.نسخه دوم همچنان بهترین سری این بازی.
نمره : 2.5/5

Dark solus 3
بازی اصلا دارک سولز نیست.یک بلادبورن است در یک دنیای دارک سولزی که به خاطر همین ناهمگونی دچار اختلال میشود.بازی سریع شده ، گیم پلی سریع و بلادبورنی شده.تغییر اکثر مکانیک های بازی ، آن را از کمر میزند.بازی ساده نشده ، بلکه سطحی شده ، بدون چالش خلاق.بازی قطعا از نسخه دوم خیلی عقب تر است.
نمره : 2/5

Salt and Sanctuary
یک دارک سولز دو بعدی خیلی خوب.بدون ادعا ، کم حجم و در عین حال مناسب.سازنده ها به خوبی توانستند گیم پلی دارک سولزی را روی یک بازی دو بعدی پیاده کنند و مطلقا این تقلید را پنهان نمیکنند.قطعا این تجربه جالب خواهد بود.بازی اما خیلی جاها بدون فکر طراحی شده است ، به خصوص سیستم ارتقای درختی که بازیکن را محدود میکند.بازی هرچی به سمت پایان نزدیک تر میشود ، آبکی تر میشود ولی قطعا ارزش بازی کردن را دارد.
نمره : 3/5

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
Witcher III
بازی به شدت بزرگ و مهم ، پر انتظار ، داستانی با شخصیت های اضافی که مطلقا تو اثر ساخته نمیشن و تنها باعث گیج شدن مخاطب میشن.گیم پلی شلوغ ولی ناکارآمد.اکثر المان های گیم پلی نه روی بازی سوار و نه به مخاطب تحمیل میشن.گرافیک فنی و هنری خیلی خوب ، فضا سازی عالی.موسیقی متن عالی.بازی در ظاهر شدیدا شلوغ کار است ولی عملا اکثر المان های طراحی شده به بازی تحمیل نشده و تو بازی درنمیان.قطعا بازی از عصر اژدها و اسکاریم جلوتر است ولی از خودش عقب تر.نسخه دوم همچنان بهترین سری این بازی.

Dark solus 3
بازی اصلا دارک سولز نیست.یک بلادبورن است در یک دنیای دارک سولزی که به خاطر همین ناهمگونی دچار اختلال میشود.بازی سریع شده ، گیم پلی سریع و بلادبورنی شده.تغییر اکثر مکانیک های بازی ، آن را از کمر میزند.بازی ساده نشده ، بلکه سطحی شده ، بدون چالش خلاق.بازی قطعا از نسخه دوم خیلی عقب تر است.

Salt and Sanctuary
یک دارک سولز دو بعدی خیلی خوب.بدون ادعا ، کم حجم و در عین حال مناسب.سازنده ها به خوبی توانستند گیم پلی دارک سولزی را روی یک بازی دو بعدی پیاده کنند و مطلقا این تقلید را پنهان نمیکنند.قطعا این تجربه جالب خواهد بود.بازی اما خیلی جاها بدون فکر طراحی شده است ، به خصوص سیستم ارتقای درختی که بازیکن را محدود میکند.بازی هرچی به سمت پایان نزدیک تر میشود ، آبکی تر میشود ولی قطعا ارزش بازی کردن را دارد.

نظر هر کس محترم هست اما این چیزایی که شما در مورد ویچر گفتید به هیچ وجه محترم نیست بلکه یه توهین هست به این ابر شاهکار با این ایراد های من دراوردی شما ماها هم بازی کردیم و از شما بیشتر یه احتمال دیگه هم هست شما از اقوام اقای فراستی باشید که اون موقع بحثش جداست دیگه و اگرنه تک تک ایراد های که گرفتید من دراوردی و صرفا برای اینکه خلاف جهت شنا کنید این کارو کردید

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
Witcher III

Dark solus 3

Salt and Sanctuary
خوب این نظر شخصی شماس و قابل احترام
اینم نظر شخصی منه و امیدوارم بهش احترام بدارین: ((چیزی که نوشتی یکی از مزخرف ترین چیزهایی بود که تا حالا شنیدم))

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
نظر هر کس محترم هست اما این چیزایی که شما در مورد ویچر گفتید به هیچ وجه محترم نیست بلکه یه توهین هست به این ابر شاهکار با این ایراد های من دراوردی شما ماها هم بازی کردیم و از شما بیشتر یه احتمال دیگه هم هست شما از اقوام اقای فراستی باشید که اون موقع بحثش جداست دیگه و اگرنه تک تک ایراد های که گرفتید من دراوردی و صرفا برای اینکه خلاف جهت شنا کنید این کارو کردید
کاری به نظر ایشون ندارم، تجربه شون از بازی بوده، درست یا غلط برای خودشون مهمه و محترمه، ولی اون تیکه راجب مسعود فراستی رو به حق خوب اومدین:D :D. یه لحظه فکر کردم ایشون در حوزه نقد بازی هم وارد شدن :D. فکر کنم دوستمون خیلی پیگیر نقدهای آقای فراستی هستن :D.

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
نظر هر سه شما رو خوندم.کلا راجع به دو چیز صحبت کردید : اول ، شخص من . دوم ، مسعود فراستی.مطلقا راجع به خود بازی ها صحبت نکردید.
هر موقع خواستید راجع به بازی صحبت کنیم و وارد دیالوگ بشیم ، پایه ام.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
نظر هر سه شما رو خوندم.کلا راجع به دو چیز صحبت کردید : اول ، شخص من . دوم ، مسعود فراستی.مطلقا راجع به خود بازی ها صحبت نکردید.
هر موقع خواستید راجع به بازی صحبت کنیم و وارد دیالوگ بشیم ، پایه ام.
سو تفاهم نشه، نظر شما برای من کاملا محترمه، تجربه هرکسی از بازی ها متفاوته، ابدا راجب نظر شما اظهار نظری نمیکنم و حق شماست که نظرتونو راحت راجب هر بازی ای بیان کنید.
من صحبتم بیشتر راجب نگارشتون بود که خب برام جالب بود ، چون کاملا ادبیاتتون شبیه شخص ذکر شده بود :D.

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
Dark Souls III :10
نکات مثبت :سیستم مبارزه عالی، گرافیک هنری بی نظیر!، گرافیک فنی خوب، lore عالی، طراحی محیط عالی،طراحی فوق العاده باس فایت ها (به جز چند مورد)، موسیقی بی نظیر

نکات منفی :بعضی از باس فایت ها ضعیف طراحی شدن
دم استاد میازاکی و تک تک سازنده ها گرم که همش شاهکار میسازن. فاز اونایی هم که میگن DS2 بهتره رو درک نمیکنم :|

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
سو تفاهم نشه، نظر شما برای من کاملا محترمه، تجربه هرکسی از بازی ها متفاوته، ابدا راجب نظر شما اظهار نظری نمیکنم و حق شماست که نظرتونو راحت راجب هر بازی ای بیان کنید.
من صحبتم بیشتر راجب نگارشتون بود که خب برام جالب بود ، چون کاملا ادبیاتتون شبیه شخص ذکر شده بود :D.
به هیچ وجه سو تفاهم برای من نمیشه ، اصلا هم مجبور نیستی به نظرات من احترام بذاری ، میتونی نقدشون کنی ، بکوبونی و حتی بهشون بگی بی ارزش ولی به شرطی که توانایی ورود به یک دیالوگ مستدل رو داشته باشی.میتونیم تا صبح بشینیم و راجع به نظراتمون و فقط نظراتمون بحث و جدل کنیم ولی اینکه راجع به شخصیت همدیگه بحثی کنیم ، به نظرم برای فضاهای تلگرامی خوبه نه اینجا ، که حداقل فضای جدی گیم هست.
در رابطه با مسعود فراستی نمیخواستم وارد شم ولی چون چندباری اشاره کردید بد نیست بگم.من قبل از آشنایی با این فرد ، لحنم همینطوری تند و تیز بود ، حتی دوستام هم بهم میگفتن فراستی گیم :D . تا اینکه رفتم بعدها یادداشت ها و نقدهاش رو خوندم ، متوجه شدم چقد از نظر دیدگاه و زاویه دید شبیه هم هستیم ، برای همین کاراش رو اگه وقت کنم دنبال میکنم.چندتا واژه پردازی زیبا نوشته هاش داره که من از اونها خوشم اومد و تو نوشت های خودم جدیدا استفاده میکنم ، برای همینه که شما با خوندشون یاد فراستی میفتی.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
به هیچ وجه سو تفاهم برای من نمیشه ، اصلا هم مجبور نیستی به نظرات من احترام بذاری ، میتونی نقدشون کنی ، بکوبونی و حتی بهشون بگی بی ارزش ولی به شرطی که توانایی ورود به یک دیالوگ مستدل رو داشته باشی.میتونیم تا صبح بشینیم و راجع به نظراتمون و فقط نظراتمون بحث و جدل کنیم ولی اینکه راجع به شخصیت همدیگه بحثی کنیم ، به نظرم برای فضاهای تلگرامی خوبه نه اینجا ، که حداقل فضای جدی گیم هست.
در رابطه با مسعود فراستی نمیخواستم وارد شم ولی چون چندباری اشاره کردید بد نیست بگم.من قبل از آشنایی با این فرد ، لحنم همینطوری تند و تیز بود ، حتی دوستام هم بهم میگفتن فراستی گیم :D . تا اینکه رفتم بعدها یادداشت ها و نقدهاش رو خوندم ، متوجه شدم چقد از نظر دیدگاه و زاویه دید شبیه هم هستیم ، برای همین کاراش رو اگه وقت کنم دنبال میکنم.چندتا واژه پردازی زیبا نوشته هاش داره که من از اونها خوشم اومد و تو نوشت های خودم جدیدا استفاده میکنم ، برای همینه که شما با خوندشون یاد فراستی میفتی.
حرف حرفه درستیه، زاجب خود بازی ها تبادل نظر صورت بگیره بهتره، البته به شرطی که هر دو طرف مبنای دیالکتیک رو داشته باشن، و فقط از روی لجبازی و پا فشاری صحبت نشه، مقصودم اینه که یه انتفاعی هم حاصل بشه از گفتمانمون.
در هر حال موافقم با حرفتون، موفق باشین :).

• Like
Reactions: Clegane

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
logo-bfh.png

Battlefield Hardline: 8.5 / 10

دورد.
نسخه جدید بتلفیلد با وجود اینکه از حال و هوای جنگ اومده بیرون و دزد و پلیسی شده ولی جالب از آب دراومده و حس و حال خیلی خوبی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر