امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
gta-5-gameplay-trailer.jpg

بهترین بازی تاریخ PC ...

نقاط مثبت : شخصیت پردازی عمیق، داستان گیرا، ادامه ای بهتر و صد البته گیراتر نسبت به نسخه های قبلی، گرافیک بینظیر و معجزه آسا، هوش مصنوعی عالی،دقت زیاد به نکات ریز ( عکس العمل NPC ها و زندگی مردم عادی در شهر) . صداپیشگی و صداگذاری شایسه و درخور نام .

نقطه منفی: خوب بودن بیش از حد بازی ! .

نمره: کامل
10

123321

کاربر سایت
Jan 31, 2007
86
نام
1983
همون چند موردی که گفتم به وجد اومدم دقیقا همین دوتایی بود که گفتی :D من اسپورت کرده بودم هر کی رد میشد عکس میگرفت :D غیر این دوتا من دیگه یادم نمیاد عکس العمل جالب تری دیده باشم!
ولی WD از این نظر بیشتر روش کار شده بود بنظرم و ضعفاش به چشم نمیومد اما فقط از همین نظر :D

بیخیال مجید انصافا، با کی بحث می کنی؟:)) طرف با f16 بین ساختمونا لایی میکشه حال میکنه :))

خوب برسیم به اصل مطلب

Project CARS

نکات مثبت :
همین که گرافیک بازی ده برابر از نسخه کنسولی بهتره نمره قبولی گرفته :d
تعدادپیستهای بسیار بالا
گیم پلی بی نقص
تعداد ماشینها قابل قبوله که البته گفتن اضافه خواهد شد
خیلی راحت فورزا gt میکنه تو قوطی چه از نظر گرافیک و چه از نظر گیم پلی

نکات منفی
هوش مصنوعی گاهی با مشکلاتی همراهه

امتیاز 9.0

شاهکار The Witcher 3 Wild Hunt

نکات مثبت
مثل همیشه همین که گرافیک بازی از نسخه کنسولی بهتره نمره قبولی گرفته :d
داستان گیرا که به هیچ وجه تکراری نمیشه
سیستم مبارزات عالی کار شده
داستانهای فرعی بسیار زیبا
pc style بودن بازی و اهمیت زیاد سازندگان به نحوه انجام بازی با موس کیبورد

نکات منفی
loot کردن راحت بدون درد سر
باگ های عجیب در کنترل اسب و گرالت
که البته ناچیز بوده و قابل چشم پوشی هستن

امتیاز 10

آخرین ویرایش:

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی
بیخیال مجید انصافا، با کی بحث می کنی؟:)) طرف با f16 بین ساختمونا لایی میکشه حال میکنه :))

خوب برسیم به اصل مطلب

Project CARS

نکات مثبت :
همین که گرافیک بازی ده برابر از نسخه کنسولی بهتره نمره قبولی گرفته :d
تعدادپیستهای بسیار بالا
گیم پلی بی نقص
تعداد ماشینها قابل قبوله که البته گفتن اضافه خواهد شد
خیلی راحت فورزا gt میکنه تو قوطی چه از نظر گرافیک و چه از نظر گیم پلی

نکات منفی
هوش مصنوعی گاهی با مشکلاتی همراهه

امتیاز 9.0

شاهکار The Witcher 3 Wild Hunt

نکات مثبت
مثل همیشه همین که گرافیک بازی از نسخه کنسولی بهتره نمره قبولی گرفته :d
داستان گیرا که به هیچ وجه تکراری نمیشه
سیستم مبارزات عالی کار شده
داستانهای فرعی بسیار زیبا
pc style بودن بازی و اهمیت زیاد سازندگان به نحوه انجام بازی با موس کیبورد

نکات منفی
loot کردن راحت بدون درد سر
باگ های عجیب در کنترل اسب و گرالت
که البته ناچیز بوده و قابل چشم پوشی هستن

امتیاز 10

بعید میدونم تا الان فورزا یا جی تی رو بازی کرده باشی یا اصلا دیده باشی.

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446

Grand Theft Auto V Review PC
Grand_Theft_Auto_V.png

[/COLOR]نکات بد : افت فریم و کمی لگ بر روی پی سی.... کنترل ضعیف هلیکوپتر و هواپیما ها.

SCORE : 9.5

نکات مثبت و منفی و مخصوصا منفی تو،هلیکوپتر رو پایم خیلی خرابه،هنوز بازی رو تموم نکردم جت رو سوار نشدم اما بهت ایمان دارم :D
کاش میشد یکم لااقل مثل باتل چهار کنن کنترلشو اینجوری میکردن اوج لذت بود برام!

خیلی وفته تموم کردم یادم رفته نمره بدم::D
Grand_Theft_Auto_V.png

نکات مثبت:
  1. گرافیک عالی
  2. جزئیات زیاد
  3. گیم پلی فوق العاده
  4. داستان و روایت داستان خیلی خوب
  5. شخصیت پردازی عالی
  6. پورت فوق العاده روی PC
نکات منفی:
  1. پویا نبودن محیط (طبق چیزی که انتظار میرفت)
  2. افت نسبی کیفیت دمیج شدن وسایل نقلیه نسبت به نسخه های قبل
  3. کرش های بین مراحل (تا قبل از عرضه پچ)
  4. هوش مصنوعی معمولی پلیس و همینطور NPC ها
نمره کلی: 9.4/10

توضیح:
بالاخره بعد از 2 سال صبر کردن اومد و تمومش هم کردیم :D
خداروشکر 2 سال واسش صبر کردیم حداقل فریم دهیش عالی بود و مشکل از این لحاظ نداشت و همینطور ترجیح میدادم دو سال دیرتر بازی کنم تا اینکه همزمان با کنسول بازی کنم و یک افتضاحی مثل GTA IV رو تجربه کنم (از نظر فریم دهی)

کاملا از بازی راضی بودم واقعا شاهکار خالص بود، در مورد نکات مثبتش ترجیح میدم صحبت نکنم چون همگی ازش باخبریم اما در مورد نکات منفی که میخوام این نکاتو با WD مقایسه کنم:
بدون تعصب از نظر پویا بودن محیط بنظرم کاملا زیر WD به سر میبره و دلایل خودم رو هم دارم:| من قبل از این روی کنسول بازی نکرده بودم تا روی PC برم و اینقدر که هایپ شده بودم فک میکردم با شخصیت اصلی میشه راه رفت تو خیابونا و هر ثانیه مردم کارای مختلف جالب انجام بدن و آدمو به وجد بیارن که جز چند مورد من به وجد نیومدم و بقیه موارد اینه که فقط مردم یاد دارن کنار خیابون راه برن مثل نسخه های قبلی و پیشرفت خاصی مشاده نشد در صورتی که اگه با WD که فرسنگ ها زیر GTA هست مقایسه بشه بنظرم از این نظر خیلی ضعیف تر هست! تو WD راه میرفتی مردم هر کدوم اسم جداگونه خودشونو داشتن و وقتی با موبایل حرف میزدن اگه به حرفشون گوش میدادی هر کدوم حرفای مختلفی میزدن و خیلی حرفای جالبی میزدن و فقط به راه رفتن تو خیابون نمیپرداختن :D

هوش مصنوعی پلیس که زیاد جالب نیست، یک ستاره و دو ستاره رو راحت میشه پیچوند کافیه بپیچونی توی یک کوچه سرتو ببری زیر دیگه پیدات نمیکنن و 4-5 ستاره هم زیاد پیچوندنش سخت نیست کافیه محیط رو بشناسی! اما نکته مهم توی هوش مصنوعی NPC ها هست که بنظرم اصلا جالب نبود :| از تو جاده رد میشی یک ماشین بهت میزنه طرف میگه Oh Sorry You're ok?? گازشو میگیره میره، درصد پیشرفت نسبت به قبل هیچیه یا وقتی با ماشین میکوبی به ماشین جلویی اولین بار انتظار داری طرف پیاده بشه دیالوگای جالبی بارت کنه یا یک دعوای جالبی راه بیوفته در صورتیه که نهایت کاری که میکنه اینه که یک میدل فینگر بهت نشون میده یا هم اگه قلدر باشه پیاده میشه میزنت که ماشالله توی GTA های قبلم همینقدر بود که فقط میدل فینگر بهش اضافه شده :D در صورتی که اگه همینم با WD مقایسه کنین میبینین NPC ها خیلی بهتر عمل میکردن، یک ماشین به ماشین جلویی میزد دوتا راننده پیاده میشدن با هم بحث میکردن که چرا زدی و ... یا وقتی چراغ قرمزو سبز میکردی به هم میخوردن پیاده میشدن و کلی سر و صدا تو خیابون راه میوفتاد که آدمو به وجد میاورد.

دمیج وسایل نقلیه هم که اگه کسی GTA IV بازی کرده باشه خیلی راحت همون اول متوجه میشه چقد ضعیف تر هست! با سرعت 200 تا میکوبی به دیوار یکم جلوش خراب میشه در صورتی که GTA IV به دمیجای واقعیش معروف بود میدیدی نصف ماشین رفته و دیگه چرخاش کار نمیکنه :D البته این مشکل تا حد کمی با ماد حل میشه.

کرش های بین مراحل هم گویا اورجینال بازا هم داشتن و کلی توی سایت راکستار شکایت کردن که تازه با آپدیت 4 مشکلش حل شد ولی تا قبلش کلی زجر کشیدم تا مراحلو رد کردم.

دیگه نکته منفی دیگه ای نمیمونه و کلا اگه همینا رو حل میکردن نمره کامل رو بهش میدادم!
در کل با وجود همه اینا بنظرم شاهکار بود و کلا دم راکستار گرم :)
اینم با watch dog موافقم .نمیشه خرده گرفت که ایراده تو بازی اما اگه میبود جالبتر میشد تو wd خیلی جالب بود برام هر کسی یک چیزی میگفت پای تلفن و یا مسیج میداد من 10 در صد بازی هم شاید نرفته باشم اما کلا انگیزه ای براش نمیبینم که بازی کنمش و تا آآخرررش برم!
نمیدونم چرا نه، میخوام بازی کنمش! نه پاکش کنم!
و گرافیکش با مد جالب میشه با افکت deep of field!(نمیدونم درست نوشتم!)
یک چیز جالب دیگه تو wdبرام حافظه نگهداری اتفاقات بود که مسلما در بازی های جهان باز کار ساده ای فکر نمیکنم باشه.
یادم نیست چطوری فهمیدم اما بعد فهمیدنش ماشین suv برداشتم تعداد زیادی رد لاستیک دایره ساعت وار کشیدم رفتم ته خیابون 2چهاراه بعد وبرگشتم دیدم همه هست!همینطور مسیر رو به یک.دو.سه و چهار بلوک خیابون رو دور زدم برگشتم دیدم هست اما 20 در صد رفته رفته فقط کاهش پیدا کرد خیلی برام جالب بود دیگه زیاد تست نکردم!
تو gta تست نکردم این مورد رو اما وقتی با ماشین به ماموریت میری و ماشین اجباری بهت میده میدیم ماشینم گوشه خیابون پارک شده وقتی ماموریت تموم میشد نیستش!خرده نمیگیرم چون تایم ماموریت ها گاها زیاده نبایدم اون ماشین سر جاش باشه !اما...
خوب ببخشید بجا نمره یکم زیادی پرچونگی کردم!هنوز تا،تهش نرفتم فعلا تا همینقدر که رفتم جزء بهترین بازی 2015 برام هست.
امتیازم فعلا! 9/5

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

• Like
Reactions: Origami 2008

123321

کاربر سایت
Jan 31, 2007
86
نام
1983
بعید میدونم تا الان فورزا یا جی تی رو بازی کرده باشی یا اصلا دیده باشی.
با اینکه پستت اصلا ارزش جواب دادن نداره ... تو فکر کن من کنسول ندارم
اتفاقا کلوپ سر کوچه ساعتی 2000 تومن میگیره میشه بازی کرد نیازی هم به خرید کنسول نیست
بعید ندون . بازی کردن انحصاری کنسولی اونقدرا هم که فکر میکنی کار خاصی نیست .
بازی کردم چیز خاصی برای گفتن ندارن PJC ترجیه میدم .

راستی چرا اینقدر کنسول گیمرا میان تو انجمن ما ؟ اها برا پایرت:d

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
Assetto Corsa
+قول بهتون میدم بازی در سبک شبیه ساز واقعی در سطح این بازی هرگز ساخته نشده.
+از نسخه قبل الفا بازی که من بازیو تجربه کردم تا نسخه فینال بازی سر و زیرش فرق کرده بود.
+اولین چیزی که تو این بازی بشدت خود نمایی میکنه فیزیک فوق العاده ماشین هاست.
+کاملترین تیونینگ با اخرین تنظیمات که هندلینگ بازیو در واقع خودتون تنظیم میکنید.
+انیمیشن های فوق نرم و روان، و شبیه سازی دقیق حرکات راننده تو اولین بر خورد حیرت آدمو در میاره.
+تعداد بسیار زیاد ماشین های لایسنس شده بیش از 210 ماشین از سری های مدل بالا تا کلاسیک با بلاترین کیفیت ممکن در طراحی چه بیرون چه داخل.
+پشتیبانی عالی سازنده از بازی که هر چند هفته بازیو آپدیت میکنه وسیل عظیمی تغییرات ایجاد میکنه.
صدا گذاری عالی، گرافیک حیرت اور
و تنها نکته منفی بازیو میشه به منو های ضعیف و و پیست های بی جزئیات که البته دومی تو همه هم سبکاش همین آشه.
نمره نهایی
9/10
اینم اضافه کنم از وقتی این بازیو تجربه کردم دور بر پروجکت کارز نرفتم.دی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
درسته که طرفدار PC هستم از مدت های زیاد پیش اما همیشه سعی می کنم واقع گرا باشه. انصافا PROJECT در برابر FORZA بیشتر شبیه جک هست تا رقابت اصلا دلیل نمرات بالاش هم نفهمیدم حتی منوهای این بازی افتضاح طراحی شده بخش SINGLE هم که سر کاریه محض هست فیزیک جالبی هم نداره خرید ماشین ها با تعدادش هم کمه و جالب طراحی نشده(بخش خریدش) تنها چیزی که داره گرفیک بالا با چرخه ی اب و هوایی با زمان هست من به بازیش 7 از 10 می دم

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
درسته که طرفدار PC هستم از مدت های زیاد پیش اما همیشه سعی می کنم واقع گرا باشه. انصافا PROJECT در برابر FORZA بیشتر شبیه جک هست تا رقابت اصلا دلیل نمرات بالاش هم نفهمیدم حتی منوهای این بازی افتضاح طراحی شده بخش SINGLE هم که سر کاریه محض هست فیزیک جالبی هم نداره خرید ماشین ها با تعدادش هم کمه و جالب طراحی نشده(بخش خریدش) تنها چیزی که داره گرفیک بالا با چرخه ی اب و هوایی با زمان هست من به بازیش 7 از 10 می دم
هر چند که این جا جاش نیست و نظر شما هم محترمه،ولی: حرف های شما بیشتر شبیه به یک جکه. به جان خودم منو از این ساده تره دیگه دو صفحه بیشتر نیست صفحه اول مربوط به بخش کریر و انلاین و ... و صفحه دوم مال کاراژ و تنظیماته و اکانت هست دیگه از این ساده تر عمق فاجع از این جاست شما بازیو با بازی های مثل GT5 ،GT6 و یا حتی فورزا مقایسه کنی این که شما بلد نیستی مشکل خودته. فیزیک جالبی نداره؟ فیزیک اصلا تو چی براتون خلاصه شده؟ متا بازی هم بخاطر گرافیگ، شبیه سازی گیم پلی و صدا گذاری عالیه.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
The Witcher 3: Wild hunt
9.5/10
بهترین RPGـی که تا حال عرضه شده به نظر من. تقریبا همه چیز تو بازی در سطح عالیه و بهترین بخش بازی هم Quest های بی نظیرشه، تک تک Quest ها داستان خودشون رو دارن و هیچ کدوم ماموریت های بی هدف و خسته کننده نیستن! تقریبا می شه گفت اصلا از انجام Quest های این بازی سر نمی شید.
داستان و شخصیت ها عالیه، روایت بسیار خوبی هم داره و اولین بازی ای بود که تونست بعد از مدت ها منو به گریه بندازه. تقریبا تمامی المان های Gameplay باری هم خیلی خوب و خوش ساخته، سیستم Loot و Crafting خیلی خوب و کارامد ساخته شدن. مدل های مختلف Sword ها و Armor ها هم خوب و متنوع هستن.
چند تا مشکلی که تو بازی دیدم یکی Combat نه چندان خوبش بود که به نظرم پتانسیل اینو داشت که خیلی بهتر بشه. با توجه به این که قبل از عرضه هم گفته بودن Batman Arkham رو الگو قرار دادن تو این زمینه انتظارم بیشتر بود. یکی دیگه هم یه سری باگ (بخصوص باگ های مربوط به اسب!) بود که راهی جز load کردن جلو آدم نمی ذاشتن. اما موردی که بیشتر از همه برام عجیب بود اینه که Gameplay بازی چه شما Level یک باشید چه لول 30 تقریبا یکیه و Skillـی نداره که نحوه ی Combat و Game play رو تغییر بده، البته خوب همه RPG ها مثل هم نیستن و Witcher هم بازی ای که انتخاب کلاس و ... دست خود Gamer نیست، برای همین شاید این موضوع گیر الکی باشه.
یه نکته: دلم می خواست 2 نمره به خاطر تمامی دروغ هایی که CDPR سر این بازی گفت و سیاست های فوق کثیفی که برای Marketing بازیشون پیاده کردن کم کنم، اما حیف که بازی واقعا عالیه. در کل CDPR با این کاراش منو از چشم خودشون انداختن.

Grand Theft Auto V
8.5/10
به قدری این بازی رو سر WD زده بودن که انتظارات من ازش به طور نجومی بالا بود، (البته قطعا از WD بازی بهتریه ولی نه اون قدر که می گفتن) برا همینه که کم نمره دادم. انتظار داشتم محیط بازی پر باشه از NPC ها و هوش مصنوعی عالیشون در حالی که واقعا این طوری نبود. منم Chicago رو به Los Santos ترجیه می دم و به نظرم شهر قشنگ تری بود. به علاوه از سمت دیگه بازی رو با RDR مقایسه می کنم می بینم بعد از تموم شدن بازی واقعا دیگه در حد RDR به اون صورت side activity نداره، کلا بعد از اتمام بازی دیگه عاملی نمی دیدم که ترغیبم کنه برم تو بازی، در حالی که RDR برای من این طور نبود. شخصیت ها هم به نظرم در حد بقیه کار های R* نبودن، Trevor بر خلاف اون چیزی که فکر می کردم بشدت شخصیت بی خود و چرتی بود و بهترین شخصیت همون مایکل بود. در کل داستان و شخصیت ها از بقیه کارهای R* یک پله پایین تر بودن.
سر بخش انلاین هم بشدت اذیت کرد، یه سری مشکلاتی داره (که مختص به ایران نیست و همه دارن از این مشکلات) که فقط سرتو می تونی بکوبونی به دیوار! کلا هیچ بازی ای منو این قدر اذیت نکرد که GTA online کرد.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
هر چند که این جا جاش نیست و نظر شما هم محترمه،ولی: حرف های شما بیشتر شبیه به یک جکه. به جان خودم منو از این ساده تره دیگه دو صفحه بیشتر نیست صفحه اول مربوط به بخش کریر و انلاین و ... و صفحه دوم مال کاراژ و تنظیماته و اکانت هست دیگه از این ساده تر عمق فاجع از این جاست شما بازیو با بازی های مثل GT5 ،GT6 و یا حتی فورزا مقایسه کنی این که شما بلد نیستی مشکل خودته. فیزیک جالبی نداره؟ فیزیک اصلا تو چی براتون خلاصه شده؟ متا بازی هم بخاطر گرافیگ، شبیه سازی گیم پلی و صدا گذاری عالیه.
Project Cars رابط کاربری خیلی خوبی داره اما به پای Forza Motorsport نمیرسه. هر 2 تا شونم 10 ها ساعت بازی کردم که میگم. در کل Project Cars به عنوان یه New IP عالی بود اما Forza Motorsport فعلا پادشاه ریسینگه و PC راه طولانی در پیش داره اگه بخواد بر مسند پادشاهی بشینه.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
Project Cars رابط کاربری خیلی خوبی داره اما به پای Forza Motorsport نمیرسه. هر 2 تا شونم 10 ها ساعت بازی کردم که میگم. در کل Project Cars به عنوان یه New IP عالی بود اما Forza Motorsport فعلا پادشاه ریسینگه و PC راه طولانی در پیش داره اگه بخواد بر مسند پادشاهی بشینه.
از چه نظر نمیرسه لطفکی:d کنید بگید؟

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
از چه نظر نمیرسه لطفکی:d کنید بگید؟
اگه منظورت رابط کاربریه که PC وقت میبره تا کاملا بهش وارد بشی در صورتی که Forza خیلی حیلی ساده تره و به اندازه PC هم کارآمده.
اگه منظورت گیم پلی و اینهاست که بنظرم هندلینگ و کنترل ماشین ها و کلا حس ماشین سواری تو فورزا بهتره.
اما PC هم برتری های خودشو داره. مثلا به نظر من طراحی پیست ها تو PC بهتره.
البته خوب سلیقه ها هم فرق میکنه بهر حال هر کسی چیزی میپسنده که با دیگری کاملا فرق میکنه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من به بقیه حق می دم ادم تا بهترشو نبینه نمی تونه درست تصمیم بگیره باید 1 مقایسه ای چیزی باشه تا معنای اصلی رقابت مشخص بشه. کسی هم تحمل شنیدن نظرات منفی نداره جای بحثی نمی ذاره قرار نیست اینجا از همه ی بازی ها تعریف بشه قراره هر کسی نظرش رو بگه

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من به بقیه حق می دم ادم تا بهترشو نبینه نمی تونه درست تصمیم بگیره باید 1 مقایسه ای چیزی باشه تا معنای اصلی رقابت مشخص بشه. کسی هم تحمل شنیدن نظرات منفی نداره جای بحثی نمی ذاره قرار نیست اینجا از همه ی بازی ها تعریف بشه قراره هر کسی نظرش رو بگه
ای خدا! از کجا میدونی من ندیدم؟ شکی نیست که فورزا چه از نظر محتوا و چه از نظر شبیه ساز بودن بزرگه و همچنین بقیه بازی ها، ولی این که میگی PC در برابر فورزا شبیه یک جکه قابل تحمل نیست. اگه از طراحی پیست تو جزئیات بگیم فورزا 5 هیچ حرفی در برابر PC نداره همچنین همین الان محتوای بازی داره قابل قبول تر میشه چه بسا فورزا 5 موقع لانچ نزدیک 250 تا خودرو داشت و حالا حالا ها PC ساپورته، اگه از نظر هندلینگ بگیم بستگی بخودت داره چجوری ماشینو تیونینگ کنی از این لحاظ هم PC برتره. چون واقع گرایانه تره نسبت به تنظیماتی میبندی، اگه از نظر بخش انلاین بگی هر دو شون تو سطح قرار دارند هر چند که سرورای PC بهترند. تو طراحی ماشین ها اگه کمتر از فورزا نباشه بیشتر نیست. تو صداگذاری ماشین ها برتری مشخصه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Fallout 3
10/10
خیلی خوبه اصلا، خیلی خوبه:D یه سری مشکلاتی داره، ولی اینقدر کوچیکن که با 0.00001 هم تقریب بزنیم مهم نیستن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر