امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
SLEEPING
DOGSs

گرافیک: 9/10
گیم پلی: 8.5/10
صداگزاری: 9/10
داستان: 9/10

نرخ فریم دهی: 9.5/10
هیجان: 9.2/10
تنوع: 8.5/10

در کل: 9.2/10

خوب:

گیم پلی عالی ولی پر نقص
گرافیک عالی و سینماتیک بازی
صحنه های بارانی و... خیلی تمیز کار شده
فایتینگ عالی یک چیزی در حد Assassin's creed I :D
صداگزاری خوب
طراحی صورت ها توی بازی خیلی خوب کار شده و افراد درست شبیه چینیا ساخته شدن!
فریم دهی خیلی خوب

بد:

درایوینگ ماشین و موتور اصلا خوب کار نشده
برای مثال یک ماشین لامبورگینی 0-100 ـش 3 ثانیس مال این 0-200 ـش 0.5 ثانیس:| و اصلا شبیه واقعیت نیست درایوینگ بازی!
باگ های بازی زیاد بود نسبتا مثل لرزیدن دوربین هنگام رانندگی! البته با آپدیتای جدیدش مشکل حل شده
ماشین ها زیاد خوب طراحی نشده نه از نظر سرعت نه از نظر شکل (نسبت به GTA IV )

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
برادر مجید یه نگاه به این پست بنداز ببین مشکلی پیش نیومده؟ با هوس کردی دوباره نمره بدی؟
عجب!!!!
یادم نبود نمره دادم:D

شما به بزرگی خودت ببخش:D

خوب عیب نداره اون مال قبل رد کردن بازی بود این مال بعد رد کردن کامل بازیه:D

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Darksiders II

گیم پلی : 9/10
گرافیک هنری : 9/10
گرافیک تکنیکی : 7.5/10
داستان : 8/10
روایت داستان : 7.5/10
هوش مصنوعی : 7.5/10
ارزش تکرار : 8/10
موسیقی و صداگذاری : 9/10

میانگین : 8.2/10

بالاخره بعد از 39 ساعت، بازی را تمام کردم تا جایی که ممکن بود سعی کردم چیزی را از دست ندهم حتی از یک صندوق هم تو بازی نگذشتم :biggrin1: بازی نسبت به نسخه ی قبل خیلی آسونتر شده بود بخصوص باس فایتهای بازی خیلی آسون بودن و تقریباً در سرتاسر بازی با هیچ چالشی طرف نبودم اما در کل، بازی عالی بود و برای من راضی کننده بود ضمن اینکه از المان های RPG و حتی اضافه شدن ماموریت های جانبی به این نسخه راضی بودم هرچند مطمئنم جای کار بیشتری هم داشت ؛ از نظر گیم پلی نسبت به نسخه ی قبل بهتر بود اما از نظر داستان ، شخصیت پردازی و نحوه ی روایت داستان به هیچ وجه به پای نسخه ی قبل نمیرسه بخصوص اینکه پایان بازی من را اصلاً قانع و راضی نکرد ...
سیستم آپگرید سلاح ایده ی خیلی خوبی بود که البته جای کار بیشتری هم داشت
در کل من شخصیت پردازی wAR را قوی تر از Death می دونم و با War ارتباط بهتری برقرار کردم اما در هر حال Death هم خوب بود ..
وجود بعضی باگ های ریز و درشت بعضاً آزار دهنده بود اما با توجه به وسعت این نسخه قابل چشم پوشیست ...
امیدوارم بازی خیلی خوب فروش بره و نسخه ی بعدی هم وجود داشته باشه و داستان دارکسایدرز ادامه پیدا کنه

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
Dawn Of War II

والا نمیدونم چی بگم ولی خب حتما تقدیر نبوده که بازی رو تا این موقع انجام بدم و حالا بعد از مدت ها رفتم سرش و دارم بازی میکنم !! . بدر یک کلام میتونم بگم بازی و گیم پلی و گرافیک و همه چیز در سطح بی نظیر و تکرار نشدنی هست !! یخورده فقط نسبت به زمان خودش گرافیک انبالانس و سنگینی داشته که اونم برای من در این زمان چیز زیاد اذیت کننده ای نیست . گیم پلی روان و عالی و مثال زدنی ، داستان عالی ، موسیقی عالی ، گرافیک مثال زدنی در زمان عرضه و ........... خصوصیت اصلی این بازی هستند و مطمئن باشید بدون هیچ شکی نسخه اضافه شونده و تمامی نسخه های فرعی رو خواهم خرید !! بازی تجربه ای بسیار فوق العاده در سبک خودش هست ! نکته حائز اهمیت برای برخی دوستان این هست که این بازی در واقع پدر سری بازی Star Craft و Gears Of War هست . ÷س به هیچ وجه این سری رو از دست ندید !! البته دوستان pcباز که مطمئنم این سری رو تا حالا 20 بار تموم کردن :d

9.5/10

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
Dark Souls : 9.5
9.5 بیشترین نمره ایه که من به یک بازی میدم! تا حالا فقط به MGS 4 و GTA IV و MASS EFFECT 2 و SKYRIM این نمره رو دادم! اگه بتونی با بازی ارتباط برقرار کنی دیوونش میشی!
از نکات مثبتش میشه به گرافیک هنری شگفت انگیز و طراحی محیط های بی نظیرش اشاره کرد. مبارزه های عالی اسلحه های عالی تر و انواع و اقسام جادو های متنوع! باس فایت ها هم که به نظزم تو طول تاریخ بازیها بهترین باس فایت ها بودن! کلا ژاپنی ها تو باس فایت سازی خبره هستن :D

نکته ی منفی هم نداشت الا افت فریم که بعضی جاها دیوونه میکنه!!! اینایی که میگن گرافیک بازی خیلی پایین بود هم من قبول ندارم! گرافیک بازی خیلی بد نبود.قابل قبول بود. میتونست بهتر باشه اما حالا هم زیاد بد نیست مخصوصا تو محیط هایی مثل Anor londo حتی گرافیک تکنیکی هم دیدنی بود! نکته ی منفی دیگه باس 4 kings بود که باید بهتر طراحی میشد. چون محیط void نباید تموم شه اما اینجا تموم میشد! حالا توضیحش اینجا نمیگنجه!

در کل این بازی حالا حالا ها تکرار نمیشه!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Dark Souls

خب ما هم با احسان جون شروع کردیم و بالاخره این شاهکار به معنای کلمه رو تموم کردیم.
به معنای کلمه شاهکار بود. چندین سال بود چنین عنوانی رو تجربه نکرده بودم که اینقدر تاثیر گذاشته باشه.
موسیقی بازی واقعا عالی کار شده. هر جای بازی موسیقی غمگین بازی به گوش میرسه با این حال آهنگ پایانی و آهنگ باس فایت آخر جزو برترین های بازی هستن.
گرافیک بازی خیلی خوب کار شده و مناظر تیره و تار و افسرده کننده هستن. از دور میشه ابهت و عظیم بودن بازی رو دید که واقعا با ابهت طراحی شدن.
گیم پلی هم نیازی به گفتن نداره چون عالیه. تمام حرکات یه آدم در واقعیت رو انجام میده مثل نحوه شمشیر زدنش وقتی به خوبی نمیتونه شمشیری رو بلند کنه.

امتیازی که به بازی میدم 10 هست. اینقدر عالی کار شده که اون افت فریم کوچک که فقط یه قسمت از بازی شاهدش هستیم رو زیر سایه خودش قرار میده.
امیدوارم ادامه ای داشته باشه چرا که به شدت استقبال میشه.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
I Am Alive

گیم پلی : 8
داستان : 7.5
موسیقی و صداگذاری : 7.5
گرافیک : 6.5

کل : 7.4

نکات + : گیم پلی نسبتا جدید ، اتمسفر خوب ، ارتباط برقرار کردن با کارکتر
نکات - : گرافیک ضعیف ، کنترل بد کارکتر ، کوتاه بودن بازی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
I AM ALIVE

Graphic : 5.5/10
Gameplay : 7/10
Sound: 7.5/10
Story : 8/10

تنوع : 8.5/10
فریم دهی : 2/10

Overall : 8/10

خوب:

سبک جالب بازی
اتموسفر بازی تنهایی رو به آدم القا میکنه:D

بد:

گرافیک افتضاح
فریم دهی بسیار بد (معلوم نیست Ubisoft چه بلایی سر unreal engine 3 آورده که اینقدر فریم دهیش خرابه)
گیم پلی یک جورایی خشک هست و از در و دیوار بالا رفتنش به زیبایی Assassin's creed نیست! و خیلی باگ داره.

در کل بازی خوبیه و ارزش بازی داره!!!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
Sleeping Dogs :

گیم پلی : 8.5/10
گرافیک تکنیکی : 8/10
گرافیک هنری : 8.5/10
داستان : 7.5/10
روایت داستان : 8.5/10
هوش مصنوعی : 7.5/10
موسیقی و صداگذاری : 8/10
ابتکار : 7.5/10

میانگین : 8/10

افرادی که به دنبال یک بازی open world با ماموریت های متعدد و جذاب با داستانی شیرین و تصویری سینماتیک هستند می توانند به Sleeping Dogs اعتماد کنند و ساعتها از این بازی خوش ساخت لذت ببرند .. بازی بسیار خوبی که با سیستم مبارزات جدیدی که حس درگیری های خیابانی را با کمبوهای متعدد و فینیشرهای بسیار عالی فعلاً به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کرده و در کنار ماشین سواری و موتورسواری و تعقیب و گریزهای هیجان انگیز ، توانسته گیم پلی جذابی را ارائه دهد ، این بازی از هر نظر خیلی خوب ساخته شده ولی برای شاهکار شدن نیاز به کمی صرف وقت و ریزه کاری های بیشتر داشت از جمله مواردی که در بخش درایوینگ می توانست به شکل بهتری ارائه شود ...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
I AM ALIVE

گیم پلی : 8/10
گرافیک هنری : 8.5/10
گرافیک تکنیکی : 6/10
داستان : 7.5/10
روایت داستان : 9/10
هوش مصنوعی : 8.5/10
موسیقی و صداگزاری : 7/10
ابتکار : 8/10
ارزش تکرار : 7.5/10

میانگین : 7.75/10

واقعاً یکی از بهترین بازیهای اخیر برام بود بخصوص از نظر نحوه روایت داستان ،
بازی سورپرایزهای زیادی داره و ابتکارات خوبی به خرج داده ولی عجیبه چرا یوبی سافت سرمایه گزاری و هایپ بیشتری روی این عنوان نکرده !!!
بازی پتانسیل بهتر شدن رو واقعاً داره و مطمئنم نسخه ی بعدی هم در کار خواهد بود فقط خدا کنه یوبی سافت ارزش این عنوان رو بیشتر بدونه و به پتانسیل این بازی پی ببره ،
از نظر داستان که کاملاً دست سازنده برای نسخه ی بعد باز هست از نظر گرافیک هنری همین تم عالیست اما گرافیک تکنیکی نیاز به بازنگری داره ؛ یه دستی هم به سر گیم پلی بکشن دیگه میشه یه عنوان عالی و صاحب سبک ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر