امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان 10/10 یعنی حد یک بازی ، یعنی بهترین حالت ممکن ، اینقدر ساده نمره ندید.

Mw2 : 9.7/10
Ac2 : 9/10
FiFa10 : 9.2/10
دوست عزیز اگه منظورت به من بود باید بگم که AC2 هیچ کمی کسری نداشت.تازه از GTAIV و MGS 4 که 10 گرفتن هم قشنگ تر بود.همینطور از Uncharted 2

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
دوستان 10/10 یعنی حد یک بازی ، یعنی بهترین حالت ممکن ، اینقدر ساده نمره ندید.

Mw2 : 9.7/10
Ac2 : 9/10
FiFa10 : 9.2/10
ببخشید که نظر من یا سایرین با شما متفاوته!!
من اصولاً بازی که بعد از انجامش حس خوبی بهم دست بده و از لحاظ روانی ارضاء شم اونو بازی بی نقص میبینم.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Brutal Legend - 6/10

IMO: داستان مطلقا چرند و بی محتوا در مورد Metal gods. من همون داستان انتشار یه ویروس توسط یه دکتر دیوانه را به این ترجیح میدم + گیم پلی تکراری تا سر حد دیوانه شدن.

رنگ بندی و گرافیک بازی و طراحی کاراکتر ها از نکات مثبتشه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Call of Duty : Modern Warfare 2 : 9.7 / 10 :love::love::love:

+: اکشن بسیار عالی، نفس گیر، درگیر کننده و بی نقص، شبیه سازی بسیار هنرمندانه ی جنگ و حس حضور در یک میدان جنگ واقعی، هیجان و جذابیت بسیار بالا، هوش مصنوعی فوق العاده، تنوع مراحل، طراحی محیط های جدید برای بازی، صداگذاری فوق شاهکار و فوق العاده، تنوع اسلحه، گرافیک زیبا در برخی مراحل، اضافه شدن قابلیت های جدید به بازی، لودینگ های پویا و زیبا، داستان عالی و جذاب، خلق صحنه های هیجان انگیز و دور از انتظار در بازی،کنترل بسیار روان و دلچسب و بی نقص، پایان بسیار زیبا و به یاد ماندنی و ...

-: گرافیک بازی کمی قدیمی شده و فیزیک بازی هنوز خیلی خوب نیست.

گیم پلی : 9.5

گرافیک : 9.5

صداگذاری : 10

جذابیت : 10

پ.ن.این بازی بهترین شوترــی هست که تا الان بازی کردم و همچنین دومین بازی برترم پس از GTA IV .

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
با مورد دومی موافقم اما ولی رو نه...گرافیک بازی فوق العاده هست!کجاش قدیمیه بابا؟!به نظرمن همه چیه این بازی تکمیله!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
Halo 3: ODST
9/10

به نظرم خیلی بهتر از Halo 3 بود. گیم پلی که مثل همیشه عالی , صداگذاری هم همین طور . آهنگهای حماسی که در سری Halo یک رسم هست به علاوه موزیکهای آروم و واقعآ زیبا وقتی در نقش روکی بازی میکنیم. گرافیک هم با اینکه در مجموع در مقابل خیلی بازیها کم میاره ولی یه جاهایی واقعآ زیبا میشد. مثلآ اواخر بازی که باید دوستان رو اسکورت میکردیم (به رسم همه Halo ها یه مرحله خطی با ماشین !) فوق العاده بود ! صحنه هایی توی اون مرحله وجود داشت (مثل رد شدن Scarab از بالای پُل یا حرکت اون سفینه عظیم الجثه بالای شهر) که توی کمتر بازی ای دیده بودم. تنها چیزی که آدم رو آزار میداد انیمیشنهای تاریخ گذشته و صورتهای زشت و بی کیفیت بود که توی Halo 3 هم شاهد بودیم.
راستی مهندس (!) هم خیلی باحال بود :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

از کی تا حالا گرافیک قدیمی از ign امتیاز 10 میگیره ؟؟!!!
بقیه سایت ها را هم اگه خواستی برات لیست کنم که چه نمره ای دادند .
یکم سعی کنید وسعت دیدتون را باز کنید و همینطوری یه چیزی را ول نکنید . هنوز اینو بعضی ها درک نکردن هیچ بازی مثل mw2 نیست تا چنین جزئیات گرافیکی را با 60 فریم اجرا کنه .
تو این نسل حتی چرت ترین گرافیکها در 30 فریم اجرا میشه حالا چه بمونه به محیط سنگینی مثل mw2 که در 60 فریم اجرا میشه . همین انیمیشن های mw2 ارزش داره که به گرافیک بازی 10 بدی حالا با بقیه ی موارد کاری ندارم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر