امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با اجازه استاتید :D

Batman: AA ...ـ 9 از 10. بقدری جذاب و عالی کار شده بود که اگر کم کاستی هم نداشت، کاملا قابل بخششه.

POP Classic....ـ 8 از 10. ویدئو از نسخه اصلی دیده بودم که احتمالا زمان خودش شاخی بوده. این عنوان شدیدا M کار شده بود و هم مبارزه های سختی داشت و هم روندش مشکل ساز بود :D.

Comix Zone....ـ 10 از 10. این یک شاهکار به معنی واقعی کلمه ست. بازی فوق العاده سخت ـه که هر بخشش چندین راه برای رفتن وجود داره و کلا ارزش تکرار بازی خیلی بالاست.

Sonic 2 ....ـ حرفی برای گفتن ندارم جز ":love:".

Street of Rage 2 ....ـ 8.6 از 10. اضافه شدن بخش مالتی پلیر برای LIVE این عنوان رویائی رو بهتر از قبل کرده. کلی خاطره برام زنده شد.

King Kong...ـ 7 از 10. اگر وقت بیشتری میزاشتن و از موتور بهتری استفاده میکردن حتما جزو بازی های برتر این نسل میشد.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام به همه!:smile:
ببخشید فکر میکنم این بازی قدیمی شده ولی من تازه تمومش کردم!:biggrin1::blushing:
اول از همه بگم که این بازی اصلا نظر منو جلب نکرد،در واقع چیزی که میخواستم نبود...

Resident Evil 5 : 8.5 /10

+:اکشن نسبتا درگیر کننده،موزیک و صداگذاری نسبتا سطح بالا،گرافیک نسبتا خوب،کات سنس های بسیار زیبا،هوش مصنوعی عالی Sheva،طراحی عالی مراحل،سکانس های پایانی جذاب و دیدنی،پایان زیبا و به یاد ماندنی،جذابیت بالای مبارزه با غول ها،داستان پردازی خیلی خوب...

-:شباهت بسیار زیاد بازی به RE4 در مواردی از قبیل راه رفتن و حرکات شخصیت ها،شیوه ی برداشتن آیتم ها،انیمشن زامبی ها و... کندی بیش از حد بازی،کوتاه بودن زمان بازی،تنوع کم دشمنان،هوش مصنوعی ضعیف دشمنان در برخی موارد،خالی بودن بازی از هز گونه معمای منطقی،آسان بودن بیش از حد بازی،عدم وجود اسلحه ی متنوع،ایرادات اساسی در زمینه ی نور پردازی و سایه زنی،کمی تعداد غول های بازی و شباهت زیاد کشتن آنها به کشتن غول های بازی Lost Planet!،عدم وجود عنصر ترس درون بازی،پیش رفتن گیم پلی بازی به سمت کاملا اکشن،RE 5 به یک اکشن سوم شخص تبدیل شده که همه ی تمرکزش بر تیر اندازی و نابودی دشمنان هست...

گیم پلی:8.5

موزیک و صداگذاری:9

گرافیک:8.5

جذابیت:8

داستان:9

با تشکر.:smile:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همه!:smile:
ببخشید فکر میکنم این بازی قدیمی شده ولی من تازه تمومش کردم!:biggrin1::blushing:
اول از همه بگم که این بازی اصلا نظر منو جلب نکرد،در واقع چیزی که میخواستم نبود...

Resident Evil 5 : 8.5 /10

+:اکشن نسبتا درگیر کننده،موزیک و صداگذاری نسبتا سطح بالا،گرافیک نسبتا خوب،کات سنس های بسیار زیبا،هوش مصنوعی عالی Sheva،طراحی عالی مراحل،سکانس های پایانی جذاب و دیدنی،پایان زیبا و به یاد ماندنی،جذابیت بالای مبارزه با غول ها،داستان پردازی خیلی خوب...

-:شباهت بسیار زیاد بازی به RE4 در مواردی از قبیل راه رفتن و حرکات شخصیت ها،شیوه ی برداشتن آیتم ها،انیمشن زامبی ها و... کندی بیش از حد بازی،کوتاه بودن زمان بازی،تنوع کم دشمنان،هوش مصنوعی ضعیف دشمنان در برخی موارد،خالی بودن بازی از هز گونه معمای منطقی،آسان بودن بیش از حد بازی،عدم وجود اسلحه ی متنوع،ایرادات اساسی در زمینه ی نور پردازی و سایه زنی،کمی تعداد غول های بازی و شباهت زیاد کشتن آنها به کشتن غول های بازی Lost Planet!،عدم وجود عنصر ترس درون بازی،پیش رفتن گیم پلی بازی به سمت کاملا اکشن،RE 5 به یک اکشن سوم شخص تبدیل شده که همه ی تمرکزش بر تیر اندازی و نابودی دشمنان هست...

گیم پلی:8.5

موزیک و صداگذاری:9

گرافیک:8.5

جذابیت:8

داستان:9

با تشکر.:smile:
ببخشيد ولي اين بازي گرافيك نسبتا خوبي داشت؟(گرافيك اين بازي فوق العاده بود) شما چه انتظاري از گرافيك بازي داشت فكر ميكنيد از اين بالاتر گرافيك روي xbox 360 بازي بسازند البته نظر شما قابل احترام است ولي همه جا گرافيك بازي را تحسين كردند البته من خودم هم با بازي حال نكردم چون جوع ترس پريده ولي گرافيك بازي..........................

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
ببخشيد ولي اين بازي گرافيك نسبتا خوبي داشت؟(گرافيك اين بازي فوق العاده بود) شما چه انتظاري از گرافيك بازي داشت فكر ميكنيد از اين بالاتر گرافيك روي xbox 360 بازي بسازند البته نظر شما قابل احترام است ولي همه جا گرافيك بازي را تحسين كردند البته من خودم هم با بازي حال نكردم چون جوع ترس پريده ولي گرافيك بازي..........................
دوست عزیزم نظر شما هم محترمه.:smile:
علت اصلی اینکه من درباره ی گرافیک اینطوری گفتم اینه که این گرافیک رو با عناوین امروزی مقایسه کردم...
یا اینکه گرافیک بازی فقط توی محیط های باز به چشم میومد و فضاهای بسته گرافیک خیلی پایینی داشتن،مثلا Chapter 4ــُم بازی گرافیک فضا خیلی سطح پایین بود.
در ضمن نور پردازی بازی که در بعضی جاها به کل افتضاح بود و دور از انتظار...
خب شما گرافیک Gears of War 2 رو ببینید،چقدر نور پردازی ها و بافت ها عالی کار شدن و با این بازی مقایسش کنید،میبینید که زمین تا آسمون فرق میکنه و حتی قابل مقایسه هم نیستن...
همونطور که گفتم من این نظرو بنا به دیدن گرافیک بعضی بازی های امروزی و مقایسه ی اونا با RE 5 دادم...:smile:

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
سلام من بهترین بازیم سری re هست تا انجایی که بازی به من جا بده میرم مثلا re5 را 1000 امتیازشو گرفتم و همچنین سری های قبل این بازی.
گرافیک بازی تو این سری محشر مخصوصا انفجار و اتش بازی
اما این سری از نظر محتوا ربطی به سری های دیگه نداشت(از re4 شروع شد) و اصلا فاقد روح بازی بود.
علتشم چون کارگردان سری های 1و2و3 در سری 4 و 5 نبود و خبرهایی از بازگشت وی برای سری 6 است.
به امید اینکه این سری به محتوای اصلی re برگردد(ترس-اضطراب-معما و وحشتی فراگیر در نبرد با غول ها)

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
Batman:AA
8 از 10
نکات منفی:
درجه ی سنی پایین و پیامد های آن(نبود خون مثلا)
ماموریت های مخفی کاری پیش و پا افتاده
هوش مصنوعی افتضاح به معنای واقعی
شنل بتمن در اوایل بازی:biggrin1:(دفعه ی اول که بازی کردم سردرد گرفتم چون شنل زیادی فضا اشغال میکنه)
سیستم آپگرید بد
حرکات بتمن تو دموها غیرطبیعی بود
کلا زیادی صاف و خشک راه میرفت(شاید هم استایل اش اینه)
نکات مثبت:
بتمن-جوکر و رفقا:laughing:مخصوصا Girlfriend اش
شنل بتمن در اواخر بازی:biggrin1:
تجهیزات بتمن
مرحله های کابوس فوق العاده
شباهت گرافیکی بسیار زیاد با GoW(لابد از UE3 تو این سبک چیز دیگه ای نمیشه در آورد)
Bouns Content های عالی.....
نکته:طرفدار بتمن باشین زیر 9.5 بی انصافیه...
نکته2:برا من که طرفدارش نیستم اگه جوکر نبود 7.5 -7 میدادم.
DMC4:
9 از 10
ای بابا این همه واسه بتمن نوشتم خسته شدم...:biggrin1:خیلی خوب بود مخصوصا این که اصالت بازی و دمو های فوق العاده کماکان حفظ شده بود.

آخرین ویرایش:

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
امتیاز dirt 2

سلام بر عزیزان ابته این امتیاز دهی رو می تونید تو یه وبلاگم ببینید البته ممنون می شم
گرافیک:9
صدا و موزیک:9
گیم پلی:9.5
روند:10
امتیاز اساسی:9.5
تاریخ عرضه:19/6/88
وضعیت:عرضه شده
http://www.gamesdot.org.ir;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر