امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
Ghost Recon: Future Soldier : 9.5

فکر میکنم 95 % چیزی که سازندگان بازی میخواستن ارائه بدن رو شاهد بودیم . اگر هم کسی از این بازی خوشش نیاد حتما سلیقش نمیخوره . ایده ای که ازش حرف حرف زده بودن و ادعاش رو کرده بودن رو بدون نقص ارائه دادن

اون 0.5 نمره هم فقط به خاطر اینکه وقتی بازی از حالت تاکتیکال و مخفی کاری خودش خارج میشه و تبدیل میشه به میدان نبرد یه خورده ضعف داره تو این مورد . اونقدری که باید هیجان انگیز و سریع باشه موقع درگیری های شدید نیست . توی این مورد آدم ناخوداگاه با COD مقایسش میکنه و خب اونجا نبرد ها خیلی سریع تر و هیجان انگیزتره .

دوربین بازی خیلی شبیه بود به dead space و خوراکش همون مخفی کاری هست و بازی کردن با فکر حوصله یا مبارزه با نهایتا 3 تا دشمن ولی وقتی بازی به جنگ تبدیل میشه و از چپ و راست دشمن میریزه این نوع دوربین پتانسیلشو نداره , خیلی سخته که تو این نوع دوربین نبرد های سریع شلوغ رو کنترل کامل داشته باشی . اگر اینجور مواقع بازی خود به خود FPS میشد هم یه جور نوآوری میشد هم تنها نقصش برطرف میشد .

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
Ghost Recon: Future Soldier : 9.5

فکر میکنم 95 % چیزی که سازندگان بازی میخواستن ارائه بدن رو شاهد بودیم . اگر هم کسی از این بازی خوشش نیاد حتما سلیقش نمیخوره . ایده ای که ازش حرف حرف زده بودن و ادعاش رو کرده بودن رو بدون نقص ارائه دادن

اون 0.5 نمره هم فقط به خاطر اینکه وقتی بازی از حالت تاکتیکال و مخفی کاری خودش خارج میشه و تبدیل میشه به میدان نبرد یه خورده ضعف داره تو این مورد . اونقدری که باید هیجان انگیز و سریع باشه موقع درگیری های شدید نیست . توی این مورد آدم ناخوداگاه با COD مقایسش میکنه و خب اونجا نبرد ها خیلی سریع تر و هیجان انگیزتره .

دوربین بازی خیلی شبیه بود به dead space و خوراکش همون مخفی کاری هست و بازی کردن با فکر حوصله یا مبارزه با نهایتا 3 تا دشمن ولی وقتی بازی به جنگ تبدیل میشه و از چپ و راست دشمن میریزه این نوع دوربین پتانسیلشو نداره , خیلی سخته که تو این نوع دوربین نبرد های سریع شلوغ رو کنترل کامل داشته باشی . اگر اینجور مواقع بازی خود به خود FPS میشد هم یه جور نوآوری میشد هم تنها نقصش برطرف میشد .
من خودم طرفدار خفن این بازیم و هرچی بگم چقدر باهاش حال کردم کم گفتم.ولی باید منطقی به قضیه نگاه کرد.مشکلی که تو این بازی خیلی به چشم میومد گرافیکش بود.هم کلا" به نسبت بازی های معروف جدید(مثل مکس پین)گرافیکش پایین بود،و هم اینکه باگ داشت.ولی در کل جذابیت بازی انقدر زیاد بود که نمیشه این مشکل رو در نظر گرفت.من نمره 8.5 به بازی میدم .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
RED FACTION : ARMAGEDDON

+ بهترین فیزیک تخریب پذیری تو کل تاریخ گیم

+ گیم پلی اجین شده با فیزیک بازی + magnet gun + اسلحه های اجین شده با فیزیک = گیم پلی لذت بخش

+ طراحی و انیمیشن های عالی دشمنان

+ قابلیت ترمیم محیطهای خراب شده ( یه استاندارد جدید برای سری Red Faction ...)

+ داستان و شخصیت پردازی قابل قبول

+ Cut Scene های با کیفیت و دلچسب

_ تاریکی بیش از حد محیطها و نبودن چراغ قوه در کل بازی ( فقط یه سری قسمتهای خاص هست چراغ قوه داره )

10 / 9

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من خودم طرفدار خفن این بازیم و هرچی بگم چقدر باهاش حال کردم کم گفتم.ولی باید منطقی به قضیه نگاه کرد.مشکلی که تو این بازی خیلی به چشم میومد گرافیکش بود.هم کلا" به نسبت بازی های معروف جدید(مثل مکس پین)گرافیکش پایین بود،و هم اینکه باگ داشت.ولی در کل جذابیت بازی انقدر زیاد بود که نمیشه این مشکل رو در نظر گرفت.من نمره 8.5 به بازی میدم .

گرافیک بازی که خوبه اشکالش چیه؟اولاش یکم پایین بود ولی به نظر من بعد از از اون مرحله توی فرودگاه که شب بود گرافیک خیلی خیره کننده بود و مراحل بارونی بعدش هم همینطور کلا گرافیکش یه جوریه بعضی جاها خیلی میزنه تو ذوق بعضی جاها هم خیلی خفن میشه من که از گرافیکش راضی هستم ولی باگ رو اره باگای ضایعی هم داره.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
گرافیک بازی که خوبه اشکالش چیه؟اولاش یکم پایین بود ولی به نظر من بعد از از اون مرحله توی فرودگاه که شب بود گرافیک خیلی خیره کننده بود و مراحل بارونی بعدش هم همینطور کلا گرافیکش یه جوریه بعضی جاها خیلی میزنه تو ذوق بعضی جاها هم خیلی خفن میشه من که از گرافیکش راضی هستم ولی باگ رو اره باگای ضایعی هم داره.

گرافیک کلی بازی و مخصوصا نور پردازیش کاملا حرفه ای و جزو خوب های این نسله .
فقط تکستچرها بعضی جاها جالب نبود . ولی در دید کلی بسیار عالی و چشم نواز و حتی خیره کننده بود .

از اون طرف گرافیک تکنیکی نسخه ایکس باکس حرف برا گفتن داره که کل بازی بدون افت فریم رو 30 ثابت اجرا میشه که رو پلتفرم های دیگه دوستان مشکلاتی داشتن ....

باگ ها هم آپدیت هایی اومده برا بازی که خیلیهاش رو برطرف کرده و باگ مهمی تو بازی نمونده ...

انیمیشن های درجه یک بازی هم یادتون نره دوستان ...

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
منم اونچنان ناراضی نیستم از گرافیکش،ولی خب خیلی هم خوب نبود در کل.همونطوری که خودت گفتی بعضی جاها خوبه،بعضی جاها بد.بگیر نگیر داره!:)
به هر حال میتونست بهتر باشه...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
deadlight
جزوه بازی های summer arcade هست و به همه توصیه میکنم بازی رو از دست ندن.نمره منم به بازی 9 هستش اون یک نمره هم به خاطر تکراری شدن بازی در بعضی از اوقات کم میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر