امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بازی هایی که این اواخر تموم کردم :

Transformers : War For Cybertron
8.4

• داستان : تقابل نیروی های بد با خوب همیشه یک انگیزه ای برای آدم به وجود آورده ! داستان هم در متوسط بود .
  • گیم-پلی : باز هم متوسط ! کنترل خیلی خوب بود ولی گیم-پلی میتونست دارای تنوع بیشتری باشه ، اگر Melee Combat ها هم Combo داشتند خیلی عالی می شد .
  • گرافیک : خیلی خیلی خوب ! از لحاظ فنی در سطح متوسطی بود ( کمبود تکسچر بعضی جا ها تو ذوق می زد ) ولی از لحاظ هنری ما فوق تصورم بود .
  • موسیقی و صداگزاری : بعضی جا ها خوب بعضی جا ها بد !
  • نظر کلی : من کلا با بازیهای این سری حال می کنم ! با بازی قبلی هم حال کردم ( فیلمش افتضاح بود :| ) ولی این یکی خیلی حال داد .
    اگر بازی دو تا پایان داشت دیگه خیلی عالی می شد .

Halo 3
9.0

• داستان : از لحاظ کلی داستان سری Halo همیشه خوب بوده و این شماره هم مستثنا نیست .
  • گیم-پلی : خوب ! یک San-Box عالی و دوست داشتنی . دارای تنوع خوب و لذت بخش .
  • گرافیک : متوسط ! طراحی محیط خیلی خوب بود ولی Face ها ... از لحاظ هنری هم در سطح خوبی بود .
  • موسیقی و صداگزاری : عالی ! سری Halo همیشه از لحاظ موسیقی در سطح بالایی بوده .
  • نظر کلی : من بازی رو تابستون سال پیش شروع کردم و تا مرحله ی آخر هم رفتم ولی وقتی به اونجایی رسیدم که
    باید تو اون محیط چندش آور Dr.Cortana رو پیدا کنیم
    رسیدم ، بازی رو ول کردم ! و همین باعث شدم که من حس خوبی نسبت به بازی نداشته باشم . ولی همین چند روز پیش که بازی رو شروع کردم و اون مرحله رو رد کردم ، به لوکیشن آخر بازی که رسیدم ، اینقدر زیبا طراحی شده بود که کلا اون مرحله رو فراموش کردم . در کل تجربه ی لذت بخشی بود .

Gears Of War 1
8.9

• داستان : متوسط ، دوباره بشریت در خطر قرار گرفته و یک نفر با گروهش بشریت رو نجات میده ! ;;)
  • گیم-پلی : لذت بخش و مفرح ، دارای تنوع کافی .
  • موسیقی و صداگزاری : خوب ، جاهایی که باید هیجان می داد ، می داد و جایی که باید می ترسوند ، می ترسوند . صداگزاری شخصیت ها هم متوسط بود .
  • گرافیک : برای زمان خودش شاهکار !
  • نظر کلی : بازیی که حتما باید تجربش کرد .

Halo 3 : ODST
9.0

• داستان : عالی ، برای یک DLC خیلی عالی بود .
  • گیم-پلی : یک Sand-Box فوق العاده ، آزادی عمل در حین این که در میدان جنگ هستی حس زیبایی داره .
  • موسیقی : ... ( در بالا هم گفتم ، سری Halo همیشه موسیقی فوق العاده ای داشته . )
  • گرافیک : خوب ، نسبت به Halo 3 پیشرفت خوبی داشت . )
  • نظر کلی : نمیدونم چرا ولی خیلی به من حال داد ، تجربه Halo در شب خیلی عالی بود ، روایت داستان خیلی خوب بود ، مدت زمان گیم-پلی بازی به اندازه بود و ... عالی بود :)

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Red Dead Redemption
داستان: 9.5
اون نیم نمره کم به خاطر کلیشه ای بودن داستانه وگرنه به نظرم RDR سطح دیالوگ نویسی تو بازیهای اکشن رو ارتقا داده
گرافیک: 9
یک نمره کم به خاطر افت فریم اعصاب خردکن تو یک سوم پایانی و بعضی باگ ها
صدا: 9.5
دوبله ی این بازی حرف نداره ولی بعضی اوقات کیفیت ضبط صدا تغییر میکرد!
گیم پلی: 10
یه سری مشکلات توی کاورگیری بود و ماموریتهای اتفاقی بازی توی دراز مدت تکراری و اعصاب خرد کن میشن ولی اینقدر متنوع و جذاب هست که نمره ی کامل حقش هست.
ارزش: 10
امتیاز کلی(میانگین) : 9.6
------------------------------------------------
جذابیت: 10
در مجموع RDR به همراه LIMBO , ROF , GOW III, SSF IV بهترین بازیهایی هستن که تا حالا توی 2010 بازی کردم.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
تازگیا بیشتر Arcade بازی میکنم واسه همین به اونا نمره میدم!
Limbo:9
Earthworm Jim HD:8
Hydro Thunder:8
Splosion Man:9
Trials HD:8.5
Castle Crashers:8.1
Transformers:WFC:8.2
Halo 3:9.6
Fable II:8.5
Alien Hominid HD:8.6
Sniper:Ghost Warrior:5.2
Singularity:8.0