امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
RED DEAD REDEMPTION. 9.8
راستی یه سوال
میشه بازیهای جذاب رو برای کنسول xbox 360
معرفی کنید. هر چی زیادتر بهتر ممنون
البته بازی هایی که قبلا برای pc نیومده باشه
1. تفنگی جالب . مثل کال اف دیوتی
2. تو مایه های god of war
3. بازی های پرفروش 360 البته بازیهای زیبا

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
Alan Wake
نکات مثبت:جو و اتمسفر زیبا.داستان نسبتا خوب.صدا گذاری.
نکات منفی:انیمیشن های افتضاح .پایانی سر هم بندی شده.گیم پلی تکراری{از نقطه a به نقطه b برو 50 تا از این ادما رم بگش} .کوتاه بودن.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Crackdown​

8.4
  • داستان : بزرگترین نقطه ضعف بازی ! هیچ داستان و یا Cut-Scene ـی وجود نداره ولی خیلی جالبه که علی رغم نداشتن داستان ، شما همیشه انگیزه ی خاصی برای نابودی دشمنان حس می کنید !
  • گیم-پلی : شدیدا تکراری ! شدیدا !!!
  • موسیقی : فقط وقتی سوار ماشین میشدین پخش می شد :-/
  • گرافیک : خیلی خوب بود ، هم از لحاظ هنری و هم از لحاظ فنی
  • کلی : یک تجربه خوب بود و لذت بخش بود و با یک داستان خوب می تونست عنوان بزرگی بشه !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Modern Warfare 2

9.6​

• داستان : خیلی خوب ، فوق العاده پر افت و خیز و همراه با روایت عالی !
  • گیم-پلی : عالی ، کنترل اسان و لذت بخش ، متنوع
  • موسیقی : باز هم خوب ! دارای تنوع کافی و متناسب با جو مرحله .
  • گرافیک : خوب ! اصلا از یک بازی مولتی انتظار همچنین گرافیکی نداشتم ، همه چیز خوب بود غیر از AA که بین بقیه موارد گم می شد . انیمیشن ها هم با توجه به 60 فریم بودن بازی آدم رو در خودش غرق می کرد !

نظر کلی : یک تجربه کم نظیر ! درسته که از صبح تا بعد از ظهر بیشتر طول نکشید ولی خوب واقعا با کیفیت بود و الکی کش داده نمی شد ، شاید تنها ایرادی که میشه از بازی گرفت اینه که اون اتمسفر شماره قبل رو نداشت ! در شماره ی قبل بعضی جاها برای اینکه ضربان قبلم بیاد پایین مجبور می شدم یکی دو دقیقه بازی رو Pause کنم ولی این شماره اصلا اون حس رو القا نمی کرد . البته غیر از اون مرحله برفی در روسیه !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
Red Dead Redemption اين بازي 2 هم زيادشه ! چون به خاطرش يه درسه 3واحدي رو شدم 8.75 !....

ولي اگه از 8.75 بگزريم از 10 من بهش ميدم 11 ! البته داستانش خيلي اعصاب خورد كن بود و البته فوق العاده !

واقعا به غير از باگهاي ريزو درشته بازي كه توي داستان - گرافيك - موسيقي - گيم پلي بازي گم بود ديگه هيچ ايرادي نداشت ...

خدايا اين راك استار رو واسه ما زياد نبين ....

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,736
نام
امیر
Bayonetta
این بازی رو نزدیک تاریخ ریلیز بازی کردم اما بهم نچسبید دوباره هفته ی پیش رفتم سراغش لذت بردیم حالا نمره میدم:

نکات مثبت:
1-کمبوهای خفن!
2-صدا گذاری عالی و بسیار هماهنگ!
3-داستان متوسط(البته قسمت هایی که مثل دیگر داستان های جاپونی به طرز معجزه آسایی یکی از شخصیت ها نجات پیدا میکرد و تازه نشون هم میداد جچوری نجات پیدا کرده حالم رو به هم میزد)
4- سریزا:d

نکات منفی:
1-باس فایت های تکراری
2-حساب کشی بعد از پایان هر چپتر
3-دوربین آزار دهنده

در مجموع :خوب
8/10

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
Battlefield : Bad Company 2

نکات مثبت : گرافیک خوب - تخریب پذیری بالا - شخصیت پردازی خوب ( به نسبت سیکش ) گیم پلی درگیر کننده

نکات منفی :هوش مصتوعی ضعیف یاران خودی - تنوع نسبتا کم اسلحه ها - داستان کلیشه ای و پایانی که میشد راحت حدس زد

8.5

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Red Dead : Redemption
9.1

• داستان : معمولی ، چیز خیلی خاصی احساس نکردم !
  • گیم پلی : عالی عالی ، فقط بعضی مواقع در هنگام کاورگیری مشکل داشت .
  • موسیقی : معمولی !
  • گرافیک : عالی ، برای یک بازی مالتی پلتفرم خیلی عالی بود . طراحی محیط و اسب ها خیلی خوب بود ولی شخصیت های زیاد جالب نبودند . بازی شدیدا مشکل دیر لود شدن تکسچر ها رو داشت .
فیزیک و تخریب پذیری هم در سطح خیلی بالایی بود .

نظر کلی : بازی عالی بود ! چیزی هم جز این از Rockstar نمیرفت ولی خوب من خودم زیاد از بازی های Western خوشم نمیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر