امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Alan Wake
سلام امروز بالخره بعد از اینکه اولین 360 سوخت و تونستم تا اخر Ch4 این بازی برم و حالا ادامه را با 360 جدید رفتم این بازی را تموم کردم و میخواستم امتیازم را به این بازی بدم با دلیل و هیچ چیزی که در اون اطلاعاتی ندارم به خودم اجازه ندادم که ایراد ازش بگیرم و بگم نظر شخصیم هست

گرافیک
9.5

من دو مشکل در گرافیک بازی دیدم که برای بازی با این سطح واقعا عجیب بود
َA .عدم تاثیر پذیری محیط
B. گاهی اوقات که اسلحه هایی مثل شاتگان را در دست داشتید اسلحه از توی دست آلن رد میشد که باگ محسوب میشه و بعد از این هم مدت قابل قبول نیست
(ولی شاید بگید چرا 9.5 چون اینقدر گرافیک بازی از نظر تکنیک خوب وبود که میشه از اون ها چشم پوشی کرد.
کم لطفی هست که بیش از این ازش کم بشه چون
توی هیچ بازی از عنصر نور استفاده نشده بود
Draw distant محیط که بسیار شگفت انگیز بود
صحنه های سینماتیک بسیار زیبا
تکنیک های بکار رفته در این صحنه ها
عدم افت فریم در صحنه های بسیار شلوغ (البته یک بار صحنه زیادی شلوغ بود خودم هم با چندتا نور آفکن شلوغ ترش کردم افت فریم داشت )
گیم پلی:
9.5/10

بسیار خوب طراحی شده و کم و کاستی احساس نمیشه حرکت ها با سرعت مناسب هست و همه چیز به واقعیت نزدیک معماهای الکی بدرد نخور نداره البته از محیط با این همه جزییات خوب استفاده نشده که باعث میشه ازش امتیاز کم بشه و همچنین جمع کردن آیتم ها در بازی چیزی جز اچیومنت چیزی برای بازیکن نداره که اصلا جالب نیست به نظرم باید مراحل ساخت بازی را در همین دیسک میگنجاندن
کنترل:
10./10
به بهترین شکل طراحی شده و بازی کن را کلافه نمیکند و جواب گوی همه نیاز ها بازیکن برای ارتباط بر قرار کردن با شخصیت داستان را دارد
داستان
9/10
این بخش چون هرچی بگم داستان لو میره فقط میگم عالی بود ولی فوق العاده نبود
خیلی پتانسیل بیشتری داشت البته ازاون حالتی که داستان را قبل از رخ دادن به زبان کتاب میخواندیم خیلی خوشم اومد و اولین بازی بود که تمام متن هاش را خوندم ولی یکم ایراد داشت که ازش نمره کم میشه البته اگر کسی خواست بگه تا براش بکم ایرادش چی بود به خاطر لو نرفتن چیزی نمیگم
صدا:
10/10
این بخش بدون چون و چرا بهترین در تمام بازی هایی بود که در تمام عمرم بازی کرده بودم فعلا تا ببینیم بعدا چی بشه ولی واقعا میگم اگر این صدا گذاری را نداشت واقعا بازی از همه چیزش کاسته میشد یعنی این عنوان Psychological فقط بخاطر این بخش روی بازی گزاشته شده وقتی اوایل بازی شما داری TV را نگاه میکنی همین طور که داری به حرف های طرف گوش میدی اون دلهره ای که از صدا های اطراف و خرچ خرچ کردن چوب ها میاد تا مرز جنون آدم را پیش میبره(من که اولا اینطوری بودم)و بازی طوری بود که شما اینقدر میترسیدید که وقتی اپیزود تمام میشد با شنیدن آهنگ پایانی یک نفس راحت میکشیدید ... همچنین این بخش مانند گرافیک دارای جزئیات بود و همه چیز صدا داشت و این واقعا جای تحسین دارد
جمع بندی :
این بازی یک شاهکار هست البته کاملا سلیقه ای هست مثلا خیلی ها هستن که از فیلم های استنلی کوپریک خوششون نمیاد ولی خیلی ها اون ها را جزء شاهکار های سینما میدونند پس یک پیشنهاد دارم :
اگر دوست دارید با یک بازی زندگی کنید و دیگه از کشت کشتار های مسخره شیاطین و خدایان و نیروی های تروریست و ...خسته شدین این بازی کاملا شما را ارضا میکنه ولی اگر از اون دسته بازیکن هایی هستید که فقط میخواد بزن بکش برید جلو اصلا این بازی را نخرید مثل این میمونه که یک Cod بازمجبور باشه Sims بازی کنه (این یک مثال بود)
در کل بازی زیبایی بود و البته هنوز هم نمیدونم چی بگم که آیا توقع من را بر آورده کرد با نه فقط میگم عالی بود زیبا بود شاید یک چیزهای دیگری ازش میخواستم ولی همین هم خوب و عالی بود
9/6​

prince of persia:the forgotten sands:7هیچ پیشرفتی نسبت به نسخه warrior within نداشت.حتی بسیاری از conceptها و artها مال همون نسخه بود.واقعا که براشون متاسفم.از همه بدتر اینکه بازی درجه سختی hard نداشت و این عمق فاجعه بود که به همین دلیل بازی شدیدا آسون شده بود.
-----------------------------------------------
split second:5مسخره.خسته کننده.تکراری.یه تقلید مسخره از burnout.واقعا که.
----------------------------------------------
blur:7.5میتونست خیلی بازیه بهتری باشه.متاسفانه خیلی تخیلی شده.و همین بدجور بهش ضربه زده.
---------------------------------------------
red dead redemption:9واقعا خوب و لذت بخش بود.به جز باگهاش ایراد دیگه ایی نداشت.البته این امتیازی که بهش دادم امیتاز فنی هست و اگر بخوام ارزش بازی رو امتیاز بدم بهش صفر هم نمیدم.بازی هیچ فرقی با gta نداره.فقط بجای ماشین سوار اسب میشید و بجای تفنگهای جدید از اسلحه های قدیمی استفاده میکنید و بازی در زمان قدیم هست.
همه چیز مثل gta هست.یعنی دیگه حالم داره از rockstar بهم میخوره.حداقل تو بازی میتونست 2 تا تغییر نسبت به gta بزاره.فقط دارم به خودم میگم max payne 3 چه فاجعه ایی بشه خدا میدونه.البته از همین الان معلومه.یه بازی که همش باید کاوربگیری.احتمال زیاد توش رانندگی هم داره.بعدشم عین terminator باید راه بیوفتی همه رو بکشی.واقعا که....

red dead redemption واقعا برام فوق العاده بود -10/10

------------------
Split/Second بازی خوبی بود ولی برای منی که Blur ؤو گرفتم دیگه حوصله بازیش نیست! 6.5تا 7/10

------------------
Blur جیگروشو خام خام بخورم یا بپزمش اول؟:دی توپز بازی واقعا برام هیجانی و عالی بود. کلا لذت بردم از لحظه لحظه بازی 8.5/10
------------------
Prince Of Persia : T F S اونقدرا که فکر میکردم بد نبود ،ولی خوش میگذره بازی 7.5/10
------------------

prince of persia:the forgotten sands:7هیچ پیشرفتی نسبت به نسخه warrior within نداشت.حتی بسیاری از conceptها و artها مال همون نسخه بود.واقعا که براشون متاسفم.از همه بدتر اینکه بازی درجه سختی hard نداشت و این عمق فاجعه بود که به همین دلیل بازی شدیدا آسون شده بود.
-----------------------------------------------
split second:5مسخره.خسته کننده.تکراری.یه تقلید مسخره از burnout.واقعا که.
----------------------------------------------
blur:7.5میتونست خیلی بازیه بهتری باشه.متاسفانه خیلی تخیلی شده.و همین بدجور بهش ضربه زده.
---------------------------------------------
red dead redemption:9واقعا خوب و لذت بخش بود.به جز باگهاش ایراد دیگه ایی نداشت.البته این امتیازی که بهش دادم امیتاز فنی هست و اگر بخوام ارزش بازی رو امتیاز بدم بهش صفر هم نمیدم.بازی هیچ فرقی با gta نداره.فقط بجای ماشین سوار اسب میشید و بجای تفنگهای جدید از اسلحه های قدیمی استفاده میکنید و بازی در زمان قدیم هست.
همه چیز مثل gta هست.یعنی دیگه حالم داره از rockstar بهم میخوره.حداقل تو بازی میتونست 2 تا تغییر نسبت به gta بزاره.فقط دارم به خودم میگم max payne 3 چه فاجعه ایی بشه خدا میدونه.البته از همین الان معلومه.یه بازی که همش باید کاوربگیری.احتمال زیاد توش رانندگی هم داره.بعدشم عین terminator باید راه بیوفتی همه رو بکشی.واقعا که....
شما مثله این که با همه ی بازی ها مشکل داری:eek:

HALO 2
Halo2-cover.png

ازی توپ و فوق العاده برای بار چندم(امارش حقیقتا دستم نیست) تمومش کردم ولی بازهم
به بازی 9.5 از 10 میدم:love:

------------------------------------
HALO 3
256px-Halo_3_final_boxshot.JPG

جدا تنها بازی که همیشه و بصورت پایند باید بازی کنیم و وفق ملی رو با HALO نگه داریم- لذت جاودان:دی :love:
9/10

red dead=10
alan wake=9.5
prince=8.5
blur=9
split/second=7.5
assasin 2=9.5
wet=8.5
metro=8.5
neir=6.5
takken 6=8
super street fighter=8.5