امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

The Darkness II
Story: 8/10
Gameplay: 9/10
Sound: 8.5/10
Graphic: 8/10

اکشنه خشن ، خونین و باحالی بود . داستان بازی با توجه به اینکه من کامیک رو نخوندم و چیزی ازش نمیدونم ، نمیتونم بر حسب اون قضاوت کنم و اگه کامیک رو ندید بگیرم داستان خوب و جالبی داشت هرچند یکم کلیشه ای بود و بازم جالب بود . گیم پلی بازی نقطه قوت بازی بود که عالی بود و شدیدا حال کردم باهاش ! سریع و لذت بخش ! Demon Arm ها واقعا باحالن :دی میگیری طرف رو جر واجر میکنی باهاش به مدل های مختلف :دی . موسیقی متن و صداگذاری برای شخصیت ها هم خیلی خوب بود . گرافیک بازی هم خوب بود .

Overall: 8.5/10

Binary Domain
Gameplay: 9
Graphics: 9
Sound: 7.5
Story: 8.5
Presentation: 8.5
Overall: 8.5

یه کپی خوب از ونکوییش که اگرچه از نظر روونی و سرعت گیم پلی به اون نمی رسه اما همکاری های تیمی و داستانش نقطه قوتش نسبت به ونکوییشه. بازی اونقدر شبیه ونکوییشه که حتی شخصیت اولش یعنی Dan خیلی قیافش شبیه شخصیت اول ونکوییش یعنی Sam هست.

Batman Arkham City

» گرافیک
8.5/10
» گیم پلی
9.5/10
» داستان
9/10
» ارزش بازی
9/10

امتیاز کلی 9.25/10

COD:MW3

» گرافیک
8.5/10
» گیم پلی
10/10
» داستان
8.5/10
» آنلاین
9/10
» ارزش بازی
9/10

امتیاز کلی 9/10

Assassins Creed: Revelations | 8.2
قبول کن خیلی کم دادی

revelation جز نامزد بهترین بازی اکشن ادونچر سال بود زیر سوال بردیش

---------- نوشته در 01:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:54 PM ارسال شده بود ----------

Batman Arkham City

» گرافیک
8.5/10
» گیم پلی
9.5/10
» داستان
9/10
» ارزش بازی
9/10

امتیاز کلی 9.25/10

COD:MW3

» گرافیک
8.5/10
» گیم پلی
10/10
» داستان
8.5/10
» آنلاین
9/10
» ارزش بازی
9/10

امتیاز کلی 9/10
واقعا گرافیک رو 8.5 میدی؟؟!!!!
گرافیک به اون توپی
چی کم داشت نسبت به بازی های الان خیلی هم گرافیک داشت

واقعا گرافیک رو 8.5 میدی؟؟!!!!
گرافیک به اون توپی
چی کم داشت نسبت به بازی های الان خیلی هم گرافیک داشت

بتمن رو میگی..؟
گرافیکش خوب بود ولی باید با بازیهای امسال مقایسش کنی شاید اگر سال 2010 عرضه میشد گرافیکش 9 بود و اگر 2009 بود 10 میدادم..

قبول کن خیلی کم دادی

revelation جز نامزد بهترین بازی اکشن ادونچر سال بود زیر سوال بردیش
به نظر من که زیاد هم داده.خیلی بازیش تکراری بود حداقل COD یه چند تا صحنه ی سینمایی داره به هیجان میای ولی این چی؟
من که به AC هفت7 میدم.

DarknesS II
9/10

فوق العاده بود . واقعا ازون بازی هایی بود که شدیدا لذت بردم . همون جذابیت نسخه ی قبل رو داشت برام . خشونت و گیم پلی بسیار سریع واقعا از نکات شدیدا مثبت بازی بود . داستان , شخصیت ها و صداگذاری بازی هم عالی بود
نصف کردن آدم ها با اون Demon Armها بد فاز میداد لعنتی . یا حرکاتی که اون یارو Darkling روی جنازه انجام میداد خیلی حال میداد کلا :d
خلاصه شاهکار بود خیلی چسبید لعنتی

به نظر من که زیاد هم داده.خیلی بازیش تکراری بود حداقل COD یه چند تا صحنه ی سینمایی داره به هیجان میای ولی این چی؟
من که به AC هفت7 میدم.
دوست من

نمره رو که بر اساس تکراری بودن که نمیدن

براساس تمام چیزا محاسبه میکنن
مثل گرافیک گیم پلی و ... که توی این چیزا سره

منم زیاد از این نسخه راضی نبودم ولی بازم هنوز بدترین نسش نبوده نسخه ی اول بازی از همه بدتر و تکراری تر بود

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:09 PM ارسال شده بود ----------

بتمن رو میگی..؟
گرافیکش خوب بود ولی باید با بازیهای امسال مقایسش کنی شاید اگر سال 2010 عرضه میشد گرافیکش 9 بود و اگر 2009 بود 10 میدادم..
چی!!!!؟
او با کدوم بازی مقایسه میکنی؟!!

با اسکایریم یا اساسین مقایسه کنی بازم کم نمیاره
من که فکر میکردم از اساسین هم بیشتره گرافیکش

فکر میکنم تو رفتی با بازی هایی مثل NFS: the run یا BF3 و ... مقایسه کردی که اصلا سبکشون فرق داره برای همین بهش کم دادی و گرنه توی 2011 بازم توی گرافیک از هیچ بازیی در سبک خودش کم نمیاورد

*********** 3
5/10

یه افتضاح تکرار نشدنی . البته فقط سینگل رو بازی کردم . هیچی نداشت که یه ذره آدم جذب بازی شه :d
آدم این افتضاح رو بازی میکنه قدر COD رو میدونه و مشتاقانه منتظر نسخه های بعدش میمونه البته سینگل فقط :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or