امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
Castlevania : Lords of Shadow

خیلی خوب بود، انتظارم خیلی پایین تر از این حرفا بود. البته واسه من که اکثر نسخه های کلاسیک Castlevania رو بازی کردم، اسم castlevania یکم سنگینی میکرد روی این بازی ولی وجود مراحل زیبا و اتمسفر نفس گیر، یکم این قضیه رو جبران کرد.
تنها ضعفش به نظرم فریم پایینش بود وگرنه من اینو به GoW هم ترجیح میدم.

9.9/10 (لیاقتش 10 ـه واقعا)
------------

Portal 2

به نظرم تجاری شده بود، اون معصومیت نسخه قبل رو نداشت و انگار به زور همون رو خواستن یه چیزایی بهش اضافه کنن. به نظر من یه چیزی مثله Portal نباید ادامه داشته باشه، باید unique بمونه، ولی چه میشه کرد که Valve پول میخواد ...

8/10 (با ارفاق)

-------

Mortal Kombat

چی بگم. واسه من Mortal Kombat نشد. امتیاز هم نمیدم ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
l.a noire
10/9.7
گرافیک : فو العادهه پر جزیات- موشن کپچر بینظیره-طراحی واقعی تمام لوس آنجلس-افکت های بینظیر مثل افکت آتیش-نورپردازی خارق العاده.البته افت فریم کمی تو ذوق میزنه اما من تو همه جای بازی ندیدم و بیشتر از 2 بار برام اتفاق نیوفتاد.
منفی: چند باگ کوچک که اصلا بنظر نمیاند.
گیم پلی : سرشار از نکات جذاب-معما های مخفی جالب-طراحی دقیق ماموریت ها از روی پرونده های واقعی-رانندگی خیلی حال میده!بخصوص اینکه اولین بازیه که میشه بجای اینکه خودت رانندگی کنی بذاری کسی دیگه تو کل بازیی بجات رنندگی کنه- clue های جذاب هر مرحله و چک کردن مو به موی آنها-بازجویی مجرم خیلی حال میده!-مدت طولانی بازی
منفی : 3 دیسک بودن:| البته نمیدونم به این بخش ربط داشت یا نه:D- ماشین ها هم بخاطر فیزیکشون اینجورین!
موزیک: فوق العاده! به این قسمت 10 دادم! یعنی از هر نظر عالی کار شده! موقع نزدیک شدن به کلو با موزیک بهتون هشدار میده یا وقتی سئوال درست یا اشتباه بپرسید با آهنگ بهتون میگه. موسیقی های کل بازی بخصوص خواننده های اون عالین.
صدا گذاری بی نقص و دیگر هیچ:D
داستان: فوقالعاده غنی اصلا نمیشه راجع بش چیزی گفت! 10/10
------------------------
mortal kombat
10 /10 اصلا نیاز به توضیح نداره تمام آرزو هامو برآورده کرده بود و فوقالعاده هم بود!
----------------------
portal 2
9.5 /10
یکی ز بینظیر ترین بازی های معمایی که انجام داده بودم فقط بازیش خیلی طولانیه و یکم هم اواسط بازی
یکنواخت میشه که بعد ریتمشو بدست میگیره+گرافیک نسبتا ساده!

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
BulletStorm 8.5/10
+بازی خیلی خوبی بود.گیم پلی خوب و تا حدی سریع.گرافیک خیلی خوب و شاد که به همراه گیم پلی ارزش بازی رو خیلی بالا برد.Brutal Kick دلچسب و SkillShot های لذت بخش :D
- داستان به من نچسبید.شخصیت مضخرف General Sorrano :|

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
L.A Noire 8/10

بازی خوب و نوآورانه و تکی بود ولی مشکلات بزرگی داشت که نمیشد ازشون چشم پوشی کرد.
در مورد گرافیک باید بگم که قابل قبول بود ولی در چند صحنه(با این که بازی روی هارد ریخته بودم) افت فریم بی دلیل دیده میشد.درکل گرافیک قابل قبولی داشت اما چشم نواز نبود.
موسیقی بازی هم خوب بود ولی عالی نبود.
داستان بازی خوب بود اما خیلی از هم گسیخته و پخش و پلا روایت میشد.پایان بازی هم خوب و غم انگیز ولی قابل پیش بینی بود.و از همه مهمتر اینکه نکات مبهم زیادی در داستان وجود داشت که بی جواب موند.
گیم پلی بازی از یه جایی به بعد به شدت تکراری و خسته کننده میشه و بازی از نبود طراحی مراحل قوی به شدت رنج میبره.مراحل بازی مدام تکرار مکررات بود علتش هم من اینطور میبینم که سازنده ها به شدت مست تکنولوژی موشن اسکن خودشون شده بودند و دوست نداشتن تمرکز گیم پلی رو ازش وردارن واسه همین تکرار جایگزین گیم پلی شده بود. در صورتی که این تکنولوژی صرفا یه بخشی واسه ساخت بازیه نه نقطه کانونی گیم پلی.
در کل بازی ارزش یه بار تمام کردن(با تحمل گیم پلی خسته کننده)رو داره و خب اگه دنبال اچیومنتها هم باشین شاید یه بار دیگه هم بعضی پرونده ها رو برین ولی درکل خیلی ارزش تکرار نداره.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
خُ، خيلي وقت بود امتياز نداده بودم بيام يه چنتايي بدم :دي
L.A Noire
9.0/10
كلاً با بازي به شدّت حال كردم؛ هرچند خيلي چيزهاشو نفهميدم:دي ! در كل خيلي باحال بود. وجود شخصيت جان نوبل تو Fringe و لوگان تو Vampire Diaries هم جالب بود.

Mortal Kombat
8.0/10
ممكنه نظرم با بقيه متفاوت باشه اما اصلاً چيزي نبود كه انتظار داشتم! اين نمره هم به خاطر Fatalityها و بخش Story ـش.

Portal 2
10/10
خب، چيزي نميتونم بگم. فقط بگم بهترين بازي اي بود كه توي اين چند سال بازي كردم و از تك تك لحظات بازي لذّت بردم. خصوصاً ديالوگ ها و شخصيت ها و داستان بازي كه واقعاً بي نظير بود!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199
Dead Space 2: با شماره اولش یه ذره بیشتر حال کردم، ولی اینم خیلی خوب بود. کلا از این سری خوشم میاد 7/10

Castlevania: Lords of Shadow: از Darksiders بیشتر خوشم میاد، ولی اینم جالب بود. البته دوربینش رو مُخم بود، ولی کلا قابل قبول بود 6/10

Bulletstorm: یه کم بیشتر انتظار داشتم، ولی بازم تا حد زیادی انتظارم رو برآورده کرد 6/10

Medal of Honor: بخش تک نفره ی آشغال، به زور صلوات و اینا تمومش کردم! ولی مولتیش چون کار DICE بود نسبتا جذاب بود. 4/10

Homefront: متوسط بود. کاملا کلیشه ای و تقلید از CoD به میزان زیاد. داستان خوب و صحنه های تاثیر گذار مناسب. 5/10

Fable III: نسخه دوم رو بیشتر دوست داشتم. علی رغم اینکه گیم پلی پیشرفت چندانی نکرده بود و تقریبا همون بود، از داستان و حال و هواش هم خوشم نیومد 4/10

Top Spin 4: اولین بازی تنیسی بود که واقعا خوشم اومد. خیلی عالی بود. 8/10

Alan Wake: شاید گیم پلیش یه مقدار تکراری میشه، ولی کلا بازیهای Remedy دوست داشتنی هستند 8/10

Mafia II: مافیا 1 که انقدر ازش تعریف میکنن واسه من یه بازی کاملا معمولی بود، دیگه چه برسه به این! 3/10

Splinter Cell: Conviction: یه بار دیگه و این بار روی Realistic تمومش کردم و Co-opـش هم اساسی و کامل با دوستم رفتم. از اونی که فکر میکردم بهتر بود:D 7/10

Mortal Kombat: بعد از SF IV بهترین فایتینگی بود که این نسل بازی کردم 8/10

Dragon Age II: گیم پلی از نظر من مشکلی نداشت، ولی داستانش نسبت به Origins فاجعه بود و شخصیت پردازیش هم وقتی با اون مقایسه کنیم زیر صفر 6/10

Just Cause 2: بر خلاف خیلی ها، من خیلی خوشم اومد:D هر کاری میخواستی میشد بکنی و با اینکه خیلی تخیلی بود ولی Open World بزرگ و بسیار Funـی بود 7/10

Final Fantasy XIII ـ 70% اول بازی که کاملا خطی بود و کلا مفهوم RPG رو زیر سوال برده بود! اون 30% باقی مونده خوب بود، ولی بازم تعریف آنچنانی نداشت. گیم پلی Button Mashing !! داستان نسبتاً خوب که آخرش جالب تموم میشه. شخصیت پردازی به جز Lightning همشون کاملا کلیشه ای و حال به هم زن. CG های بسیار زیبا. 4/10

NFS: Hot Persuit: خوب و هیجان انگیز 6/10

Kane & Lynch 2: ـ!!!!!!!!!!!!!!! 2/10

Singularity: من چون از بایوشاک خوشم میاد و اینم شبیه اون بود ازش خوشم اومد. داستانش خوب بود، گیم پلی و گانینگ متوسط، بعضی جاهاش هم درست حسابی پولیش نشده بود یه مقدار رو اعصاب میرفت 5/10

Portal 2: فوق العاده! دو بار بخش تک نفره و دو بار هم بخش Co-op رو تا آخر رفتم. طراحی مراحل ناخودآگاه باعث میشه آدم به سازنده درود بفرسته. روایت داستان بسیار خوب، پازل هایی که نه خیلی سخت هستند و نه خیلی آسون. بهترین بازی امسال by far ! ـ 9/10

L.A. Noire: اونطور که ادعا کرده بودند، خیلی جاها نمیشد از روی صورت کاراکترها فهمید راست میگن یا دروغ و به جز چند جا که واقعا عالی کار شده بود، برای بقیه فقط باید به مدارک و شواهدت رجوع میکردی و چندین بار هر پرونده رو مرور میکردی که یه مقدار خسته کننده میشد. کنترل ماشین ها هم زیاد جالب نبود. ماموریت های جانبی که بین پرونده ها گذاشته بودن خیلی خیلی به بازی کمک کرد (یعنی اگه اینا نبود من حداقل 2 نمره کم میکردم:D). کلا تجربه نویی بود و جو بازی هم خیلی جالب بود و آدم رو کاملا یاد فیلم های اون زمان مینداخت 7/10

Mass Effect 2: Kasumi Stolen Memory: میتونستن خیلی جالب تر از آب دربیارن 4/10
Mass Effect 2: Overlord: اکشنش خوب بود، ولی کلا داستان نداشت! 5/10
Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker: خیلی عالی، بهترین Add-onـی بود که تا حالا تو یه بازی دیده بودم 8/10

Dirt 3: نمیدونم چرا اونقدر که فکر میکردم ازش خوشم نیومد. شماره دوم بهتر بود. 6/10

Red Dead Redemption: متنوع، شخصیت پردازی شاهکار برای جان مارستون، جو بی نظیر، ماموریت های جانبی و اصلی همگی عالی، اوج Game Design و بازیسازی، بهترین Open World این نسل. توش به معنای واقعی کلمه زندگی کردم 9/10

نکته: سوء تفاهم نشه:D اکثرشون رو خیلی وقته تموم کردم، ولی یادم رفته بود نمره بدم:D

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
خب بالاخره HL2: E2 رو تموم کردم . فقط میتونم بگم شاهکار بود . نمره ی من 10/10 .
به The Orange Box هم 9.8/10 میدم . فقط در وصف این بازی حرف منتقد Xbox World 360 Magazine Uk رو مینویسم :
Five of the very best games you will ever, ever play - all in a forty quid box.​

• Like
Reactions: aramin

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
L.A.Noire : 9.5
چه چیزی می تونه ارزشمند تر از تحقق یک رویا باشه اونم رویایی که مدت ها بود در لابه لای عناوین رنگی که هر روز قفسه مغازه ها رو پر می کرد به دنبالش بودم و شاید ساعت ها ذهن من رو به خودش مشغول می کرد و صحنه های بازی رو در افکارم شبیه سازی می کردم. شاید نشه در چند جمله کوتاه همه چی رو گفت ولی این رو باید بگم که از L.A.Noire نهایت لذت ممکن رو بردم و سعی کردم لحظه ای از بازی رو از دست ندم. با این وجود مشکلاتی هم در بازی وجود داشت که توی تاپیک بازی گفتم که سازنده ها براحتی می تونن در شماره بعدی اونها رو برطرف کنن
امیدوارم که این بازی باعث بشه که بازی بیشتری در این ژانر تولید بشه و سازنده ها کمی بیشتر دست به ریسک بزنن تا ما بتونیم چیزهای جدیدتری رو در بازی های کامپیوتری تجربه کنیم
شاید نسل بعد نسل بازی هایی بشه که داستان و سناریو یکی از بخش های مهم بازی محسوب بشه و بازی های بیشتری در این سبک ببینیم. حتی فکر کردن بهش هم لذت بخشه

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Thor: God of Thunder
0.5/10
!!! توضيح خاصي ندارم!

Just Cause 2
4.0/10
بازي اصلاً به نظرم جالب نبود. به غير از كارهاي نمايشي. دشمن ها كه 100 تا تير ميخواستن بميرن، داستان كه نداشت، تكراري ميشد. كلاً چرت بود!‌:دي

RedFaction Armageddon
5.0/10
اينم توضيحاتش مثل بالائه‌:دي، 2 نمره به خاطر تخريب پذيريش ميدم، 3 نمره هم برا فان و اين چيزا. جالب بود‌:دي

Kung Fu Panda 2
2.0/10
اصلاً قابل تحمل نبود!!! بخش Storyـش كه فاجعه بود! واقعاً خسته كننده و بيروح، با گرافيك افتضاح! 2 نمره هم فقط برا ميني گيم هاش.

CoD: MW2
8.9/10
البته خيلي وقت پيش تمومش كردم. نمره دادم به خاطر آنلاين و اينا... بسيار زيبا بود. از الآن هم منتظر MW3 هستم...

Shift 2: Unleashed
4.0/10
.....................

Brink
3.0/10
بسيار افتضاح و مزخرف بود. هيچ چيزه خوبي نداشت واقعاً...!‌ :دي يخورده كارها نمايشي و صداگزاريش خوب بود :دي
======================================================

• Like
Reactions: Quantic Dream

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر