امتيازات Torchlight II

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
با اینکه من عاشق بلیزارد هستم اما نمیدونم چرا از دماغ سوزیم که نتوسنتم دیابلو رو کرک شده بزنم تو رگ بدجوری دلم میخواد Trochlight II پوز دیابلو رو بزنه و از همه نظر سرتر باشه بخصوص از لحاظ فروش ! :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,457
نام
Nimo
با اینکه من عاشق بلیزارد هستم اما نمیدونم چرا از دماغ سوزیم که نتوسنتم دیابلو رو کرک شده بزنم تو رگ بدجوری دلم میخواد Trochlight II پوز دیابلو رو بزنه و از همه نظر سرتر باشه بخصوص از لحاظ فروش ! :D

تو هر چیزی میتونه پوز دیابلو رو بزنه ولی یادت باشه که اولا اسم دیابلو روش هم بازی ماله کدوم کمپانی هست بلیزارد همین باعث میشه که بازی دیگه نتونه اونجوری بفروشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,473
نام
محمد
این بیچاره ها به 1/100 ـم فروش دیابلو هم راضین سازنده هاش ! :D انقد بلندپروازی نکنین جای اونا :D
دیگه اینقدرها هم وضعش وخیم نیست :D نسخه اول که بالای 1 میلیون نسخه فروخت (البته قیمتش هم کمتره طبیعتا)، این نسخه که کیفیتش خیلی بالاتر از نسخه قبل بوده و احتمالا بیشتر میفروشه. البته مقایسه فروشش با دیابلو اصلا جالب نیست ولی بازم میتونه فروش خیلی خوبی داشته باشه.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
نسخه اول که بالای 1 میلیون نسخه فروخت (البته قیمتش هم کمتره طبیعتا)
این فروش در مقایسه با دیابلو دقیقا هیچه.
قیمت بازی خودش 20 دلار.
اف هایی که استیم میده فضایین . مطمئن باش همین شماره 2ش 3 ماه دیگه میشه 5 دلار.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,473
نام
محمد
این فروش در مقایسه با دیابلو دقیقا هیچه.
قیمت بازی خودش 20 دلار.
اف هایی که استیم میده فضایین . مطمئن باش همین شماره 2ش 3 ماه دیگه میشه 5 دلار.
خودم که همینو گفتم، اصلا نمیشه فروششون رو مقایسه کرد :D ولی واسه شماره اول اون مقدار فروش به نظرم خوب بوده، شماره دوم هم به احتمال زیاد خیلی بیشتر میفروشه.

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
به عرض دوستان برسونم كه سازنده هاي اين بازي همون سازنده هاي اصلي diablo هستن كه بعد از بسته شدن blizzard north از اين شركت جدا شدن

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
torchlight 1 رو من بالای 100 ساعت رو ایکس باکس بازی کردم ... حیف این شماره فقط واسه pc هستش .

پ.ن : کرکش رو گذاشتم واسه دانلود :D :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر