امتيازات Ni no Kuni: Wrath of the White Witch

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
ایول عجب امتیازی گرفته Ni no Kuni !
خیلی بهش امیدوار بودم
همین استدیو قرار بود dark cloud 3 رو بسازه !
امیدوارم بسازه
البته هنوز زوده برای تصمیم گیری:d

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
وقتی استدیو Ghibli هم هست ادم ناخواگاه یاد شاهکارهای میازاکی میوفته :D

انشالله همین طوری عالی نمره بگیره بره جلو :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
چه زود، فکر کنم هنوز 20 روز تا عرضه نسخه غربیش مونده باشه.
بازیش احتمالا یکی از بهترین JRPG های این نسله اگه بهترین نشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
WOW !
اولین امتیازش که فوق العادست ! تا همین دیروز اصلا اسم این بازی هم نشنیده بودم ولی به نظر میاد یه JRPG فوق العاده باشه >:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اولین امتیازش که فوق العادست ! تا همین دیروز اصلا اسم این بازی هم نشنیده بودم ولی به نظر میاد یه JRPG فوق العاده باشه >:d<
خيلي مختصر در مورد اين عنوان برات توضيح ميدم علي جان.

اين عنوان JRPG تو استوديو معروف Ghibli طراحي شده و گسترش پيدا كرده چندي پيش نسخه فيزيكي اين عنوان تو ژاپن عرضه شد و با استقبال خوبي هم رو به رو شد و تونست از مجله famitsu نمره 36 از 40 رو بگيره. هم چنين بنابر رسم هميشگي نسخه Wizard Edition اين عنوان هم عرضه شد و از لحاظ طراحي بسيار مورد پسند قرار گرفت.
ميتوني عكسش رو در زير رويت كني
Ni-no-Kuni-Collectors-Edition.jpg

الانم نوبت به نسخه غربي بازي رسيده و علاقه مندان به بازي تا كمتر از يك ماه ديگه ميتونن اين بازي رو خريداري كنن.

اينم چندتا از عكساي بازي:

ni-no-kuni-1.jpg
ninokuni831.jpg
ninokuniwotww-640x342.jpg

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بي نظيره اين بازي!
مطمئنا حقش هست كه امتيازات بالايي بگيره
دموش رو بازي كردم من فوق العادس گرافيك و گيم پليش

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
پارسال که تو مقاله 100 بازی برتر سال 2012 من به این بازی 9 (شایدم 9.5) دادم همه گفتن خیلی احساس برخورد میکنی و بیشتر از 5 حقش نیست. حالا کاملا اثبات میشه که من چقدر حق داشتم که ان امتیاز رو بدم. NNK واقعا یکی از بهترین های سبک خودش تو این نسل هست. امیدوارم تو این بازار آشفته ایران بشه راحت و با قیمت مناسب خریدش!

اين عنوان JRPG تو استوديو معروف Ghibli طراحي شده و گسترش پيدا كرده

اطلاعات غلط نده! تحریریه سایت نباید رو هوا صحبت کنه.

سازنده این بازی استدیو Level-5 هست که یکی از بهترین پارتنرهای سونی (2nd Party) توی ژاپن محسوب میشه. Studio Chibli اصلا کارش بازیسازی نیست. اینا یکی از مشهورترین یا بهتره بگم مشهورترین سازنده انیمیشن توی ژاپن هستن که بهترین انیمیشن های عمر من رو اینا ساختن. شاهکارهایی مثل Princess Mononoke (بهترین انیمیشن دنیا از سایت "نظر بنده")، My Neighbor Totoro و Kiki's delivery Service و صدالبته شاهکار اسکاریشون Spirited Away که خرس طلا رو هم برده.

رو این پروژه هم چون اساسا Ni No kuni ساختار انیمیشنی داره Toshio Suzuki مشهور از Chibli به Level-5 امد و تهیه کننده بازی شد. اما ساخت بازی و کارهای مربوط به گیمش کامل کار Level-5 هست که همه بخاطر Dark Cloud و Professor Layton و White Knight Story میشناسنش.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
انحصاری PS3 ـه ؟ یا کلا فقط برای پلتفرم های ژاپنی (Wii U, 3DS, PS3) عرضه میشه ؟

این نسخه انحصاری PS3ـه. نسخه‌ی DS هم هست که با این فرق داره فقط خط داستانی شبیه به هم دارن. هر دو نسخه هم به طور جداگانه و از نو ساخته شدن.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
وای خیلی خوشحال شدم بعد واقعا منتظر این بازی بودم که بعد از سال ها یه JRPG عالی بازی کنیم ... و خیلی نگران خوب از اب در اومدن بازی بودم ...

اما خوب مثل اینکه بیجا بوده ... یعنی این بازی میتونه اون احساسی رو که سر FF12 داشتم دوباره بهم بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر