امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
گیم اسپات مدال داستان رو بهش داده :D

همین دادن مدال داستان از طرف گیم اسپات تو نقدش مشکوک می زنه واقعا داستان بازی افتضاح هست دوستان بگن داخل هر زمینه ای بازی عالیه حق دارن و ولی داستان...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
کسی مگه حرف از نمره و متا زد؟ :-/ کاری به راکستار ندارم ولی تنها شباهتی که مکس پین راکستار داره با مکس پین رمدی یکی دوبلورش هست و یکی اسم بقیه موارد اصلا اون مکس پین نیست اصلا مکس پین راکستار کاملا از اصالت مکس پین 1 و 2 دور شده فاصله گرفته
حتی اگه متا بازی 100 هم می شد اینا میگفتم برام فرقی نداره متا بازی چقدر باشه
دقیقا !

این بازی فقط اسم مکس پین رو یدک میکشه!
حتی نقد هایی هم که شده به عنوان یه بازی جدید بهش نگاه کردن وگرنه اگر قرار بود داستان بازی و البته دنباله عالی هم ملاک قرار بگیره مطمئن باش متاش خیلی خیلی پایین تر از همینی می شد که الان هست!

مطمئنا رمدی بازی رو می ساخت بازی نمرش بالا تر از اون چیزی می شد که الان هست! فراموش نکنید رمدی تجربه خودش رو با مکس پین 1 نشون داده بود... قابل توجه دوستانی که در توهم به سر میبرند...

08963488182358576263.png

اگر رمدی بازی رو می ساخت با توجه به اینکه تجربه بیشتری نسبت به گذشته کسب کرده قطعا شاهد یه شاهکار دیگه و با متای بالا از راک استار بودیم!

فقط میتونم بگم حیف که بازی دست راک استار افتاد حیف !

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یه چیزی رو من یادم رفت صفحات قبل بگم و شاید هم کمی بی ربط باشه ولی به نظر من Remedy امتحان خودش رو با Alan Wake با میانگین 83 ـش پس داد، پس نگید اگه Remedy مکس پین 3 رو می ساخت امتیازش از این حدود بالاتر میشد.
دقيقا همينطوره اصلا نمی دونم چه انتظاری دارن كه يه تيم كم تعداد يه بازی AAA برای اين نسل بسازه نسل قبل فرق می كرد.
اينم حساب نمی كنن كه حتی اگه بازی دست رمدی بود بخاطر گذشت زمان دچار تغييرات اساسی می شد، حتی ديابلو3 هم دچار تغييرات اساسی شده كه اين پتيشن رو فن هاش امضا كردن، عامل زمان چيز مهمیه كه اصلا خيليا حواسشون بهش نيست.
اره مرور زمان همه چیزو عوض میکنه.ولی رمدی از این قاعده مستثناست چرا که اثرات مکس پین هم تا حدودی میشد در Alan Wake دید ! اون جو و حس حال رو تا حدودی الین هم داشت .
ساخت عناوین با روایت داستان فوق الاده نزدیک به فیلم حرفه ی Remedy هستش .
در زمینه ی گرافیک و انیجنشون هم یه سر و گردن بالاترن!
البته من خودم ديابلو باز نيستم ولی اينو ديدم برام عجيب بود كه حتی يه بازی شاهكار هم وقتی بين عرضه شماره بعدش وقفه می افته فن ها معترض می شن.
رمدی هم استديو خوبیه ولی بايد نفرات بيشتری جذب كنه كه هم پروژه هاش سريع تر تموم شن و هم كيفيت كارش بهتر از اينی كه هست شه.
اينم موافقم كه جو آلن ويك مثل مكس پين بود به نظرم رمدی بايد از اين حال و هوا بياد بيرون و بازی های جديد بسازه.

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اره مرور زمان همه چیزو عوض میکنه.ولی رمدی از این قاعده مستثناست چرا که اثرات مکس پین هم تا حدودی میشد در Alan Wake دید ! اون جو و حس حال رو تا حدودی الین هم داشت .
ساخت عناوین با روایت داستان فوق الاده نزدیک به فیلم حرفه ی Remedy هستش .
در زمینه ی گرافیک و انیجنشون هم یه سر و گردن بالاترن!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
چرا که اثرات مکس پین هم تا حدودی میشد در Alan Wake دید ! اون جو و حس حال رو تا حدودی الین هم داشت .
دقیقا همین طوره! برای نمونه زمانی که به دری برخورد میکردید یا دری رو باز میکردید.. درست شما رو یاد مکس پین می انداخت!

در کل به نظرم نمراتی که یوروگیمر و گیم تریلر به بازی دادند بیشتر به واقعیت نزدیک تره...

البته من خودم ديابلو باز نيستم ولی اينو ديدم برام عجيب بود كه حتی يه بازی شاهكار هم وقتی بين عرضه شماره بعدش وقفه می افته فن ها معترض می شن.
رمدی هم استديو خوبیه ولی بايد نفرات بيشتری جذب كنه كه هم پروژه هاش سريع تر تموم شن و هم كيفيت كارش بهتر از اينی كه هست شه.
اينم موافقم كه جو آلن ويك مثل مكس پين بود به نظرم رمدی بايد از اين حال و هوا بياد بيرون و بازی های جديد بسازه.
ببین سهیل الان خود تو... تویی که فن متال گیر هستی دوست داری متال گیر بعدی (شماره اصلی) رو خود کوجیما بسازه یا بدنش به یه استدیو دیگه؟! خودش بسازند به نظرت شاهکار از آب در میاد یا بدنش به یه استدیو دیگه که کارش یه چیز دیگست...

الان سر مکس پین هم همین قضیه صدق میکنه!

راک استار میگین شرکت بزرگیه. قبول
میگین بازی خوب میسازه. قبول

اما یه نگاهی به کارنامه راک استار بندازیم. راک استار چی خوب میسازه؟! RedDead ؟! GTA ؟! دقت کنی همه اینا تو یه سبک هستند. قضیه مکس پین کلا فرق میکنه ... مطمئنا همین GTA رو بدند یه استدیو خارج از راک استار نمیتونه مثل خودشون بازی رو درست کنند. الان دقیقا سر مکس پین هم همین اتفاق افتاده. این آی پی رو با پول های کلان از چنگ رمدی درآوردند. خوب آی پی مالِ خودشون شد. میتونستند باز با رمدی همکاری کنند تا نسخه بعدی مکس پین رو بسازه با این تفاوت که سر نسخه قبلی راک استار فقط ناشر باز بود اما این بار نه تنها ناشر بود بلکه صاحب امتیاز خود بازی بود و رمدی فقط نقش سازنده رو داشت...

اما راک استار طاقت نیاورد. حالا کاری نداریم راک استار پول پرست و... بازی رو خودش ساخت. نتیجش هم این شد که حالا همه داریم میبینیم...:|

به قول کسری داستانِ بازی هم شده عین GTA کاملا آبکی!... یکی خیانت میکنه و بقیه ماجرا !

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
الان هر کسی که از بازی خوشش نیاد راکستار رو زیر سوال میبره !!! توی فروم های خارجی انقدر به راکستار گیر ندادند که اینجا دارن راکستار رو زیر سوال میبرن !
اتهامات جدید میزنن به راکستار ( همه بازیهاش شبیه هم هستند و ..... ) من نمیدونم چه کسی این مکس پین رو شبیه به gta میبینه ؟!!! از چه لحاظی شبیه هستن ؟؟؟

اقا به پیر به پیغمبر مکس پین 3 رو اگه خود رمدی هم میساخت شاید داستانش عالی میشد اما هرگز شماره 1 و 2 خودش رو نمیتونست تکرار کنه !!!! اقا یک دهه از ساخت بازی قبلی گذشته هم سلیقه ها متفاوت تر شدند هم اینکه
نیاز گیمر سال 2012 با نیاز گیمر 2001 و 2003 زمین تا زیر زمین فرق کرده ! چند تا بازی داریم که پس از 9 سال وقفه بین دو شمارش باز هم تونسته خودش رو تکرار کنه ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که هنوز بازی نکردم. فردا که بازی کردم در خدمتتون هستم:D ولی به نظر من منتقد GS با دو تا مدالی که داد خودش رو زیر سوال برد.

خُب توپ الان تو زمین توئه و تا دلت بخواد میتونی از این ادعا ها بکنی:D ولی واقعیت اینه شرایط AW خیلی با مکس پین فرق میکنه. یکی اینکه Remedy با AW کلا یه روند گیم پلی دیگه رو در پیش گرفت. و دوم اینکه AW اسیر مشکلات تکنیکیش هم شد. نمیشه با اطمینان گفت اگه Remedy سال 2005 به جای معرفی AW، میومد MP3 رو معرفی میکرد، MP هم به سرنوشت AW دچار میشد.
و البته من معتقدم اگه Remedy میساخت، از لحاظ گیم پلی شاید به خوش ساختی MP3 نمیشد! ولی داستان، اتمسفر و جو دو اثر قبلی رو حفظ میکرد.
چرا واقعن فکر میکنی گیم پلیش بهتر نمیشد؟
گیم پلی کاور گرفتن و شلیک کردن که توی MP3 دیدیم، تقرین توی 85 درصد بازی ها هست.

عملن تو درجه های سختی بالاتر عمرن بتون با شیرجه زدن و صحنه آهسته بری جلو، یه جوری بازی رو درست کردن خواه، ناخواه باید از کاور استفاده کنی. بعد هم هرچی میری جلو تر به یه قسمت هایی میرسی که به دلیل فیزیک خاص بازی و تنگ بودن کوچه ها اصلن نمیتونی مکس پین بازی کنی تا یه شیرجه بری میخوری به دیوار و مکس ولوو میشه رو زمین حالا بیا و درستش کن و مجبوری از کاور استفاده کنی.

کلن گیم پلی با این که خیلی خوبه و سعی کرده ماهیت اصلی مکس پین رو در عین بروز شدن حفظ کنه ولی اصلن اینطوری نیست که بگیم اگر رمدی میساخت بهتر نمیتونست.
گیم پلی الن ویک خودش خیلی خوب بود، فقط مشکل این بود طراح مراحل الن ویک خیلی متنوع نبود، که مطمئنم اگر الن ویک دو ساخته بشه ما یه شاهکار میبینیم.
درباره گرافیک هم که هنوز که هنوزه هیچ استودیوئی نمیتونه این ادعا رو بکنه که میتونه به محصولات رمدی برسه.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
اما راک استار طاقت نیاورد. حالا کاری نداریم راک استار پول پرست و... بازی رو خودش ساخت. نتیجش هم این شد که حالا همه داریم میبینیم...:|

به قول کسری داستانِ بازی هم شده عین GTA کاملا آبکی!... یکی خیانت میکنه و بقیه ماجرا !
بازی بد هست که R* الان پول پرست شده این وسط ؟ گند زده به بازی مثلا!؟
بازی به نظر من شاهکاره من که لذتشو بردم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر