امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,268
نام
امیرحسین
خیلی عجیبه که GS نقد بازی رو داده به Carolyn Petit از منتقد های خیلی سطح بالای گیم اسپات نیست من انتظار داشتم Kevin VanOrd ، Chris Watters ، Tom Mc Shea که از منتقد های مشهورتر سایت هستند بازی رو نقد کنند!

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
خیلی عجیبه که GS نقد بازی رو داده به Carolyn Petit از منتقد های خیلی سطح بالای گیم اسپات نیست من انتظار داشتم Kevin VanOrd ، Chris Watters ، Tom Mc Shea که از منتقد های مشهورتر سایت هستند بازی رو نقد کنند!

معمولا بازیهای rockstar رو Justin Calvert نقد میکنه البته تا سال2010.از اون به بعد carolyn بازیاشو نقد میکنه.پارسال la noire رو همین carolyn نقد کرد.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,234
نام
محمد حسین
خوشبختانه بازگشت مکس و دیابلو بعد از حدود یک دهه تجربه تلخ duke nukem رو ایجاد نکرد و همین خبر بسیار خوبی بود
اما خاطره مکس 1 رو شاید کمتر بازی بتونه زنده کنه ،چون اونموقع صنعت گیم مثل الان نبود و اونموقع با یه گرافیک 3d ما با مکس بازی میکردیم و اونموقع بازی در اون سطح با اون گرافیک و صحنه های آهسته واقعا تک بود
در نتیجه قیاس این دو قیاس مع الفارق هست و نمیشه این دو رو مقایسه کرد چون مال دو زمون کاملا متفاوته چون مکس 2 ماله 2003 هست و حدود 9 سال گذشته و مکس 1 هم مال 2001 در نتیجه بیش از یک دهه گذشته
ولی داستان مکس و ایده پردازی اون واقعا عالی بود

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,159
نام
متوئیدی

carolyn petit کارش درسته همچین کمی هم از بقیه نداره : la noire,twisted metal , stacking , ssx , saint row: the third, batman :arkham city,fear 3 ,dead space 2 از نمونه نقدهایه تازشن و اکثریت هم کارش رو قبول دارن .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,268
نام
امیرحسین
نمی گم ضعیفه به هر حال Editor گیم اسپات هست! اما با توجه سبک بازی Mc Shea و Waters اکثر بازی های مهم این سبک رو نقد می کنند ، UC3 ، GeoW 3 و...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
87 میانگین خوبی برای بازی هست من فکر میکردم امتیاز پایین تر از ایم باشه ولی مثل اینکه تغییرات خوبی تو بازی دادن و از فاجعه خارجش کردن..

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
یه چیزی رو من یادم رفت صفحات قبل بگم و شاید هم کمی بی ربط باشه ولی به نظر من Remedy امتحان خودش رو با Alan Wake با میانگین 83 ـش پس داد، پس نگید اگه Remedy مکس پین 3 رو می ساخت امتیازش از این حدود بالاتر میشد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مدال داستان و دنباله ی عالی خیلی حرف داره :D سینا بیا Hate بورز دوباره :D
من که هنوز بازی نکردم. فردا که بازی کردم در خدمتتون هستم:D ولی به نظر من منتقد GS با دو تا مدالی که داد خودش رو زیر سوال برد.
یه چیزی رو من یادم رفت صفحات قبل بگم و شاید هم کمی بی ربط باشه ولی به نظر من Remedy امتحان خودش رو با Alan Wake با میانگین 83 ـش پس داد، پس نگید اگه Remedy مکس پین 3 رو می ساخت امتیازش از این حدود بالاتر میشد.
خُب توپ الان تو زمین توئه و تا دلت بخواد میتونی از این ادعا ها بکنی:D ولی واقعیت اینه شرایط AW خیلی با مکس پین فرق میکنه. یکی اینکه Remedy با AW کلا یه روند گیم پلی دیگه رو در پیش گرفت. و دوم اینکه AW اسیر مشکلات تکنیکیش هم شد. نمیشه با اطمینان گفت اگه Remedy سال 2005 به جای معرفی AW، میومد MP3 رو معرفی میکرد، MP هم به سرنوشت AW دچار میشد.
و البته من معتقدم اگه Remedy میساخت، از لحاظ گیم پلی شاید به خوش ساختی MP3 نمیشد! ولی داستان، اتمسفر و جو دو اثر قبلی رو حفظ میکرد.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کسی مگه حرف از نمره و متا زد؟ :-/ کاری به راکستار ندارم ولی تنها شباهتی که مکس پین راکستار داره با مکس پین رمدی یکی دوبلورش هست و یکی اسم بقیه موارد اصلا اون مکس پین نیست اصلا مکس پین راکستار کاملا از اصالت مکس پین 1 و 2 دور شده فاصله گرفته
حتی اگه متا بازی 100 هم می شد اینا میگفتم برام فرقی نداره متا بازی چقدر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر