امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
مکس پین 11 سال پیش که میشناختیم متاش 89 هست
متا فقط تو ایران ملاکه، تو جای دیگه nobody cares. وحی منزل هم باشه وضعیت نقد الان با 11 سال پیش خیلی فرق کرده.
نحوه روایت داستان، دایالوگها، اون کامیک ها ... چیزه تکی بود که فقط رمدی میتونست بسازه. راکستار GTA خیلی خوب میسازه اما مکس پینِ رمدی رو هیچوقت نمیتونه بسازه.

68929550896192236542.jpg

البته بار عظیمی از نقد و اینا چند ساعت دیگس، بازی مشکل داستانی داره گویا، اما گیم پلی و گرافیک و مولتی خیلی خوبی داره. ما که راضیم.
راکستار GTA خیلی خوب میسازه اما مکس پینِ رمدی رو هیچوقت نمیتونه بسازه
ربطی نداره، الانشم فشار زیادی سر AW سر رمدی هست، اونم میساخت بهتر از این نبود. چرا شاید داستان خوبی پیدا میکرد اما خوب از اینی که الان شده کمتر میشد. ملاک امتیاز نیست جدا .پول زیادی هم که شماها نمیدید ماشالا که جو منتقدین گرفتین به خودتون.

بنظرم هر چقدرم بخوایم به MP 3 به عنوان یه اثر مستقل نگاه کنیم ، هر چقدرم بخوایم قسمت های مختلفش رو جداگانه بررسی کنیم باز ناخوداگاه ذهنمون میره سمت نسخه های قبلی . چه در مبحث داستان و شخصیت پردازی ، چه دیالوگ ، چه اتمسفر و فضاسازی ، چه موسیقی و . . .

یعنی تو نمیای بگی خوب ما الان چندتا شوتر خوب تو این نسل داشتیم فرضاً کرایسیس 2 ، گیرز 3 ، کیل زون 3 ، بتلفید 3 و . . ! حالا داستان مکس پین در قیاس با اینها در چه سطحیه ؟ شخصیت پردازیش چطور ؟ گیم پلی ـش چطور ؟

الان خدایی تو قبول میکنی همین GT مکس پین 3 رو به عنوان یه بازی مستقل در نظر گرفته باشه بعد به داستانش 6.8 بده؟:d
من نه دارم از بازی طرفداری میکنم نه ضدشم
من دارم به منطقم و منطق نویسنده و نقدی که نوشته نگه میکنم ...

نقدهایی که من خودنم طوری نوشته شده که زیاد داستان بازی را از نظر امتیاز تاثیر نداده و همونطوری که قبلا گفتم، نهایتا 0.5 نمره بالا پایینش میکنه

پ.ن: مطمئن باش اگه قرار بود داستان بازی تاثیر بسزایی توی نمره ها داشته باشه، امتیاز بازی از این نمره هایی که هست پایینتر بود و تمام نمره ها تقریبا مثل GT میشد

Gamespot : 9

The Good :
Tight, terrific gunplay intensified by bullet time and hard-hitting violence Great writing, voice acting, and cutscene presentation Detailed environments that get destroyed in spectacular fashion Impactful sound design Fun, chaotic multiplayer

The Bad :
Max's shootdodge maneuver is sometimes frustratingly ineffective

good_ohsnap_s.gif
good_brutal_s.gif
good_greatsoundeffects_s.gif
good_greatsequel_s.gif
good_terrific_voiceacting_s.gif
good_great_story_s.gif
good_outstanding_gameplay_s.gif

GAMESPOT : 9
The Good
Tight, terrific gunplay intensified by bullet time and hard-hitting violence

Great writing, voice acting, and cutscene presentation
Detailed environments that get destroyed in spectacular fashion
Impactful sound design
Fun, chaotic multiplayer.
The Bad
Max's shootdodge maneuver is sometimes frustratingly ineffective.

يعني دمشون گرم
خداييش بازي همه چي تموم بود، اما ديگه ريز و درشت، بزرگ و كوچيك، پير و جوون، ايراني و خارجي ديگه ميدونن داستان نسبت به داستانهاي بازي قبل پسرفت محسوسي داشته و از همون اول بازي ميشد آخرش را پيش بيني كرد
خو همين كارها را ميكنن ...

اصلا مصطفي خود تو از همون روز اول طرفدار پر و پا قرص اين بازي بودي
به نظرت داستانش قابل مقايسه با سري هاي قبل بود؟

من تنها سايتايي كه از نظر امتياز دادن برام مهمه فقط gamespot - ign هست كه اينا هم نمره 9 بهش دادن در اورجينال خريدن اين بازي شك داشتم شك مي كردم كه الان ديگه برطرف شد. الان سفارشش را دادم ايول

اصلا مصطفي خود تو از همون روز اول طرفدار پر و پا قرص اين بازي بودي
به نظرت داستانش قابل مقايسه با سري هاي قبل بود؟
این کامنت 3،4 ماه پیش دادم :
از طرفی شک ندارم Rockstar بازی بد نمیسازه و از طرفی مطمئن ـم maxpaye جدید حس حال شماره های قبل نخواهد داشت چون واقعیت اینکه یه یسری بازی ها هستن که جز سازنده های اصلیشون کسی نمی تونه با اون حس و حال تکرارشون کنه مثل بازی های سم لیک یا دیوید کیج ، مثل سری سایلنت هیل .
الانم نظرم کوچکترین تغییری نکرده .

از همون روز اولم گفتم اگه میخواید از MP3 لذت ببرید به چشم یه بازی مستقل بهش نگاه کنید (صرفاً از لحاظ داستان ). چون فکر میکنم انتظار نامعقولی هست که از دوتا استدیوی مختلف توقع تجربه یکسانی داشته باشیم ؛ شخصاً هیچ انتظاری از مکس پین 3 نداشتم چون ساخته دست رمدی نبود و از بازی هم بشدت لذت بردم ؛ آره اگه رمدی بازی میساخت ، اگه سم لیکی در کار بود انتظارمو تا قله قاف میبردم بالا ولی خوب همه ـمون روز اول میدونستیم تیمی که پشت MP3 هست راکستار نه رمدی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or