امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,869
miesam:
آره خوب واقعا جو بازی رو که از بین بردن. خودم هم توی پستم گفتم چون کلا راک استار نمیتونه مثل رمدی اون جو غمناک و افسرده رو بسازه، rmedy یه استودیوی فنلاندیه اگه اشتباه نکم و از جو و آب و هوای فنلاند بگیر تا فرهنگ و کلاس و دیسیپلینشون اونقت اونو با ونکوور مقایسه کن :d خنده داره. از اونطرف سم لیک رو با برادران هاوسر. نمیگم کدوم بهتره کدوم بدتر ولی چیزی که از نظر من کاملا مشخصه ایه که سم لیک و استودیوی رمدی در این مقوله( داستان نویسی و شخصیت پردازی و اتمسفریک) قابل قیاس با راک استار نیستن ولی در عوض راک استار همیشه توپ ترین گیم پلی ها و تکنولوژی هارو توی بازی هاش بکار میبره. به هر حال من خوشحالم که بازی فعلا نظر منتقدین رو به خودش جلب کرده و MAX باز هعم میدرخشه. حالا باید خودمم بازی کنم تا نظره شخصیم رو بگم بعدا ;).

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من به شخصه با گیم پلی بازی خخلی حال کردم اما واقعا داستان و دیالوگ های بازی ( تا چپتر 6 که من رفتم ) خیلی بده. مکس پین الکی فحش میده ، کات سین های بازی خیلی بی هدفه ، از همون اول هم معلومه مثل بقیه بازی های راکستار یکی از نزدیکات قراره بهت خیانت کنه. مثلا توی قسمت اول و دوم کیلی به افسانه های اسکاندیناوی اشاره شده بود ، کلی به مفهوم زندگی و خیلی اشارات جالب دیگه اما اینجا واقعا خیلی همه چیز سطحی شده. خیلی بهتر بود مثل کمیک هاش ، راکستار از سم لیک برای نوشتن داستان کمک می گرفت. حداقل چهار تا دیالوگ قشنگ میشنیدیم.
من وسوسه کردی نخرم :d نمیدونم ولی تعریف شما و نوید کلا من بدتر از قبل کرد که نخرم
پ.ن:یک چیزی هست که همه چیز نمره و گرافیک و فروش نیست اصالت خیلی مهمه هرکسی وقتی مکس پین بازی کرده باشه یادش بیاد یک شخصیت خیلی افسرده و تاریک تو محیط ها برفی و سرد حس میکرد ولی مکس پین 3 هیچ یک از ویژگی ها اون مکس پین نداشت حالا بخواد متا یک و دو مثلا 1 باشه چه 10 مهم اون جو و فضای بازی بود که نیست تو نسخه 3 و از اصالتاش دور شده من کلا به MP3 به چشم یک IP جدید بیشتر نگاه میکنم تا ادامه یک بازی قابل تحمل تره خیلی هم قابل تحمل تره
در اینکه راکستار سازنده بزرگیست شاید هم بزرگترین باشه شکی نیست

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بنظرم اگه اسم این بازی هر چیزه دیگه ایی جز مکس پین بود امتیازهاش خیلی بالاتر میشد .:d
نه مصطفی، به اون صورت فرقی نمیکرد

امتیازاتی که کم شده، نسبتا درست ازش کم شده و به اون صورت ادامه دنباله بودن را مد نظر قرار ندادن، نه اینکه بگم بی تاثیره ها اما نهایتا امتیاز بازی را به 9 میرسوند :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
خب من امروز بازیرو مغازه رفیقم بازی کردم "خواستم یه ذره برم ولی شد تقریبا 40-30 دقیقه،خیلی بازیه خوش ساخت با گرافیک عالی و گیم پلی زیبا ولی

"قشنگ میتونم بگم (با تمام احترامی که برای *R و طرفدارانش دارم) ریـ...دن تو حس و حال و جو بازی" نسخه های قبل یه سر و گردن تو این ضمینه بهتر بودن

پ.ن:البته این میتونه بخاطر زمان کمی که بازی کردم هم باشه ولی اینم بگم مرحله ای که من بازی کردم نه مکس کچل بود و نه تو برزیل بود پس بخاطر اون نبوده

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
من که دقیقا همین متا رو پیشبینی کرده بودم
باور کنین هر چی trailer از این بازی میدیدم همش در مورد اسلحه بود حتی story trailerش هم یه چنتا تیر میزد یه داد میزد و تمام
یه جورایی داشت داد میزد که من از داستان بویی نبردم:d
70035598477415415698.jpg

63288912493580199141.jpg

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من نمیدونم از یه بازی چه انتظاری دارین ولی اون مکس پین 11 سال پیش که میشناختیم متاش 89 هست. اینم تقریبا همون متا رو داره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,180
نام
حسین
یه نکته دیگه هم هست که قبلا گفته بودم.متاسفانه بازیهای R* همشون یه حس و جو رو دارن.یعنی من الان مکس پین رو می بینم،دقیقا یاد gta میوفتم که یکمی بیشتر اکشن شده.به RDR که میگفتن grand thief hours:d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
با دیدن تریلر ها خیلی به این شماره امیدوار شده بودم که وقتی حرفهای بچه ها در مورد داستان و جو بازی رو شنیدم نا امید شدم ، هرچقدر هم بازی گرافیک خوب و گیم پلی کم نقصی داشته باشه و متاش هم همون 89 مکس های قبلی باشه ، اون حس و حال و جو و اتمسفر مکس 1 و 2 مهمترین خصیصه مکس هست ، مخصوصا اون کات سین های کامیکی با دیالوگ های خسته ی مکس ! کاش رمدی بجای AW همون مکس 3 رو برا RS میساخت .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,871
نام
وحید
به نظرم امتیازاتش خیلی خوب شده ولی جو بازی خیلی نسبت به دو شماره قبلی تفاوت داره دو شمار قبلی بیشتر روی شخصیت خود مکس میچرخید و داستان
ولی این بیشتر روی گیم پلی سینمایی مانور کرده
به شخصه به عنوان یه بازی اکشن خوش ساخت راک استار ازش یاد میکنم
و منتظر باقی امتیازات هم هستم با توجه به نمره 9 از ign منتظر نمره گیم اسپات هم هستم

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
با عرض معذرت خدمت طرفدارهای بازی از جمله خودم.من اسم Maxpayne 3 رو گذاشتم Stronglehold تکامل یافته !!! شما هر چی خواستید بزارید اسمشو ...
میتونید بگید بهترین نسخه از سری عنوان مکس پین ! چون امتیازش بالاتره !!!

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
نه مصطفی، به اون صورت فرقی نمیکرد

امتیازاتی که کم شده، نسبتا درست ازش کم شده و به اون صورت ادامه دنباله بودن را مد نظر قرار ندادن، نه اینکه بگم بی تاثیره ها اما نهایتا امتیاز بازی را به 9 میرسوند :D
بنظرم هر چقدرم بخوایم به MP 3 به عنوان یه اثر مستقل نگاه کنیم ، هر چقدرم بخوایم قسمت های مختلفش رو جداگانه بررسی کنیم باز ناخوداگاه ذهنمون میره سمت نسخه های قبلی . چه در مبحث داستان و شخصیت پردازی ، چه دیالوگ ، چه اتمسفر و فضاسازی ، چه موسیقی و . . .

یعنی تو نمیای بگی خوب ما الان چندتا شوتر خوب تو این نسل داشتیم فرضاً کرایسیس 2 ، گیرز 3 ، کیل زون 3 ، بتلفید 3 و . . ! حالا داستان مکس پین در قیاس با اینها در چه سطحیه ؟ شخصیت پردازیش چطور ؟ گیم پلی ـش چطور ؟

الان خدایی تو قبول میکنی همین GT مکس پین 3 رو به عنوان یه بازی مستقل در نظر گرفته باشه بعد به داستانش 6.8 بده؟:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
با دیدن تریلر ها خیلی به این شماره امیدوار شده بودم که وقتی حرفهای بچه ها در مورد داستان و جو بازی رو شنیدم نا امید شدم ، هرچقدر هم بازی گرافیک خوب و گیم پلی کم نقصی داشته باشه و متاش هم همون 89 مکس های قبلی باشه ، اون حس و حال و جو و اتمسفر مکس 1 و 2 مهمترین خصیصه مکس هست ، مخصوصا اون کات سین های کامیکی با دیالوگ های خسته ی مکس ! کاش رمدی بجای AW همون مکس 3 رو برا RS میساخت .
اون حس و حالی که میگی با نوستالژی در آمیخته هست. نوستالژی هم که شوخی بردار نیست :D
در ضمن مهمترین خصایص مکس پین اتمسفر و گیم پلیش بود. یعنی تو میتونی بدون اون گیم‌پلی آمیخته به اسلوموشن، مکس پین رو تجسم کنی؟ اگه با حرفم مخالفی کافیه اون گیم‌پلی خاص رو از بازی حذف کنی. بعدش ببینی که چقدر از مکس پین واست مونده.

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
حالا ۴ تومان پول میخواین بدینا بیخیال باو بشینین حال کنین من به شخصه با صدای مکس حال کردم که همون قدیمیس :)

دقیـــقا!:d >:d<
ولی خب اینجا کارشناس خبره گیم زیاد ریخته دارمنظراتشون رو میخونم و بسیار مستفیض شدم...! :))

خوشبحالتون با 4 تومن کارتون راه افتاده
من پریروز بیشتر شمال تهرانو زیرو رو کردم بازیرو گیر بیارم هرجا رفتم گفتن از ترس برادران... بازی هارو جمع کردیم یا قایمکی سفارش بدید یا برو فلان جا اون پشت مشت ها که از جون آد... تا هست اونجا حتما گیرت میاد...:d منم ساعت رو نگاه کردم دیدم 7.30 ــه اونروز بیخیال شدم امروزم که رفتم کنسرت... تا الان بازیو نگرفتم که بهش امتیاز خودمو بدم و اظهار نظر کنم...(برای کدوم کنسولم میخوام که معلموه!) جالبه اولین باری هم هست که بازی ای اومده(مکس پین3) ولی سیستمه امتیاز دادن به اون تو بازی سنتر هنوز قفله...!
من که 26 سالمه و بیشتر عمرم از بازی لذت بردم و گیم میخرم این دومین بار بود اینجوری شد...:))
و در آخر به همه اون فروشنده ها گفتم به قول یکی از دوستان در بازی سنتر فروش کنسول های فعلی و جدید رو هم که قرار بیاد باید تا چند وقت دیگه بیخیال شین و اگه نشین خودشون مثل بازی ها میان جمعشون میکنن...، آخه کنسول امپراتور اومده و سال حمایت از تولید ملی و...:-&=))

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
حالا ۴ تومان پول میخواین بدینا بیخیال باو بشینین حال کنین
مصداق کامل ضرب المثل " مفت باشه ، کوفت باشه "

یعنی شما واقعا فکر میکنی همه ی این بحث ها سر اینه که آخرش 4 تومن پول برا بازی بدن یا نه ؟
وضعیت نقد الان با 11 سال پیش خیلی فرق کرده.
درسته خیلی فرق کرده. سخت گیری ها خیلی بیشتر شده. مخصوصا این یکی دو سال اخیر. همون 11 سال پیش بازی با متای 96 و 97 داشتیم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر