امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
فقط کسایی می تونن می تونن بگن راکستار بهتر از رمدی بازی رو می ساخت که تازه به کنسول و مکس پین رسیدن

من حاضر بودم یه گیم پلی نیم ساعته رمدی می ساخت راکستار کلا بازی رو نمی ساخت

در ضمن اون زمان ها مثل: الان گلاب نمره نمی دادن سایت های فن و پول بازی هم خبری نبود 9.2 اون زمان گیم اسپات کولاکی بود
دقیقا!

حالا ما هر چی بگیم بعضی دوستان باز میگند GTA و RDR آخرش هم میگند راک استار کارش رو بلده ... !

اما فراموش کردند این دیگه یه بازی Open World نیست !
اصلا اجینی که برای بازی استفاده کردند به درد بازی نمی خورد!

مطمئنا رمدی بازی رو میساخت میتونستیم شاهد یه شاهکار دیگه باشیم ولی حالا دیگه باید به چشم آی پی جدید بشینیم و بازی کنیم!:|

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
امتیاز یه معیار هست اما یه Fact نیست ...
چرا Fact نیست؟ چون سلیقه توش بکار رفته

منتقدین IGN، GS و ... منتقدین قدری هستن و تقریبا آدمهای برگزیده اونحا مشغول به کار میشن، اما نمیشه منکر سلیقه اونها شد
به فرض مثال،من از افکت نویز زیاد تصویر توی مکس پین و چند تایی تصویر خوشم میاد و بهش 0.5 نمره میدم ( یعنی به بخش گرافیکش نیم نمره اضافه میکنم )
از طرفی شخصی دیگه توی یک مجله دیگه از این افکت بدش میاد و از امتیاز نیم نمره کم میکنه ...

نه میشه گفت این راست میگه، نه میشه گفت اون دروغ
البته سایتها و مجلات، در مورد بازیهای مهم میان کسایی را برای اون عنوان انتخاب میکنن که تا حد ممکن سلیقه را تاثیر ندن، اما باز هم نمیشه و آخرش تاثیر داره

به نظر من امتیاز بیشتر برای مشخص کردن سطح بازی هستش که الان سطح بازی Great هست و از همون روز اول هم مشخص بود که Superb نخواهد بود ( 90% پیش بینی افراد مختلف توی فروم های مختلف چه ایرانی چه خارجی ) هم همین بود
باید نقد کسانی هم که امتیاز دادن خوند تا ببینم کی چی را ضعیف دونسته و کی چی را قوی ...

پ.ن: منظور کلیم این بود اینقدر این امتیازها را پیرهن عثمون برای هم نکنین، اینها همه گذریه، این رفاقتهاست که میمونه :D

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من به شخصه با گیم پلی بازی خخلی حال کردم اما واقعا داستان و دیالوگ های بازی ( تا چپتر 6 که من رفتم ) خیلی بده. مکس پین الکی فحش میده ، کات سین های بازی خیلی بی هدفه ، از همون اول هم معلومه مثل بقیه بازی های راکستار یکی از نزدیکات قراره بهت خیانت کنه. مثلا توی قسمت اول و دوم کیلی به افسانه های اسکاندیناوی اشاره شده بود ، کلی به مفهوم زندگی و خیلی اشارات جالب دیگه اما اینجا واقعا خیلی همه چیز سطحی شده. خیلی بهتر بود مثل کمیک هاش ، راکستار از سم لیک برای نوشتن داستان کمک می گرفت. حداقل چهار تا دیالوگ قشنگ میشنیدیم.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مکس پین الکی فحش میده ، کات سین های بازی خیلی بی هدفه ، ا
دقیقا کسری، امشب داشتم با یکی از دوستام حرف میزدم
اولین چیزی که اشاره شد این بود که راک استار دست رو هر بازی میذاری تو هر دیالوگشی 5-6 تا F* هم اضافه میکنه
Max Fuc* Payne
فکر کنم با این کار احساس کول بودن بهش دست میده :D
من که خودم اگه قرار بو نقد بنویسم، یه مقدار از امتیازش به خاطر همین کم میکردم :D

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من به شخصه با گیم پلی بازی خخلی حال کردم اما واقعا داستان و دیالوگ های بازی ( تا چپتر 6 که من رفتم ) خیلی بده. مکس پین الکی فحش میده ، کات سین های بازی خیلی بی هدفه ، از همون اول هم معلومه مثل بقیه بازی های راکستار یکی از نزدیکات قراره بهت خیانت کنه. مثلا توی قسمت اول و دوم کیلی به افسانه های اسکاندیناوی اشاره شده بود ، کلی به مفهوم زندگی و خیلی اشارات جالب دیگه اما اینجا واقعا خیلی همه چیز سطحی شده. خیلی بهتر بود مثل کمیک هاش ، راکستار از سم لیک برای نوشتن داستان کمک می گرفت. حداقل چهار تا دیالوگ قشنگ میشنیدیم.
تایید میشه منم تا اینجا معتاد گیم پلی شدم اما با داستان و دیالوگهاش اصلا ارتباط برقرار نکردم .... به طور کلی از نظر گیم پلی حرف نداره خیلی کامل هست , گرافیکشم قابل قبوله اما داستان نه .
عاشق فیزیک و انیمیشن های بازی هم شدم . ایراد اصلیش داستان و تفاوت اتمسفر با نسخه ی 1 و 2 هست !

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من می گم اگه راك استار برای كاميك ها از سم ليك كمك گرفته پس ديگه ايراد گرفتنتون از داستان چيه؟
چون اون كاميك ها دقيقا به داستان بازی ربط دارن، من مطمئنم پلات مكس پين3 از مدت ها پيش تو مغز سم ليك بوده و اگه خود رمدی هم بازی رو می ساخت باز داستان و شخصيت پردازی همين شكلی می شد.
در مورد فحش دادن مكس پين هم از يه آدم الكلی و داغون انتظار داريد چهار تا حمد و قل هو ا... بخونه بعد با فوقمول دو پوليته حرف بزنه؟:D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
در مورد فحش دادن مكس پين هم از يه آدم الكلی و داغون انتظار داريد چهار تا حمد و قل هو ا... بخونه بعد با فوقمول دو پوليته حرف بزنه؟:D
بحث این نیست که یکی بیاد 4 تا فحش بده موردی داشته باشه
همه ما تو روز ممکنه فحش بدیم

اما *R دیگه میزان فحش دادن را لوس کرده و زیادی دیکگه هر کی میرسه فحش میده
خو مثلا یهو ناغافل بگی Max Fu* Payne یا مدام تو کل بازی هی بگی Mother F ( بعنوان سلام) یه چیز عادیه؟
والا تو همون آمریکاش هم نمیگن به این شدت :D

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
متا از26نقد 88رسما دهن اونایی که میگفتن راکستار گند میزنه رو سرویس کرد.راکستار هیچوقت گند نمیزنه:D

راکستار هیچوق گند نمیزنه ولی با رعایت کردن 2-3 مورد کوچیک ولی تاثیر گذار بازی خیلی بهتر از این میشد .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,180
نام
حسین
با کمی اغراق شاید بشه گفت راکستار بهترین شرکت بازیسازی دنیاست ولی لزوما این بهترین بودن باعث نمیشه همیشه بهترینهارو عرضه کنن و حقیقتا دوچیز باعث شد میزان انتظارات از این بازی علیرغم اینکه هایپ وحشتناکی هم نداشت بسیار بالا باشه:
1)نام راکستار که همیشه کیفیت بازی رو تضمین میکنه
2)نام مکس پین که یکی از بهترین بازیهای تاریخ بود

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
حالا 2 تا کمتر از 90 شد باید بگیم بازی بده؟ یه سریتون فقط دنبال یه عددین! 89 میشه بازی معمولی 90 میشه Game of the year

---------- نوشته در 01:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

الکی زور نزنید و قبول کنید در کیفیت, راک استار حرف اول رو تو صنعت بازی سازی میزنه!
خب سخته قبول کردنش دیگه!
دیر به دیر بازی میده اما رو بازی هاش کار میکنه سالی 5 تا بازی نمیده هر بازی ای هم که داده به نوعی نوآوریش توش دیده شده مثال خیلی ساده همین L.A.Noire به نظرم ضعیف ترین عنوان راک استار بود بین بازی های خودش اما در مقایسه با بازی های شرکتای دیگه واقعا جز بهترین هاست.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تو پست های قبلی هم گفته بودم. بازی فقط گیم پلی داره و گرافیک! اما داستان و شخصیت پردازیش و البته دیالوگ ها خیلی ضعیف کار شده و تحت هیچ عنوان به پای مکس پین 1 و 2 نخواهد رسید!

قدیم مردم مکس پین بازی میکردند هیچ کی از گرافیک صحبت نمیکرد همه از شخصیت پردازیش و داستان منحصر به فردش دیالوگ ها و اینا صحبت میکردند اما حالا وارد هر تاپیکی میشیم همه صحبت از گرافیک خیره کننده و گیم پلی زیباش صحبت میکنند. کمتر کسی رو دیدم که از داستان بازی رضایت داشته باشه. خودم شخصا انتظار نداشتم راک استار داستانی فراتر از نسخه 1 و 2 ارائه بده چون مطمئن بودم این کار از توان راک استار بر نخواهد اومد. فقط انتظار داشتم از لحاظ داستانی نزدیک به نسخه 1 و 2 برسه که اونم نشد. یک داستانِ کاملا آبکی...

یه نکته جالب هم اینجاست که اکثر دوستانی که بازی رو تموم کردند همه گفتند تموم شد بلاخره... یعنی هیچ کی از پایان بازی اصلا هیجان زده نشد! واسه همینِ نسبت به خیلی از بازی های دیگه که داستان حرف اول رو توش میزنه کمتر از اسپویل استفاده شده. چرا که داستان کاملا سطحی هست و کمتر کسی حرف یا صحبتی در این مورد واسه گفتن داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر