امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
جان:| اگه رمدی بازی رو ساخته بود من حاضرم شرط ببندم متا بازی بالای 90 می شد گرافیکش به خوبی الن ویک میشد حتی از اون بهتر می شد گرافیکش سم لیک داستان بازی رو می نوشت و می ترکوند گیم پلی بازی هم فوق العاده می شد
اون که 100% ... نه تنها بالای 90 میگرفت بلکه یه دنباله عالی رو هم شامل میشد. یادش بخیر زمان مکس پین 1 و 2 همه از داستان و شخصیت پردازی و اینا صحبت می کردند ولی الان همه شده گرافیک! همه دهنشون باز میمونه میگند چه گرافیکی ولی اون زمان همه از داستان فراموش نشدنیش صحبت میکردند.... متاسفانه الان به کل بر عکس شد ! کافیه برید تو تاپیک 360 همه دارند صحبت از گیم پلی و گرافیک میکنند... جز داستان!

آخرین ویرایش:
مگه رمدی که دو تای قبلی رو ساخت ، متاشون چند شد ؟

max payne 1 با 32 نقد 89
mac payne 2 با 42 نقد 86 100% اگه رمدی بازی رو می ساخت بازی خیلی بهتر از نسخه های قبلش می شد چون راک استار دیگه کمکش نمی کرد و گیم اسپات به شماره ی 1 9.2 و به شماره ی 2 9 داده
یک چیز جالب نسخه اول برای pc اومد و بعد رمدی با راک استار اومدن بازی رو پورت کردن یعنی روی کاور شماره ی 1 pc راک استاری نبوده و بعد راک استار توی ساخت مکس 2 به رمدی کمک کرده و بعد از اون بازی رو ازش گرفته

آخرین ویرایش:
به نظر من اتفاقا اگه باز هم رمدی میساخت، متاش باز هم بالای 90 نمیشد. شاید از متایی که MP3 در انتها خواهد داشت هم کمتر میشد، ولی حداقل رمدی به چیزی که باید توجه میکرد، توجه میکرد.
من که هنوز بازی رو تجربه نکردم، ولی وقتی امتیاز 6.8ـه GT به بخش داستان رو دیدم چشام چارتا شد!! امیدوارم بازی اصلی جور دیگه ای باشه.

قدیم کنسول مهم نبوده نسخه ی اصلی pc بوده
قدیم بازار اینترنت، سایت های بازی و امتیازات مثل الآن داغ نبوده وگرنه اکثر کسایی که Max Payne 1,2 از بهترین تجربه های گیمریشون هست نمیدونن که تا الآن Remedy بازی با متای 90 به بالا نساخته !
در ضمن متای نسخه های Xbox با PC برابر هست .

قدیم بازار اینترنت، سایت های بازی و امتیازات مثل الآن داغ نبوده وگرنه اکثر کسایی که Max Payne 1,2 از بهترین تجربه های گیمریشون هست نمیدونن که تا الآن Remedy بازی با متای 90 به بالا نساخته !
در ضمن متای نسخه های Xbox با PC برابر هست .

متای نسخه ی2 pcبیشتر هست شما نگاه کن الان از 100 تا نقد هست قدیم از 40 تا بوده الن ویک هم چون طولش دادن زیادی نمره هاش اونطور که باید نشد این نمرات مکس پین 3 هم فقط به خاطر اینه که راک استار بازی رو شاخته اصلا مکس پین 3 رو نویسندش رو باید سم لیک می کردند و با همکاری کامل رمدی بازی رو می ساختن

---------- نوشته در 11:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:40 PM ارسال شده بود ----------

خاک بر سر گیم تریلر!
معلوم نیست پول کدوم شرکت باعث شده این امتیاز رو بده!
فقط خودشو مسخره کرده.

داستان بازی رو می دونید

به نظر من اتفاقا اگه باز هم رمدی میساخت، متاش باز هم بالای 90 نمیشد. شاید از متایی که MP3 در انتها خواهد داشت هم کمتر میشد، ولی حداقل رمدی به چیزی که باید توجه میکرد، توجه میکرد.
من که هنوز بازی رو تجربه نکردم، ولی وقتی امتیاز 6.8ـه GT به بخش داستان رو دیدم چشام چارتا شد!! امیدوارم بازی اصلی جور دیگه ای باشه.
دقیقن همین رو میخواستم بگم، کلن بازی های رمدی خیلی توی نمره گیری عالی نیستند.
اما، حالا الن ویک شاید گند زد تو این مسئله که اونم دلایل خودش رو داشت، ولی مطمئنن اگر رمدی مکس رو میساخت خیلی بهتر از اینی که الان ساخته شده بازی میشد. هرچند ممکن بود امتیازش این نشه.
بعد 6.8 به نظرم خیلی لطفه به داستان این بازی :دی.

همین که امتیاز های بازی بیاد زیر 90 و ایشاالله فروش بازی زیاد نباشه برای من کافیه، حداقل مکس پین 4 یه چیز خوب در بیاد.

پ.ن : متای زیر 90 به نظر شخص شخیص خودم اصلن بد نیست، ولی برام خیلی قشنگه که الان همه به متای زیر 90 میگن عالی!! چون بررسی کنیم به متای 87 اینا میگفتن مزخرف :دی.

یک چیز جالب نسخه اول برای pc اومد و بعد رمدی با راک استار اومدن بازی رو پورت کردن یعنی روی کاور شماره ی 1 pc راک استاری نبوده و بعد راک استار توی ساخت مکس 2 به رمدی کمک کرده و بعد از اون بازی رو ازش گرفته
Remedy توی مکس پین 1 با 3D realms همکاری میکرد و 2k games و R* برای نسخه های کنسولی بودند. بعد برای نسخه ی دوم کلن 3D Realms بسته شد و Remedy رفت با R* همکاری کرد.
تو هیچ کدوم از دو نسخه ها R* نقش نداشت.

آخرین ویرایش:
دقیقن همین رو میخواستم بگم، کلن بازی های رمدی خیلی توی نمره گیری عالی نیستند.
اما، حالا الن ویک شاید گند زد تو این مسئله که اونم دلایل خودش رو داشت، ولی مطمئنن اگر رمدی مکس رو میساخت خیلی بهتر از اینی که الان ساخته شده بازی میشد. هرچند ممکن بود امتیازش این نشه.
بعد 6.8 به نظرم خیلی لطفه به داستان این بازی :دی.

همین که امتیاز های بازی بیاد زیر 90 و ایشاالله فروش بازی زیاد نباشه برای من کافیه، حداقل مکس پین 4 یه چیز خوب در بیاد.

پ.ن : متای زیر 90 به نظر شخص شخیص خودم اصلن بد نیست، ولی برام خیلی قشنگه که الان همه به متای زیر 90 میگن عالی!! چون بررسی کنیم به متای 87 اینا میگفتن مزخرف :دی.
آقا شما ملاکت واسه ی یه بازیه خوب چیه؟ :d
من یادمه سر بازی هایی مثل RAGE و CRYSIS 2 مدام امتیاز منتقدین و میانگین رو میکشیدی وسط :d (البته من خودم شخصا این امتیازا رو شاید اونقدر واسش ارزش قائل نباشم و اولین امتیاز و مهمترینش نمره ی خودمه.) ولی حالا هم که این بازی نمرات قابل قبولی گرفته ..... خلاصه ما نفهمیدیم آخر سر :d. البته توی یه چیز با شما و هیترهای این بازی موافقم اونم داستان پردازیه بازی های رمدی هستش. مطمئنن در حد و اندازه های داستان 1و 2 نخواهد شد ولی چیزی که واضحه اینه که داستان هم یه بخش مثل گرافیک و صدا و... توی یه بازی هست اگه داستان بازی اونطور که دلخواهمون بود نباشه نباید کل فاکتورهای دیگه رو زیر سوال ببریم. اصل کلیت بازی هست که من فکر میکنم R خیلی عالی از پسش براومده.
پ.ن: الان دیدم پستتونو ویرایش کردین و اون جمله ی آخر رو اضافه کردین. پس من صحبت های اولم رو پس میگیرم;).

آخرین ویرایش:
Remedy توی مکس پین 1 با 3D realms همکاری میکرد و 2k games و R* برای نسخه های کنسولی بودند. بعد برای نسخه ی دوم کلن 3D Realms بسته شد و Remedy رفت با R* همکاری کرد.
تو هیچ کدوم از دو نسخه ها R* نقش نداشت.
همین علامتش برای بازی بد شانی اورد و بعدش هم راک استار اومد بازی رو خرید و یک داستان گند و بی ربط رو امد برای شماره ی جدید مکس گذاشت و گرافیکی شبیه به بازی های خودش مثل red dead

آقا شما ملاکت واسه ی یه بازیه خوب چیه؟ :d
من یادمه سر بازی هایی مثل RAGE و CRYSIS 2 مدام امتیاز منتقدین و میانگین رو میکشیدی وسط :d (البته من خودم شخصا این امتیازا رو شاید اونقدر واسش ارزش قائل نباشم و اولین امتیاز و مهمترینش نمره ی خودمه.) ولی حالا هم که این بازی نمرات قابل قبولی گرفته ..... خلاصه ما نفهمیدیم آخر سر :d. البته توی یه چیز با شما و هیترهای این بازی موافقم اونم داستان پردازیه بازی های رمدی هستش. مطمئنن در حد و اندازه های داستان 1و 2 نخواهد شد ولی چیزی که واضحه اینه که داستان هم یه بخش مثل گرافیک و صدا و... توی یه بازی هست اگه داستان بازی اونطور که دلخواهمون بود نباشه نباید کل فاکتورهای دیگه رو زیر سوال ببریم. اصل کلیت بازی هست که من فکر میکنم R خیلی عالی از پسش براومده.
پ.ن: الان دیدم پستتونو ویرایش کردین و اون جمله ی آخر رو اضافه کردین. پس من صحبت های اولم رو پس میگیرم;).
من غلط بکنم، من همیشه گفتم امتیاز برام هیچ اهمیتی نداره. من فقط Edge رو توی نمرات قبول دارم، 1 بده قبولش دارم 10 هم بده قبولش دارم :دی.
اون که دیدی درباره کرایسیس 2 و ریج میگفتم امتیاز ها به این دلیل بود، که یک فرد بسیار معروف، اصولن میومد فوری هرچی میشد یه نقل قول از یه سایت میکشید بیرون بعدم یه امتیاز رو ضمیمه اش میکرد میگفت بازی خوبه، منم با همون استدلال مسخره خودش میگفتم بازی خوب نیست :دی.

درباره این که گفتی، داستان و هویت یک بازی مهمترین بخش اون هست، درباره مکس پین این سری تو نسخه اول و دوم در زمان خودش تو بخش گرافیک و گیم پلی جزء بهترین ها بود. گرافیک مکس پین 2 بعد از 9 سال اگر نگاه کنی شبیه گرافیک بایز های سال 2006 یا 2007 هست. خب اینا اون مسائل رو حفظ کردن ولی داستان بازی و هویت بازی و آهنگ های بازی همه به گند کشیده شد.
فیلم مردی در آتش Man of fire ( شایدم man in fire مطمئن نیستم ) رو نگاه کنی دقیقن همین مکس پین 3 هست، خب اصلن ای نبرای یه بازی با شخصیت مثل مکس پین درست نیست.
اما من هیچ وقت هم نگفتم مکس پین 3 بده، فقط گفتم مکس پین 3، مکس پین نیست. بیشتر یه کلون از GTA هست که به شکل یک بازی اکشن دادن به خوردمون و هویت مکس پین رو گرفتن.
وگرنه توی تاپیکش هم گفتم بازیه خوبیه، مکس پین نیست ولی . . .

فقط کسایی می تونن می تونن بگن راکستار بهتر از رمدی بازی رو می ساخت که تازه به کنسول و مکس پین رسیدن

من حاضر بودم یه گیم پلی نیم ساعته رمدی می ساخت راکستار کلا بازی رو نمی ساخت

در ضمن اون زمان ها مثل: الان گلاب نمره نمی دادن سایت های فن و پول بازی هم خبری نبود 9.2 اون زمان گیم اسپات کولاکی بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or