امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
امتیازات عالی :دی
GamesRadar 10/10
Guardian 10/10
MondoXbox 9.6/10
3DJuegos 9.5/10
Meristation 9.3/10
برخلاف چیزی که صفحه قبل گفتم، الان میگم که اصلا نمیشه حدس زد متاش آخر چند میشه :دی
متا از 17 نقد ==> 88

امتیازاتش بد نیست ولی من هرچی تریلر دیدم نشانه ای از مکس پین ندیدم فقط یه بازیه خوش ساخت تجاری دیدم ولی خب باید تجربه کرد تا بهتر نظر داد

من فکر میکنم دلیل اصلی این تناقضی که در نمرات میبینیم همین حرفی هست که نوید زد :
بازی خوب با دنباله خوب کاملا متفاوته ...

بازی خوب، بازی هستش که تمام المان های یک بازی با تعادل و با نسبت بالایی توش به کار برده باشه و بازی مکس پین 3 این خصوصیت را داره و من مطمئنم به خاطر این امتیاز بالای 8.5 میگیره فکر کنم قریب به اتفاق هممون با هم هم عقیده باشیم

اما دنیاله خوب بودن یا نبودن کلا بحثی جدا از بازی خوبه و کلی توضیحات داره که متاسفانه به علت استفاده از موبایل و ارسال پیت با گوشی فعلا توضیحی براش نمیدم :دی
یعنی اگه به چشم یه دنباله نگاه کنیم نمره خوبی نمیگره اگه به عنوان یه بازی مستقل ببینیمش در اکثر زمینه ها کیفیت قابل قبولی ارائه میده :d

من همیشه امتیازات Game Trailers رو قبول داشتم ... امتیاز کمی نداده ولی خوب انتظاراتم بیشتر از این حرفا بود... امیدوارم حداقل این یه بار رو اشتباه کرده باشه!:d

تا الانم امتیازاتش فوق العادس، یاد اون روزی میفتم که R تازه بازی رو انونس کرده بود اولین تصاویرش توی ذوق تمام گیمرا از طرفدارای قدیم بگیر تا اونایی که تازه میخواستن این بازی رو بازی کنن زده بود ، به شخصه اگه متا تا 87 یا 88 هم بیاد بهترین بازی امساله واسم( البته به غیر از alan wake pc :d) . من از همون اولم میدونستم بازخوردهای متفاوتی میده این بازی(توی تاپیک pc گفته بودم) ولی همین که تا حالا این امتیازات رو گرفته حقا باید دست R رو بوسید چون مثل همیشه فوق العاده ظاهر شده. بیشتر گیمرای خود این سایت هم که نسخه ی 360 رو بازی کردن خیلی از بازی راضی بودن.

من همیشه امتیازات Game Trailers رو قبول داشتم ... امتیاز کمی نداده ولی خوب انتظاراتم بیشتر از این حرفا بود... امیدوارم حداقل این یه بار رو اشتباه کرده باشه!:d
شک نکن gt با نگاه به مکس های قدیم امتیاز داده و با قدیم مقایسه کرده
بازی فوق العاده اس اگر به چشم یه عنوان مستقل نگاهش کنیم منکه شدیدا لذت می برم

بازي كه براي من بي نظير بوده تاحالا يا حداقل يه مكس پين با گرافيك و فيزيك و گيم پلي بهتر اما داستان رو نميدونم چون فقط 10 دقيقه بازي كردم فقط داشتم حال ميكردم . از اون بازي هاست كه يهو يه چيزي ميبيني اوووووووووه ، واااااااا ، شت :d .
هنو يادمه وقتي معرفي شد هزاران نفر داشتن فحش رو ميكشيدن به بازي كه چرا اين كچل شده و چاق شده و الكلي شده و ... حالا الان... :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or