امتيازات Hellblade: Senua's Sacrifice

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
3051735-trailer_hellblade_diary21_making_20160421.jpg

Hellblade: Senua's Sacrifice
PS4،PC
سازنده: Ninja Theory

Hellblade: Senua's Sacrifice كه در سبك اكشن ماجرايي است و توسط سازندگان بازي هايي نظير Enslaved، Heavenly Sword و DmC ساخته شده، امروز براي PS4 و PC عرضه شد و امتيازاتشم به شرح زيره:

Digitally Downloaded: 100
Gamer.no: 100
DualShockers: 100
VentureBeat: 95
Hobby Consolas: 91
Eurogamer Italy: 90
God is a Geek: 90
4Players.de: 90
JeuxActu: 90
Playstation Universe: 90
PlayStation LifeStyle: 90
IGN: 90
GameCrate: 90
Shacknews: 90
Meristation: 90
VideoGamer: 90
Fobes: 90
Easy Allies: 90
Trusted Reviews: 90
Atomix: 90
IGN Spain: 88
Multiplayer.it: 88
EGM: 85
GRYOnline.pl; 85
New Game Network: 85
COGconnected: 85
3DJuegos: 85
LaPS4: 85
IGN Italia; 85
GamePro Germany: 84
TheSixthAxis: 80
Push Square: 80
Gamespot: 80
Gameblog.fr: 80
Giant Bomb: 80
Game Rant: 80
Gamer.nl: 80
CGMagazine: 80
Game Informer: 80
Washington Post: 80
Vandal: 78
PCGAMER: 78
SpazioGames: 75
Destructoid: 75
The Jimquisition: 70
Twinfinite: 70
Everyeye.it: 65
Metro GameCentral: 60
Edge Magazine: 40​

Eurogamer:

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
باز جیم استرلینگ صنعتی با سنتی رو میکس کرد!!!!!!
نقدشو دیدم اتفاقا خیلی هم از بازی لذت برده! ولی یه باگ باعث شده که دیگه نتونه ادامه بده و چند بار هم سعی کرده ولی باز اون باگ نمیزاشته از یه جایی بازی رو جلوتر بره! برا همین اعصابش خورد شده و متا رو حسابی مورد عنایت قرار داده :D

• Like
Reactions: THE BEST BOY

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
لعنت به اشخصاصی مثل استرلینگ که همچین میکنن با متا!!!!!!!!!!!!!!
همیشه یه 3-4تا این مدلی پیدا میشه متا رو بیاره پایین
همون ign واس من کفایت میکنه

آخرین ویرایش:

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
کاش اون اشغالی که اومده 10 داده یه سر میرفت یوتیوب و روند ساخت بازی رو میدید تا متوجه زحمتی که پای این عنوان کشیده شده میشدx-(برای یک تیم 15 نفره ساخت عنوانی با این کیفیت یک شاهکار محسوب میشه

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که به نقد جیم استرلینگ گیر میدن، اتفاقا اون از بازی خوشش اومده و میخواسته بهش ۸ - ۷.۵ بده، ولی آخرای بازی با یه باگ روبرو میشه که رسما نمیزاره اصلا بازی رو ادامه بده. یعنی هر کاری میکرده این باگه کلا جلوی پیشرویش رو گرفته و مجبور بوده دوباره کل بازی رو از اول شروع کنه (نه فقط از نیم ساعت یا ۲۰ دقیقه قبل‌تر، کاملا از اول)

برای همین به بازی داده ۱/۱۰ و گفته قابل بازی نیست، چون بخاطر اون باگه رسما Hellblade برای جیم استرلینگ غیرقابل بازی شده بوده. موقع نقد هم آدم تجربه خودش رو در نظر میگیره نه چیزی که باید اتفاق میوفتاد یا نیت اصلی سازنده، و طبق تجربه جیم استرلینگ Hellblade با وجود لذت بخش بودنش، بخاطر اون باگ غیر قابل بازیه.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
بازی رو اگه بازی کنید متوجه میشید که ارزش بازی کمتر از 8.5 نیست.به امتیاز های سایت های درست حسابی مثل IGN نگاه کنین.بازی کمتر از 8.5 نیست.
اما اگه نمره کم بشه به خاطر اتمسفر بازی هست که شاید یه عده واقعا دوست نداشته باشن.چون بیش از حد نا امید کنندس.بستگی به روحیات منتقد داره.از طرفی کوتاهی بازی ممکنه باعث کاهش نمره بشه که به نظرم اصلا معیار مناسبی نیست.چون قیمت بازی زیاد نیست.سیستم 8 بار=پاک شدن سیو هم ممکنه کار دستش بده.اما خود بازی از نظر فنی و هنری کمتر از 8.5 نیست :D

Games beat: 95

It might have been madness for a small studio like Ninja Theory to take on such a herculean task, but I’m glad they made the trip.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
درسته بازی یه مشکل اساسی داره ولی به نظرم منتقد هم نباید اینقدر احساسی نظر بده، من خودم جیم استرلینگ رو خیلی قبول دارم ولی انگاری زیادی جوگیر شده :D باید یکی دو روز صبر کنه اگه اون باگ درست نشد اونوقت بیاد نمره پایین بده، به هر حال ایرادی هست که گویا فراگیر هم نیست و صرفا یه سری محدود این مشکل رو داشتن، اگه فراگیر بود باز قضیه فرق میکرد. الان هم نگاه میکنم نقد متنی توی سایتش نیست، حالا نمی دونم از اول نقد متنی داشت یا نه ولی بعید میدونم متا بیاد Video Review ها رو ثبت کنه :D در کل Ninja Theory استودیو خوبی هست، نباید در حقش نامردی کرد! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درسته بازی یه مشکل اساسی داره ولی به نظرم منتقد هم نباید اینقدر احساسی نظر بده، من خودم جیم استرلینگ رو خیلی قبول دارم ولی انگاری زیادی جوگیر شده :D باید یکی دو روز صبر کنه اگه اون باگ درست نشد اونوقت بیاد نمره پایین بده، به هر حال ایرادی هست که گویا فراگیر هم نیست و صرفا یه سری محدود این مشکل رو داشتن، اگه فراگیر بود باز قضیه فرق میکرد. الان هم نگاه میکنم نقد متنی توی سایتش نیست، حالا نمی دونم از اول نقد متنی داشت یا نه ولی بعید میدونم متا بیاد Video Review ها رو ثبت کنه :D در کل Ninja Theory استودیو خوبی هست، نباید در حقش نامردی کرد! :D
محمد اگه Embargo بازی مثلا چند روز قبل ز انتشار بازی بود این حرفت منطقی‌تر به نظر میومد (چون مثلا طرف میگه ممکنه توی پچ روز اول این رو درستش کنند) ولی وقتی خود سازنده میاد Embargo رو میزاره روش انتشار، دیگه نمیشه روی چیزی که ممکنه اتفاق بیوفته حساب کرد، چون بهرحال بازی الان منتشر شده و این مشکل هم توی بازی که ملت دارن میخرن موجوده.

در کل یه نمره است و مسئله بزرگی نیست ولی خب انصافا اگه خودمون هم با همچین باگی روبرو میشدیم و کلا سیومون رو خراب میکرد، شدید ضدحال میخوردیم و این مشکل ممکنه برای بازیکنای دیگه هم پیش بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر