امتيازات Gravity Rush 2

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
i318_img_0159.jpg

امروز امتيازات بازي منتشر شد:

GameSpot - 9/10

IGN - 8.4/10

Jim Sterling - 7.5/10

Press Start - 8/10

Destructoid - 9.5/10

USGamer - 4.5/5

Eurogamer - Recommended

God is a Geek - 8.5/10

Digitally Downloaded - 9/10

Push Square - 7/10

Polygon - 7.5/10

Game Informer - 7.5/10

PS Nation - 8.5/10

NextGen Gaming - 8/10

EGM - 9/10

Hardcore Gamer - 3.5/5

Time - 3/5

GamesRader - 3/5

Metacritic:81

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,136
نام
نـــــــویـــــــــد
نسخه اول رو ، روی ویتا بازی کردم کلا نتونستم درکش کنم :D
بعد ۱ساعت دراپیده شد
نوش جون طرفداراش ، امتیازاش که خووبه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
اقا چرا اینقدر متا بازی زود اومد بیرون؟:|
من اصلا امادگیش رو نداشتم:D...ولی باز عالیه انتظارم بالاتر بود چون اون دمویی که من بازی کردم قشنگ ازش یه بازی با متا 84 میومد بیرون:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
ولی خب امتیازا رو که نگاه کردم دقیقا همون حدسی که میزدم شد ign داده 84 gamespot هم داده 90 که دیگه همین دوتا برا من کافیه:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
تا الان متا از 35 نقد 81 هست که به نظرم برا عنوانی بدون تبلیغات و خرج خاصی خیلی خوبه
نمرات بیشتر که اضافه شد همشون سبز و اکثرا 80+ بودن فقط تو کف این دوتام :D
PlayStation LifeStyle : 75
Playstation Universe : 75

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
تا الان متا از 35 نقد 81 هست که به نظرم برا عنوانی بدون تبلیغات و خرج خاصی خیلی خوبه
نمرات بیشتر که اضافه شد همشون سبز و اکثرا 80+ بودن فقط تو کف این دوتام :D
PlayStation LifeStyle : 75
Playstation Universe : 75
من واقعا انتظار داشتم اینا 100 بدن:D فکر کنم به نشونه اعتراض به این که چرا برا بازی تبلیغات عظیم نکردن این نمره رو دادن:D

• Like
Reactions: The End Of Ps

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
من واقعا انتظار داشتم اینا 100 بدن:D فکر کنم به نشونه اعتراض به این که چرا برا بازی تبلیغات عظیم نکردن این نمره رو دادن:D
10 که نه دیگه:-" ولی با توجه به اینکه این همه سایت (دارای وزن:)):D) 80+ دادن فکر میکردم خودی ها هم لااقل 80+ بدن ولی انگار خودزنی کردند:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,622
نام
Alireza
واقعا دم بروبچه‌های Team Gravity گرم :x
همین که یه Gravity Rush دیگه با این کیفیت دریافت کردیم خیلی خوشحال کنندس چون وقتی نسخه‌ی اول رو روی ویتا بازی کردم و بعدش سونی کلا بیخیال ویتا شد یه جورایی مطمئن بودم که دیگه از نسخه‌ی دیگه‌ای خبری نیست.
این زود اومدن نقدها هم منطقیه چون بازی یه 2 ماه‌ای هستش که آمادس
نقدهای Gamespot و IGN رو بخونید خیلی از بازی تعریف کردن. اون مشکلات دوربین و اینا هم درسته و قبول دارم و توی دمو هم بعضی موقع‌ها اذیت می‌کرد (این بیشتر واسه تازه‌واردا مشکل ساز میشه) ولی بنظرم اگه به کنترل بازی عادت کنید یا به نسخه‌ی قبلی مسلط بوده باشید، مشکلی نخواهید داشت...
اگه مشکلی پیش نیاد اینم مثل نسخه‌ی اول در همون روزهای اول عرضه خریداری میشه و پلات میشه :D فقط بگم که قدر اینو بدونید چون فکر نکنم یه GR دیگه ببینیم چون همه جا گفتن که این پایان داستان Kat هستش. البته همه‌ چی ممکنه...اگه بازی خوب بفروشه بعید نیست که نظرشون عوض بشه یا IP رو با یه شخصیت دیگه ادامه بدن...
در کل دمشون گرم که 2017 رو با یه عنوان عالی شروع کردن :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,332
نام
امیر حسین
10 که نه دیگه:-" ولی با توجه به اینکه این همه سایت (دارای وزن:)):D) 80+ دادن فکر میکردم خودی ها هم لااقل 80+ بدن ولی انگار خودزنی کردند:D
انقدر که من دیدم اینا به انحصاری ها نمره ی کمتر دادن ، ندیدم حمایت کنند:-" :-" :-" از پشت خنجر میزنند نامردا:D

---
Famitsu :
  • Gravity Rush 2 (PS4) – 10/9/9/10 [38/40]

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بعضی از مشکلاتی که بعضی از نقدا گرفتن واقعا اشکمو درمیاره :)) دقیقا همون مشکلاتی که سر نسخه اول گرفته بودن، "مشکلات کنترل بازی و دوربین" یعنی این نقدارو میخونم به خودم میگم اینا از بدو تولد قابلیت درک هنر رو نداشتن :D

کنترل سخت بازی و دوربین عجیب غریب بازی (که تازه سر این شماره خیلی Stable تر شده که ازین موضوع واقعا ناراحتم) کاملا از قصد اینجوری طراحی شده، چرا؟ چون حس بی وزنی رو به پلیر منتقل کنه، برای اینکه باعث شه پلیر گیج بزنه، چرا؟ چون پلیر داره با جاذبه بازی بازی میکنه، خب طبیعیه که گیج بزنه :D واقعا درک موضوع انقدر سخته؟ :D

نمونه هاش:
Attack of the Fanboy: "Combat is still kind of dull and frustrating"

Polygon: "the camera often feels at complete odds with what the game requires of you"

GamesRad: "it’s a shame that its stale mission design and clumsy controls keep it from getting too high off the ground."

به هر حال من واقعا هیچ ‌اهمیتی به نقدا و متا نمیدم و به احتمال خیلی زیاد مثل شماره اول راحت بازی میاد جزو بهترین بازی های عمرم، گیمپلی بازی یکی از خاصترین و بهترین گیمپلی هایی هست که توی تاریخ گیم طراحی شده و من انتظارم کمی بیشتر بود از نمرات بازی (اطراف 86-87) و تنها ترسی که دارم ازین موضوع اینه که امروزه فروش بازی به متا خیلی بستگی داره و سونی برای بازی خوب تبلیغ نکرده که همین باعث فروش کم بازی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر