امتيازات FIFA 13

واقعیتش همینه.
فیفا امسال تغییر بزرگی نکرده و همون بازی قبلی رو با کمی تغییر عرضه کرده.
همین گیم اسپاتی که ازش بد میگید همیشه به بازی های فیفا نمره عالی داده.
پارسال به بازی نمره 9 رو داد.
چرا به PES 2013 نمره 8 داد؟چون PES داره تغییرات زیادی تو بازیش ایجاد میکنه و زحمت بیشتری میکشه دلیلش اینه.
بی شک فیفا 13 از PES13 بهتره ولی تغییرات دو بازی نسبت به نسخه قبلیشون نشون میده تلاش PES بیشتر بوده.

واقعیتش همینه.
pes سالی یه انیمیشن اضافه میکنه و همیشه هم 8 رو میگیره از این سایتا بعد یه سال fifa یکم پیشرفتش کم بود این همه امتیازاشون رو کم کردن!
اینا اصلا منطقی نیست!
در ضمن این یارویی که به فیفا 4 داده عشق بازیای ژاپنیه و خوب مشخصه که چرا فیفا 4 میگیره!

Gamespot 8.0
:d
THe Good

• Impressive player AI
  • New skill games are devilishly addictive
  • Slick presentation
  • Loads of modes to dig into.
The Bad

Not a vast improvement over last year's game.
Automated feel can make scoring goals too easy

بنظر من امتیاز درستی داده نه به اون 4.0 مسخره نه به این 9.5 10 های الکی بهترین نمره بنظرم همینه
نمی دونم واقعا بعضی ها چطوری 9 یا 8.5 یا 8 رو پایین میدونن تا یه سایتی این نمرات رو به بازی مورد علاقشون میده سایتو میبندن به بار فحش

در کل خوشم اومد از GS

قراره نسبت به بازی قبلی حساب کنیم؟! یا خود بازی رو؟!! :|
اگه نسبت به بازی قبلی حساب کنیم بله فیفا تغییراتش خارق العاده و حیرت انگیز نبوده. مثل نسخه های قبل. که هر نسخه جدید اینقدر تفاوت داشت و بهتر شده بود که آدم حاضر نمیشد به نسخه ی قبلی تف بندازه.ایندفعه تغییرات کمتر بوده. ولی دلیلی نداشتن اینقدر تغییر ایجاد کنن، همین الان فیفا در سطح فوق العاده ای قرار داره!!
ولی اگه به عنوان یه بازی و بدون توجه به نسخه های قبل نگاه کنیم 8حقشه خدایی؟! :|

نمیخوام بحث فیفا و پرو راه بندازم، خداوکیلی از نظر سایت گیم اسپات FIFA13 و PES2013 در یک سطح هستن؟!!! :|

اینکه گیم اسپات به فیفا 8 داد من مشکلی نمیبینم چون حدودا در همین حد هست اما اینکه به pes نمره ی 8 رو داد بنظرم زیادی هست و باید کمتر میداد

به FM4 هم 8 یا 8.5 داد فکر کنم:دی!

بله اما به شخصه خیلی ها نقدش رو قبول کردیم چون بازی رو با فورزا 3 مقایسه کرده بود و گفته بود اون میزانی که انتظار داشتیم پیشرفت نکرده . دیگه تقصیر T10 نیست که فورزا 3 به حدی کامله که گیم اسپات رو مجبور میکنه به 4 بده 8.5 :d
در ضمن میانگین بازی رو هم فراموش نکنید :d

در مورد امتیازش به فیفا هم نمیدونم چرا همه انتظار دارین از همه جا 9 به بالا بگیره . حالا یه احمقی میاد میده 4 . یکی هم میده 8 . 8 مگه بده حالا ؟
دوستانی هم که میگن پیشرفتی نداشته واقعا پیشرفت رو تو چی میبینن ؟ اینکه سبک بازی رو کاملا عوض کنن ؟ مثلا بشه شوتینگ ؟ :d

برای من جالبه که اونوقت اینایی که اینقدر انتظار تغییر دارن چرا مثلا به امسال CoD نمره پایین نمیدن و اینا رو براش اشکال نمی دونن؟!

حالا از این گذشته با کمال اقتدار ( :دی ) میگم که هر دوی این سایت ها اراجیفی بیش تحویل ندادن. هر کسی بشینه بازی کنه خودش متوجه تغییرات میشه. بعد از چند روزی که 13 بازی میکردیم، دیشب رفتیم گیم نت یکی از بچه ها 12 بازی کردم. رسما دست هام رگ به رگ شده بود :دی فیفا 13 به قدری انیمیش هاش زیاد شده که حد و مرز رو شکسته. شما نمی تونید یه موقعیت پیدا کنید که کاراکتر توش انیمیشن کم بیاره. روونی بازی هم به جای خود. سیستم آنلاین جدید و قابلیت های جدید هم هیچ؟ حالا فعلا که چند روزه دارم بازی میکنم نتونستم از همه جاش سر در بیارم. من خودم به شخصه از کسایی بودم که میگفتم فیفا 13 دیگه نمی تونه تغییری بکنه چون توی 12 تکمیل شده بود. بعد از اینکه بازی کردم دیدم اینا چه اعجوبه ای هستن.

برای من جالبه که اونوقت اینایی که اینقدر انتظار تغییر دارن چرا مثلا به امسال CoD نمره پایین نمیدن و اینا رو براش اشکال نمی دونن؟!
همون هم متاش از 94 رسید به 88، دیگه نمیشه که بهش 2 و 3 داد :دی

واقعیتش همینه.
پارسال به بازی نمره 9 رو داد.
چرا به PES 2013 نمره 8 داد؟چون PES داره تغییرات زیادی تو بازیش ایجاد میکنه و زحمت بیشتری میکشه دلیلش اینه.
بی شک فیفا 13 از PES13 بهتره ولی تغییرات دو بازی نسبت به نسخه قبلیشون نشون میده تلاش PES بیشتر بوده.

وقتی یه بازی اونقدر کامله نسخه قبلش که همه ازش راضی هستن مرض نداره بلافاصله نسخه بعد تغییرات بزرگ بده در ضمن بازی تغییرات خوبی داشته شما انتظار داری یه بازی دیگه بدن دستت فرق داره.

پرو بایدم تغییر کنه تا اون گیم پلی داغونش رو درست کنه.

وقتی یه بازی اونقدر کامله نسخه قبلش که همه ازش راضی هستن مرض نداره بلافاصله نسخه بعد تغییرات بزرگ بده در ضمن بازی تغییرات خوبی داشته شما انتظار داری یه بازی دیگه بدن دستت فرق داره.

پرو بایدم تغییر کنه تا اون گیم پلی داغونش رو درست کنه.
ایول داداش خوشم اومد.
وقتی فیفا اونقدر کامله که دیگه تغییراتش شاید به چشم نیاد دیگه لزومی نداره که بیاد الکی تغییر بده اما باز هم توی گیم پلی ش هر سال سعی میکنه تغییر ایجاد کنه و واقعا عالیه.
این PES هست که از 8 تا 12 ش گیم پلی و همش مثل هم هست و هیچی تغییر نکرده حتی اسم تیم ها رو هم نمیتونن درست بنویسن حالا اون اگه قضیه داره من خبر ندارم.
با این وجود هر سال فیفا بهتر بوده امسال هم هست صد سال دیگه هم هست.

ایول داداش خوشم اومد.
وقتی فیفا اونقدر کامله که دیگه تغییراتش شاید به چشم نیاد دیگه لزومی نداره که بیاد الکی تغییر بده اما باز هم توی گیم پلی ش هر سال سعی میکنه تغییر ایجاد کنه و واقعا عالیه.
این PES هست که از 8 تا 12 ش گیم پلی و همش مثل هم هست و هیچی تغییر نکرده حتی اسم تیم ها رو هم نمیتونن درست بنویسن حالا اون اگه قضیه داره من خبر ندارم.
با این وجود هر سال فیفا بهتر بوده امسال هم هست صد سال دیگه هم هست.
موافقم باهات
پرو اگه بخواد به فیفا برسه اول اون انیمیت مسخره رو درست کنه
همه بازیکنا مثل ربات هستن
اگه بخواد برسه باید یه ده پله بپره

metaنسخه۳۶۰بازی۹۰اون وقت metaنسخه ps3۸۷خوب بازم metaبازی خوبه ولی ولیgamespotچه فکری کرده یک بازی به نام pesنمره۸بده اون وقت فیفا هم ۸ من که اول pesخریدم وقتی بافت های بازی رو دیدم پس دادم گفتم بازی خراب سری با فیفا عوض کردم گرافیک pesدرکل نکته مفید نداشت پر از لبه های تیز بود وخط های aa:dولی فیفا رو گزاشتم یک لحظه هازارد رو دیدم فکر کردم واقعا بازی منچستر چلسیه خیلی طبیعی بود :-oتکسچرهای صورت تمام بازیکن ها بینقصه در صورتی کهpesتکسچرها صورت فقط اشکال بود کلا pesجمعا در حد همون ۷بود

من ديشب FIFA 13 و PES 2013 رو گرفتم بازي كردم ، مي شه گفت هر دو تاشون تقريبا هيچ پيشرفتي نكردن ، بلكه افت هم كردن (به خصوصي PES) كنترل PES هم نمي دونم چرا روون نبود ، در ضمن بر خلاف قبلا ، باگ هاي PES بيشتر از FIFA بودش !

از امتيازاتش هم معلومه كه كدوم بهتره ولي اشتباه نكنيد ، PES كمتر از FIFA افت داشته ، براي همين امتيازاتشون تقريبا توي يك سطحه !

در كل من از FIFA بيشتر خوشم اومد.

من فیفا 13 رو هنوز بازی نکردم(ایشالا این هفته) ولی از فیفا 12 رسما صرافدار این سری شدم (تا قبل اون از زمان ps1 یک pes باز بودم).demo فیفا 13 رو دیدم چنتا ضعفی که داشت رو کاملا برطرف کرده(مخصوصا پاس به پشت دفاع)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or