امتيازات بازي Assassin's Creed II

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام
blog_attachment.php

اين بازي اولين امتيازش رو از سايت OXM گرفت.
9/10

منبع

http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=6526

Last edited by a moderator:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
واقعا که شرم اوره:evil:
همون یک رو با همون خط داستانی دوباره دادن به خورد گیمرها....البته تو ایران چون همه 5تومن میدن بالای بازی به به وچه چه به راهه بی دلیل وبا دلیل:laughing:
بنظر من کسی که بره 60-70 تومن بده بالای این بازی ضررکرده این همون یکه به اسم اسسین2 حتی نکردن یه مقدار انیمیشن بهش اضافه کنن بجز چنتا زن بدکاره که به بازی اضافه شده وتغییر رنگ ولعاب بازی هیچ اتفاقی نیافتاده منو بگو که گفتم این بازی میتونه یکی از به یاد ماندنی ترین تریلوژی های صنعت گیم بشه .....زپلشک:sick:
پ.ن:یه نو اوری کشف کردم ...گداهای نسخه اول تبدیل شدن به مطربها:laughing:

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
بنظر من کسی که بره 60-70 تومن بده بالای این بازی ضررکرده این همون یکه به اسم اسسین2 حتی نکردن یه مقدار انیمیشن بهش اضافه کنن بجز چنتا زن بدکاره که به بازی اضافه شده وتغییر رنگ ولعاب بازی هیچ اتفاقی نیافتاده منو بگو که گفتم این بازی میتونه یکی از به یاد ماندنی ترین تریلوژی های صنعت گیم بشه .....زپلشک:sick:
معراج ببخشیدا ولی باید از این بازی درک داشت بازی تاریخیه نباید که بیان لاس وگاس را بزارن تو بازی
کجای بازی تکراری بود؟؟ آخه جالبیش اینه ما ایرانی جماعت اعصاب نداریم زیادی بازی کنیم و اگر یک مرحله را دوبار ببینیم خسته میشیم و میخواهیم داد و بیداد کنیم و بگیم بازی بدرد نمیخوره ترجیحآ بازی مثل شماره یک باشه خیلی بهتره من که واقعآ لذت میبردم به قول یکی از دوستان که ما جوانهای ایرانی حوصله تلاش زیادی نداریم شما خسته میشدی از بس با اسب میدویدی اینور آنور و میرفتی بالای برج و کلافه میشدی و کل بازی را میبردی زیر سوال
به نظر بنده بهترین بازی بود که من تا به امروز بازی کردم
و به همین دلیل است که میخوام 70 تومن پول بازی بدم و نسخه ps3 را بگیرم
بهتره دیدگاهت را نسبت به بازی ها تغییر دهی
امیدوارم ناراحت نشده باشی ولی فک کنم شما تو far cry 2 و POP 4 هم همین نظر را داری

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اتفاقا من با همون 1 که تکراری شده بود هم خیلی حال کردم!!(وسطاش تکراری بود ولی اول و آخرش خیلی باحال بود! )
به نظر من اینم میتونه خیلی خوب باشه و بهتر از اون هم امکان داره بشه! (ولی من با دوره ی اون بیشتر حال کردم ولی این مثل اینکه چیزایی داره که اون رو جبران میکنه!)

حالا صبر میکنم ببینم کی میتونم بگیرم و ازش فیض ببرم! (AC I اولین بازیم روی PS3 بود :love: )

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من نمره های خوبی گرفته شماره 2 ش ولی شماره 1 کش که عشق بون شما شاید براتون تکراری شد اما از اول تا آخرش داشتم حال میکردم مخصوصا از روی برج رفتن و پریدن هاش درست مثل عقاب بود چشاش که واقعا خیلی باحال بود هر دفعه وقتی میخواستم یه کاری کنم با تغییر تو روش انجام دادن کاره میرفتم برای مثال کیف قاپیش خیلی حال میداد بعضی وقتا دعوا راه مینداختم حال میکردم.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
به نظر من نمره های خوبی گرفته شماره 2 ش ولی شماره 1 کش که عشق بون شما شاید براتون تکراری شد اما از اول تا آخرش داشتم حال میکردم مخصوصا از روی برج رفتن و پریدن هاش درست مثل عقاب بود چشاش که واقعا خیلی باحال بود هر دفعه وقتی میخواستم یه کاری کنم با تغییر تو روش انجام دادن کاره میرفتم برای مثال کیف قاپیش خیلی حال میداد بعضی وقتا دعوا راه مینداختم حال میکردم.
دمت گرم :D
اصلا بازی برای من یه حس و حال خاصی داشت ، حتی تکراری بودنش هم برای من قشنگ بود . خیلی قشنگ می شد با الطیر رابطه برقرار کرد .
وقتی از View Point ها می پریدی پایین تو اون گاری های پر از کاه ، یه صدای خیلی قشنگ میومد . خیلی باهاش حال می کردم .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج ببخشیدا ولی باید از این بازی درک داشت بازی تاریخیه نباید که بیان لاس وگاس را بزارن تو بازی
کجای بازی تکراری بود؟؟ آخه جالبیش اینه ما ایرانی جماعت اعصاب نداریم زیادی بازی کنیم و اگر یک مرحله را دوبار ببینیم خسته میشیم و میخواهیم داد و بیداد کنیم و بگیم بازی بدرد نمیخوره ترجیحآ بازی مثل شماره یک باشه خیلی بهتره من که واقعآ لذت میبردم به قول یکی از دوستان که ما جوانهای ایرانی حوصله تلاش زیادی نداریم شما خسته میشدی از بس با اسب میدویدی اینور آنور و میرفتی بالای برج و کلافه میشدی و کل بازی را میبردی زیر سوال
به نظر بنده بهترین بازی بود که من تا به امروز بازی کردم
و به همین دلیل است که میخوام 70 تومن پول بازی بدم و نسخه ps3 را بگیرم
بهتره دیدگاهت را نسبت به بازی ها تغییر دهی
امیدوارم ناراحت نشده باشی ولی فک کنم شما تو far cry 2 و POP 4 هم همین نظر را داری
خب اون ترجیح شما هست اونچیزی هم که من گفتم ترجیح منه:biggrin1:
شاید از نظر شما خوب باشه ولی ازنظرمن نیست بازی که هیجان نداشته باشه اعصاب ادم رو خورد میکنه اون فارکرای 2هم با اون فیزیک مثال زدنیش به شکل تحوع اوری خطی وتکراری بود من نمیدونم چرا باید دیدگاهم رو نسبت به چیزی که افت صنعت گیم شده عوض کنم؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من نمیدونم چرا باید دیدگاهم رو نسبت به چیزی که افت صنعت گیم شده عوض کنم؟
در طول مراحل تکراری از نظر شما حتی ویژگی های گرافیکی و .... میدیدیم که تا حالا ندیده بودیم
در کل این بازی شاهکاری به تمام معنا بود :love:

یه چنتا اسلحه جدید میزاشتن
اسلحه سرد که بسیار الطیر داشت حالا گرم که نمیشد توی اون زمان گذاشت ولی نسخه 2 را ندیدم و نمیتونم چیزی ازش بگم

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
در طول مراحل تکراری از نظر شما حتی ویژگی های گرافیکی و .... میدیدیم که تا حالا ندیده بودیم
در کل این بازی شاهکاری به تمام معنا بود :love:
نه من فکر میکنم تو دوچار سو تفاهم شدی
من منظورم این نیست که چرا بازی مدرن نشده منظورم اینه که حداقل شیوه ماموریت گرفتن و ترور کردن رو تا حدودی تغییر میدادن یه چنتا اسلحه جدید میزاشتن اگر همین دوتاکار رو میکردن بازی عالی میشد شماره یک ایراد اصلیش خطی بودنشه اگه انگلیسیت خوب باشه میتونی از خوندن نقدهای شماره یک این رو بفهمی که خطی بودن بازی ربطی به ایرانی بودن گیمر نداره به هرحال الان اینم پاش رو گذاشت همون جایی که مدرن وارفر2 گذاشت اون هم نسخه 1رو با جابجایی لوکیشنهای بازی داد دسته ملت 2سال مولتی بزنن تا نسخه سوم بازهم به همین ترتیب عرضه بشه بیشتر شبیه اسپین آف هستن این نسخه های شماره 2 اسسین و مدرن وارفر تا اینکه بتونیم بهشون بگیم نسخه شماره2 این 2بازی اگر شماره 3رو همینطوری تر بزنن فروششون میشه یک سوم بنظرم
پ.ن:مجبور شدم اینجاهم تکرارش کنم علیرضا:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اسلحه جدید که ماشاالله خیلی زیاد داره!
فقط کافیه برید تو همین بخش عکس های بازی یک عکس هست از تمام اسلحه های AC II (غیر از اون خنجر پنهانی :love: )
تو بازی میشه اسلحه رو ارتقا داد و همچنین بقیه ی چیزا رو اینا پیشرفتند دیگه!!
شب و روز هم که دار!دیگه چی مخواید؟فقط اسب سواری فکر کنم نداره که اونم به جاش قایق سواری داره! ( تو یکی از تریلرا دیدم قایق پارو میزد :d )

منم مثل دوستان از بالا رفتن از برج ها و بعدش پریدن تو گاری کاه لذت میبردم!بعضی وقت ها حوصلم سر میرفت چند بار همین کار رو میکردم :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تا یه جاییش رو باهات موافقم!ولی خب کمم سلاح جدید و ماموریت های غیر تکراری نداره ها!به نظر من ایراد اصلی این بازی گرافیکشه!

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
دوستان این تاپیک امتیاز بازی اگه کسی نظری می خواد بده بره تو قسمت x360 یا PS3 بازی چون واقعا تاپیک منحرف شده . :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر