امتازات بازی Need for Speed Payback

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
از اون بدتر گقتن داستان بازیه شهصیت های دو بعدی و دیالوگ های تکراری ! فقط لوت باکس و پرداخت درون برنامه ای خوب یاد گرفتن ghost games واقعا نابود کرده NFS رو احتمالا انقدر فروشش ضعیف بشه که پشیمون بشن از ساختن نسخه بعد حتی هندلینگ بازی هم نتونستن خوب دربیارن یکی از بچه ها گفت ساده و قدیمیه گفتن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
مدت ها بود منتظر یه بازی دزد و پلیسی درست و حسابی بودم، یه چی در حد موست وانتد یا حتی هات پرسوت، گفتم دموی این پی بک رو دانلود کنم شاید خوب بود و واقعا دلم میخواست خوب باشه

ولی وای چه فاجعه ای این بازی، ای **** این چ بازی چرت و پرتیه آخه، بخش دزد و پلیسش به گرد موست وانتد و قدیمیا نمیرسه، کل کاری ک باید بکنی این ک بکوبی ب اونا ....ینی چند تا تیکه بود ک خودشون کوبوندن ب هم دیگه داغون شدن درین حد شخمیت این بازی بالاست ، نه استفاده از محیط برا از بین بردن پلیسا نه استفاده از گجت مجت، هیچی، و خیلیییییییییم آسونه، این ازین جنبش، ریسینگشم مسخرس اخه ....کنترل ماشین بد نیس ولی جاده ها چرت و پرت، 1 دیقه نمیشه تموم میشن، حالا این شاید در ادامه بهتر شه، تیکه داستانی هم اضافه کردن ...وای چقدر رو مخه، چقد چرتتتتتتته! کات سینا مسخره، داستان مسخره، کرکتر اصلی یکی از رو مخ ترین کرکترایی ک دیدم، هی زر میزنه چرت و پرت میگه ، یعنی من تاحالا هیچ شخصیتی تو هیچ جایی ندیده بودم که در عرض یک ساعت ده دفعه بگه "عای عم د بست" ، بکش بیرون لامصب، واقعا یک تجربه 2 ساعتی کابوسی عذاب آور بود

خلاصه سمتشم نرید

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
ای بابا دلمون به همین خوش بود.
سونی در بخش FPS و arcade racing در این نسل واقعا گند زده. ps4دارها چی کار کنن پس

جدی از میانه این نسل گذشتیم و سانتا مونیکا هنوز بازی نداده بیرون، کوآنتیک دریم هم همینطور، و همچنین مدیا مولکول، بقیه استودیوها هم تقریبا نیمه خوابن.
اون 2 تا ژانر که گفتم هم کلا به امان خدا ول شدن.

پ.ن. واقعا نسل 8 خیلی بد بود

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
گیم اسپات بعضی وقت ها اب روغن قاطی میکنه مثل امتیازی که به اویل 6 داد باید منتظر بقیه نمره ها باشیم
مشکلتون با Gamespot چیه؟ یکی میگه گیم اسقات ! یکی میگه گیم آسفالت:D زشته ناموسن این حرفا . یکی از بهترین سایت هاس چه بچه های بازیسنتر دوست داشته باشن چه نداشته باشن منتقدای حرفه ای داره که تجربیاتشون از من و شما قطعا بیشتره و تقریبا هیچ بازی ای رو از دست نمیدن

• Like
Reactions: Natural Killer

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ای بابا دلمون به همین خوش بود.
سونی در بخش FPS و arcade racing در این نسل واقعا گند زده. ps4دارها چی کار کنن پس

جدی از میانه این نسل گذشتیم و سانتا مونیکا هنوز بازی نداده بیرون، کوآنتیک دریم هم همینطور، و همچنین مدیا مولکول، بقیه استودیوها هم تقریبا نیمه خوابن.
اون 2 تا ژانر که گفتم هم کلا به امان خدا ول شدن.

پ.ن. واقعا نسل 8 خیلی بد بود
لعنت به سونی که باعث شد nfs گند بزنه! ea که این وسط هیچ کاره بود همه چی تقصیر سونیه!!!

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
گیم اسپات 5 از اونور IGN بهش 5.9 داده... اونایی هم که 8 دادن بازم از بازی راضی نبودن و با توجه به متن نقد با ارفاق نمره دادن:|
منتقدهایی که برای میکروترنزکشنز ها و لوت باکس های بازی هایی مثل آساسین کرید و شدو آو وار زیاد گیر ندادن هم نتونستن سیستم لوت باکس NFS رو تحمل کنن:|
زیاد امیدی به بازی نداشتم ولی فکر میکردم حداقل بتونه در حد متوسط باشه... من ریسینگ باز نیستم و تنها سبکی توی ریسینگ دوست دارم آرکید اونم از نوع NFS ـه که تو این مدت کامل نابود شده:|
خداوکیلی EA با این NFS چکار کرد؟ پس فردا هم اگه بازی خوب نفروشه میخواد غر بزنه که آره دوره ی سینگل پلیر و فلان تموم شده:|

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گیم اسپات 5 از اونور IGN بهش 5.9 داده... اونایی هم که 8 دادن بازم از بازی راضی نبودن و با توجه به متن نقد با ارفاق نمره دادن:|
منتقدهایی که برای میکروترنزکشنز ها و لوت باکس های بازی هایی مثل آساسین کرید و شدو آو وار زیاد گیر ندادن هم نتونستن سیستم لوت باکس NFS رو تحمل کنن:|
زیاد امیدی به بازی نداشتم ولی فکر میکردم حداقل بتونه در حد متوسط باشه... من ریسینگ باز نیستم و تنها سبکی توی ریسینگ دوست دارم آرکید اونم از نوع NFS ـه که تو این مدت کامل نابود شده:|
خداوکیلی EA با این NFS چکار کرد؟ پس فردا هم اگه بازی خوب نفروشه میخواد غر بزنه که آره دوره ی سینگل پلیر و فلان تموم شده:|

امیدوارم جوری نشه که دو سال دیگه جا بیافته که مشکلات nfs payback فقط لوت باکس هاش بوده، مثل nfs 2015 که میگن فقط مشکلش انلاین اجباریش بود....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر