امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,587
نام
امیر
احمد کلا خیلی خوشحال داشت GOW2 بازی می کرد.با بن شدن احمد نظرم نسبت به GOW2 عوض می شه چون احمد فقط GOW2 COD4 بازی می کرد:coolgun::biggrin1:

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
راست میگی مغز ما نمیکشه اراجیفه شما رو حلاجی کنیم :laughing:

پول دار بودنتم هم فهمیدیم :D در ضمن شنیدم تو بخش بن کنونه مایکرو کار می کنی که اینقدر نسبت به همه چی مطمئنی. اما میبینی مایکرو به خودی هام رحم نمی کنه. :kiss:

و اینم بگم اتفاقا یکی از بچه های خودمون هست که نه GeOW2 داشته نه COD5 نه FallOut3 اما بن شده. پس لطفا نذرات گرانبها رو واسه خودت نگه دار و آب طلاشون بگیر. :peace:
حالا معلوم شد که به کی فشار امده:laughing: منم نگفتم پولدارم گفتم به اندازه ی خرید کنسول پول دارم که به خودم فشار نیارم شما وقتی این چیزای ساده رو درک نمیکنی نمیشه توقع دیگه ای یزتون داشت.حرف دوستت اشکان رو که قبول اون هم خودش قبول ئاره که نسخه ی اوولیه بازی مشکل داشته حالا تو بیا بگو واسه بن کنونه مایکرو کار نمیکنی:laughing:زبونه من مو در اورد بس گفتم اقا gow2 نسخه ی اوولش منظورمه.منظور من کل نسخه هی موجود نیست:((حالا باز بیا بگو یکی gow2 یا cod5 رو نزاشته بن شده.دیگه از این واضحتر بگم منظورمو؟:confused:

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
منم بن نشدم! الان رفتم چک کردم دیدم خدا رو شکر بن نشدم. از بازیهای جدید هم فقط فیبل 2 و فیفا 09 رو گرفتم. فرمورم هم فکر کنم 1.4 ixtreme هست. یادم هست یه سری که داشتم بازیام رو چک میکردم که ببینم stealth هستن یا نه 3 تاشون که از nextgen و پرتو گرفته بودم کنار قسمت SplitVid Format علامت سوال گذاشته بود و نوشته بود فقط با ixtreme اجراشون کنید ولی در کل PASS میداد.
حالا نمیدونم این موج بن تموم شده یا واسه چند روز ادامه داره؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,725
نام
محمدرضا
احمد کلا خیلی خوشحال داشت GOW2 بازی می کرد.با بن شدن احمد نظرم نسبت به GOW2 عوض می شه چون احمد فقط GOW2 COD4 بازی می کرد:coolgun::biggrin1:
این چند وقته fifa09,farcry2 هم بازی می کرد.اگه به GOW2 باشه باید منم بن می شدم چون زودتر از احمد بازی کردم...ولی احمد با قدرت باز می گردد :D

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
من نه می دونم موضوع دعوا چیه و... ولی تنها چیزی که می دونم

هیچ بازی خاصی نمی تونه علت بن شدن باشه مگر اینکه فقط یک بازی خاص استیلث نشده باشه یا موارد ایمنی رعایت نشده باشه در غیر این صورت هیچ کس به خاطر اینکه COD5 بازی کرده یا GOW2 بازی کرده بن نخواهد شد.
اصلا دعوایی در کار نیست این دوستمون عصبی هست:blushing:منم بازی خاصی منظورم نیست منظورم نسخه ای بود که زود تر اومد واسه gow2 که خود اشکان هم تاکید کرد باعث بن میشه .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,287
wow چه خبره :biggrin1:هه هه من كه همين تابستون فهميدم دستگاهم بن شده رفتم يكي ديگه گرفتم خوشبختانه 4 تا بازي بيشتر نداشتم كه متاسفانه يكيش halo3هست:biggrin1: ولي چند روز ه مي خوام وصل شم لايو نميشم يه حسي ميگفت وصل نشو:biggrin1: تازه با 8 تا بازي كه زودتر عرضه شدند:biggrin1: كه منم همشونو همون موقع گرفتم خوشبختانه اخرين بار كه وصل شدم همون 1نيم ماه پيش به احتمال زياد 4روز ديگه ميام و اما سعيد جون بهت تبريك ميگم از بقل گوشت رد شد:biggrin1: و سلام فريدون جان اقا واقعا ناراحت شدم علي اعتماد بن شد من فكر ميكنم wowاره هيلو 3 بازي ميكرد در واقع من هم باهاش بازي ميكردم:biggrin1: اگه اون به خاطر هيلو3 بن شده منهم اره :biggrin1:و اگه بن بشم ميشه 2بار ها ها

يك سوال : من اخرين بار 1نيم ماه پيش وصل شدم لايو و 8تا بازي زودتر بازي كردم وصل شم لايو ميفهمنكه من زودتر بازي كردم؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
یکی از دوستان هم انداخت تقصیر فروشنده. اگر ما نریم بخریم پس تقاضا برای نسخه review copy کم میشه و بعد هم دیگه تقاضایی نیست. خب فروشنده هم میره نسخه اصل رو دانلود و عرضه میکنه.

ما برای اومدن یکسری از بازی ها چندین سال صبر میکردیم. 17 روز دیگه چیزی نیست.
آخ خوشم آمد از حرفات خيلی. حرف دل منو گفتی. اما عزيز کسانی که مثل من و شما فکر ميکنن خيلی کم هستن و بيشتر مشتری ها بی تجربه و بی اطلاع هستن. برای همين بازی رو زودتر ميگيرن ، و وقتی فروشنده يکبار بازی رو دانلود کرد. ديگه 17 روزه ديگه برای امثال من و شما نميره نسخه جديد رو دانلود کنه و به اصطلاح همون قبلی رو بهمون ميندازه.
من اخرين بار 1نيم ماه پيش وصل شدم لايو و 8تا بازي زودتر بازي كردم وصل شم لايو ميفهمنكه من زودتر بازي كردم؟
دوستان ديگه و همينطور اشکان جان ميگن نه مشخص نميشه . اما من همينجوری يکروز داشتم اچيومنت هامو نگاه ميکردم يهو ديدم گوشش داره تاريخ دقيق ميزنه که کی این اچيومنت در فلان بازی گرفته شده !! با اینکه من هر شب کنسولم رو از برق ميکشم و از اینکارا که ميگن تاريخ 360 درست عمل نميکنه . اما بازم اون تاريخ ها درست و دقيق سره جاشون بودن. يعنی از این نميتونن بفهمن؟ من که ميگم ميشه.

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خوب دوستان منم الان چک کردم . خدارو شکر بن نشدم. از باقيه دوستان هم صميمانه به خاطر اشتباهاتی که رخ داد معذرت ميخوام.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حالا من چیکار کنم دارم میترکم... CoD5 رو بازی کنم یا نه؟:biggrin1:
چقد احتمال بن شدنم هست؟ :eek:
من فقط Cod4 و GTA IV بازی کردم با 4-5 تا بازی در حد تست در حالت افلاین.

مرسی:love:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من يك كم گيج شدم هركس يك چيزي ميگه.

الان review copy رو به صورت انلاين بازي كنيم بن ميشيم يا به صورت افلاين و تك نفره هم بازي كنم و بعد به لايو وصل بشيم اين مسئله وجود داره؟

از كجا بفهميم نسخه ما review copy هست يا نيست؟

من نميدونم چرا گير داديد Gears Of War 2 بگرديد ببينيد عامل مشترك كه بين همه كسايي كه بن شدن جزء Gears Of War 2 چي هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر