امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
آقا این ban wave بعدی کیه؟؟؟
فکر کنم شناسایی شدم.:(
اگه الان اکانت گلد یک ساله بخرم اونوقت بن شم دیگه نمیتونم از اکانتم توی یک کنسول دیگه استفاده کنم؟؟

آقا این ban wave بعدی کیه؟؟؟
فکر کنم شناسایی شدم.:(
اگه الان اکانت گلد یک ساله بخرم اونوقت بن شم دیگه نمیتونم از اکانتم توی یک کنسول دیگه استفاده کنم؟؟

تایمش دقیق معلوم نیست.همه ش حدس و گمانه...
چرا Gamertag رو که ریکاور کنی،راحت می تونی استفاده کنی از اکانت Gold ــــِت

خوب من هنوز نیومده بن شدم:))

دقیقا پارسال همین موقع با یه پروفایل الکی وصل شدم به لایو......مشکلی نداشت اون موقع....موقع بن ویو هم که هیچی اصلا من 1 سال بود که دیگه وصل نمیشدم..اون اپدیت کذایی رو هم افلاین ریختم...خلاصه......

امروز بعد از اپدیت کردن به xtremeLT با پروفایل اصلیم میخواستم بیام لایو که.......BOOOMMM:|

This console is banned!!!
ولی یه چیز خیلی جالب بود برا من...من مطمعنم که شناسایی نشدم پارسال از همه روش های شناسایی افلان هم استفاده کردم همه میگفتن مشکلی نیس ولی حالا شد این....باز خوبیش به این هس که بازیرو میشه نصب کردو Achievement ها هم ریست نشد.

یه نصیحت از طرف من.....اگه قبلا با xtreme1.6 وصل شدین به احتمال زیاد شناسایی شدین....برین یه دونه نوشو بگیرین :d
به هر حال من که بن شدم:(

یعنی موج بن به این زودی شروع شده؟؟؟

نه عزیزم...من پارسال وصل شدم احتمالا همون موقع شناسایی شدم..البته هنوزم عجیبه برام چون من دقیقا 1 ماه قبل از بن ویو پارسال دیگه نیومدم لایو...چه جوری فهمیدن نمیدونم:-/
تازه من XtremeLT1.1 ریخته بودم روش.نمیدونم

آخرین ویرایش:
خوب من هنوز نیومده بن شدم:))

دقیقا پارسال همین موقع با یه پروفایل الکی وصل شدم به لایو......مشکلی نداشت اون موقع....موقع بن ویو هم که هیچی اصلا من 1 سال بود که دیگه وصل نمیشدم..اون اپدیت کذایی رو هم افلاین ریختم...خلاصه......

امروز بعد از اپدیت کردن به xtremeLT با پروفایل اصلیم میخواستم بیام لایو که.......BOOOMMM:|

This console is banned!!!
ولی یه چیز خیلی جالب بود برا من...من مطمعنم که شناسایی نشدم پارسال از همه روش های شناسایی افلان هم استفاده کردم همه میگفتن مشکلی نیس ولی حالا شد این....باز خوبیش به این هس که بازیرو میشه نصب کردو Achievement ها هم ریست نشد.

یه نصیحت از طرف من.....اگه قبلا با xtreme1.6 وصل شدین به احتمال زیاد شناسایی شدین....برین یه دونه نوشو بگیرین :d
به هر حال من که بن شدم:(
یعنی موج بن به این زودی شروع شده؟؟؟

نخیر- قضیه برای بعده ماه رمضونه!

البته باز هم معلوم نیست!ولی اپدیت اخرای اکتبر اومد!

خب این درسته اینو ببینین:

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_System_Software

دو تا اپدیت به فاصله 1 ماه یکی تو سپتامبر یکی تو اکتبر اومد که من اون اولی رو از طریق خود کنسول گرفتم....... بقیه رو افلاین ریختم.دیگه رفت تا این اپدیت اخری 2.0.9199.0 که اینم افلاین ریختم...ولی باز بن شدم!

ولی خوب شد بلاخره از نگرانی درومدم....هم فال بود هم تماشا:d

از کجا میتونم بفهمم دستگام شناسایی شده یا نه؟؟
هر ساعت بازی تو لایو چقدر محدودیت حجمی میگیره؟؟
اکانت 1ماهه گلد رو از کجا میشه خرید؟؟؟

از کجا میتونم بفهمم دستگام شناسایی شده یا نه؟؟
هر ساعت بازی تو لایو چقدر محدودیت حجمی میگیره؟؟
اکانت 1ماهه گلد رو از کجا میشه خرید؟؟؟

دوست عزیز فعلا اگه تازه گرفتین میتونین 3 بار اکانت 1 ماهه مجانی با کنسولتون درست کنین و استفاده کنین!ساعتی نیست دوست عزیز بستگی داره چه بازی رو انجام بدی!;)
کلا ماهی یک 2 گیگ رو بزار کنار
هرموقع اکانت نیاز شد میتونین از سایت یا انلاین یا از من و دوستان تهیه کنین

یعنی چی 3 بار میتونم درست کنم
مگه رو elite و یه ماهه گلد نیست؟؟
چجوری 2بار دیگه درست کنم؟؟

بعد سرویسی که من میگیرم کلا 3گیگ هست
لایو بازی کردن بشتر fifa cod gow هست حدودا چقدر می گیره؟؟

یعنی چی 3 بار میتونم درست کنم
مگه رو elite و یه ماهه گلد نیست؟؟
چجوری 2بار دیگه درست کنم؟؟
یه اکانت جدید بساز، 1 ماه مجانی میده!(یه بار انجام دادی 2 تا اکانت دیگه هم میتونی درست کنی،هر کدوم 1 ماه!)
خب این درسته اینو ببینین:

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_System_Software

دو تا اپدیت به فاصله 1 ماه یکی تو سپتامبر یکی تو اکتبر اومد که من اون اولی رو از طریق خود کنسول گرفتم....... بقیه رو افلاین ریختم.دیگه رفت تا این اپدیت اخری 2.0.9199.0 که اینم افلاین ریختم...ولی باز بن شدم!

ولی خوب شد بلاخره از نگرانی درومدم....هم فال بود هم تماشا:d
اپدیت ماه سپتامبر برای از بین بردن روش j-tag بود!رفقای من این اپدیت رو انلاین انجام دادن!بعدش دیگه وصل نشدن-ولی همچنان بن نشدن و دارن بازی میکنن!اصل اپدیت اکتبره

اپدیت ماه سپتامبر برای از بین بردن روش j-tag بود!رفقای من این اپدیت رو انلاین انجام دادن!بعدش دیگه وصل نشدن-ولی همچنان بن نشدن و دارن بازی میکنن!اصل اپدیت اکتبره

خو چرا من بن شدم؟

راستی الان یه چیزی یه جا خوندم...راجب به used hard drive گفته بود.راستش من یه هارد 120 used از یکی خریده بودم.موقع وصل شدنم هم به کنسول وصل بود..یعنی امکانش هس که به خاطر این بوده باشه؟البته میدونم MAC address کنسول مهمه و کاری به هارد نداره ولی اینم نظریه ای هس واسه خودش...اگه دلیلش این باشه که خیلی ناراحت شدم=((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or