امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
حالا کلا پیشنهاد شما برای افرادی که مثل من معلوم نیستند بن شدند یا نه چیکار کنند؟ کلا موندیم تو کف!
ببین کلاً تمام آپدیت هایی که بعد از آگوست اومدن مشکوک هستن (که شامل شما هم می شه) یعنی نمی شه گفت که به خاطر آپدیت آخر همه شناسایی شدن.

نظر من برای شما اینکه:
1) اگر لایو برات مهم نیست کلاً لایو رو بزار کنار و دیگه هیچوقت با این کنسول وصل نشو چون به ریسکش نمی ارزه اگر بن شده باشی که احتمالاً شدی.
یا
2) اگر لایو برات مهمه همین کنسول رو قبل از اینکه بن بشی بزار برای فروش (چون اینو خیلی سریعتر و با قیمت بالاتر می تونی بفروشیش) و بعد که فیرمور جدید اومد یه کنسول نو بخر.

نظر من برای شما اینکه:
1) اگر لایو برات مهم نیست کلاً لایو رو بزار کنار و دیگه هیچوقت با این کنسول وصل نشو چون به ریسکش نمی ارزه اگر بن شده باشی که احتمالاً شدی.
یا
2) اگر لایو برات مهمه همین کنسول رو قبل از اینکه بن بشی بزار برای فروش (چون اینو خیلی سریعتر و با قیمت بالاتر می تونی بفروشیش) و بعد که فیرمور جدید اومد یه کنسول نو بخر.
با تشکر از اشکان جان منم يک راه دارم که خودم ميخوام استفاده کنم بد نيست به دوستان هم پيشنهاد بدم :
ديگه با این کنسولت اصلا آنلاين نشو تا قابليت کپی بازی روی هارد رو از دست ندی و سيو هاتم خراب نشه ، این کنسول رو نگه دار و باهاش آفلاين هر بازی خواستی بازی کن. يک کنسول آرکيد اريجينال بخر با بازيهايی که در لايو آنلاين بازی ميکنی ( مثلا COD يا FIFA ) خب ديگه همه چی مشخصه ، ميتونی هر بازی ای که بياد با کنسول بن شدت به صورت کپی و ارزون بازی کنی ، و فقط بازی هايی که آنلاين بازی ميکنی رو بصورت اريجينال بخری تا هرگز بن نشی.

ببین کلاً تمام آپدیت هایی که بعد از آگوست اومدن مشکوک هستن (که شامل شما هم می شه) یعنی نمی شه گفت که به خاطر آپدیت آخر همه شناسایی شدن.

نظر من برای شما اینکه:
یا

با تشکر از اشکان جان منم يک راه دارم که خودم ميخوام استفاده کنم بد نيست به دوستان هم پيشنهاد بدم :
ديگه با این کنسولت اصلا آنلاين نشو تا قابليت کپی بازی روی هارد رو از دست ندی و سيو هاتم خراب نشه ، این کنسول رو نگه دار و باهاش آفلاين هر بازی خواستی بازی کن. يک کنسول آرکيد اريجينال بخر با بازيهايی که در لايو آنلاين بازی ميکنی ( مثلا COD يا FIFA ) خب ديگه همه چی مشخصه ، ميتونی هر بازی ای که بياد با کنسول بن شدت به صورت کپی و ارزون بازی کنی ، و فقط بازی هايی که آنلاين بازی ميکنی رو بصورت اريجينال بخری تا هرگز بن نشی.
اخه میدونین چیه مساله اینجاست که همین 360 رو تازه 1 ماه میشه خریدم. دومین ایکس باکسمه. حتی تاریخ ساختمش مال 6/2009 . واقعا به ادم زور میاد. اصلا اشتباه کردم که وصلش کردم.

اخه میدونین چیه مساله اینجاست که همین 360 رو تازه 1 ماه میشه خریدم. دومین ایکس باکسمه. حتی تاریخ ساختمش مال 6/2009 . واقعا به ادم زور میاد. اصلا اشتباه کردم که وصلش کردم.
خوشم مياد که خودت جواب خودت رو ميدی :دی ;)

البته روش بدی نیست اما برای کسانی که اچیومنت گیر هستند و کلا بازیهارو کامل می کنن زیاد جواب نمیده .

برای چی جواب نمیده اگر برای هر دو دستگاه از یه هارد استفاده بشه میتونی هارد بین دو دستگاه سوییچ کنی البته نمیدونم از طریق هارد اطلاعات کپی خور بودن رو در میارن یا راه دیگه

من فقط وصل شدم ساعت اپدیت بشه و تاریخ اخه خاموش بود چند روزی دستگاه هم و حال نداشتم برم توی سالن و روی موبایل رو نگاه کنم :cheesygri اصلا گور پدرشون میفروشم میرم دنبال زندگیم :p:p

دوستان ببخشید با انجام آپدیت آفلاین از روی CD و USB آیا امکان بن کنسول وجود دارد؟
نه دوست من ! فعلا این امکان وجود نداره ! البته شاید ماکرو در آبدیتهای آینده امکان بن کردن کنسول رو حتی در صورت آفلاین اجرا کنه !!!!:-"

برای چی جواب نمیده اگر برای هر دو دستگاه از یه هارد استفاده بشه میتونی هارد بین دو دستگاه سوییچ کنی البته نمیدونم از طریق هارد اطلاعات کپی خور بودن رو در میارن یا راه دیگه
این سوال من هم هست.
کسی اگه میدونه لطفا جواب بده.

سلام مگه دستگاه وقتی بن شد قابلیت ریختن بازی تو هارد ازش گرفته نمی شه پس چرا من وقتی هارد رو رویه دستگاه دیگه گزاشتم و بازی رو تو هارد ریختم روی اون دستگاه بن شده جواب نداد .

سلام مگه دستگاه وقتی بن شد قابلیت ریختن بازی تو هارد ازش گرفته نمی شه پس چرا من وقتی هارد رو رویه دستگاه دیگه گزاشتم و بازی رو تو هارد ریختم روی اون دستگاه بن شده جواب نداد .

کلا امکان نصب و اجرای بازی از روی هارد در دستگاه بن شده گرفته میشه و ربطی نداره شما بری بازی رو از یه دستگاه بن نشده بریزی رو هارد بد هارد رو نصب کنی رو دستگاه بن شده و بازی رو اجرا کنی .
کلا اجرا game از رویه هارد گرفته میشه تو دستگاه بن شده .

من فقط وصل شدم ساعت اپدیت بشه و تاریخ اخه خاموش بود چند روزی دستگاه هم و حال نداشتم برم توی سالن و روی موبایل رو نگاه کنم :cheesygri اصلا گور پدرشون میفروشم میرم دنبال زندگیم :p:p

دقیقا :biggrin1: اصلا خودتو ناراحت نکن بی خیالی سیر کن مثل من;)

خوب اگر دوستان ناراحت نمیشن بدون شک بگم همه بن میشن فقط دیرو زود داره:biggrin1: خوب منم با این همه محکم کاری بن شدم.. بن شدن من جالب بود اخه قبل از اینکه پیغام بن بهم بده هاردم رو از دست دادم. منظورم این که آخرین بار که حدود هفته پیش بود وصل شدم و مشکلی نداشت بعدش دیگه وصل نشدم.. امروز که خواستم بازی نصب کنم رو هارد دیدم پیغام میده که نمیشه... تعجب کردم.. آخه تا آخرین بار که وصل شده بودم (هفته پیش) مشکلی نبود خلاصه گفتم بزار بینم بن شدم یا نه... اومدم زدم به لایو وصل شدم دیدم بله... Ms کار خودش کرده... دستش درد نکنه:biggrin1: (دستگاه کپی همین چیزا رو هم داره).
خلاصه ما هم پیوستیم به صورت زیر:
مدل: آرکید
برد: فالکن تاریخ ساخت آخرا 2007
درایو: benQ
بازیها: همگی چک شده .... هیچگونه بازی با wave 4 انجام نشد رو دستگاه.البته الان که بن شدم میرم که بترکونم:biggrin1:
ixtrime: به محظ اومدن 1.61 نصب کردم..با این که هیچ بازی wave 4 انجام ندادم.

سلام به همه ي دوستان
من هم به جمع بن شدگان پيوستم :biggrin1: نميدونم چرا ولي فكر ميكنم براي اين بود كه تيكن6 رو دونفره بازي كردم و اون يكي دسته هم پرو فايل نداشت من خيلي طول كشيد تا بن شدم حتي در اين مدت 2و3 بار دستگاه بازي هارو آپديت كرد تا اين كه اتفاقي كه در بالا گفتم افتاد من يك احتمال ديگه هم برا بن شدن دست گاه ها ميدم اونم اينه كه تعدادي از دوستان من كه همه فرم ويرشون رو آپديت كردن بن شدن و اينقدر اين تعداد زياد شد كه من فكر كنم يكي از راه هاي شنا سايي دستگاه ها از رو فرم وير هاي جديده باشه البته اين فقط احتماله و من به هيچ وجه مطمئن نيستم
تازه الان داشتم تو gamespot ميچر خيدم ديدم يه خبر نوشته كه انگار ماكرو سافت در حال محاكمست دليلش هم اين سري بن جديده كه ميگن ماكرو سافت بايد پول اكانت هاي باقي مونده رو پس بده البته شايد خبرم قديمي باشه من يه چند وقتي بود از بازي سنتر بن شده بودم نمي تونستم بيام اخبارو بگيرم پس اگر خبرم خيلي قديميه منو ببخشيد
يه سوال هم در باره ي هخاردم داشتم آيا راهي هست كه دو باره هارد راه بيوفته ؟؟
اگر هارد به دستگاه ديگه وسل بشه كار ميكنه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or