امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
اینو اول باید بری از سرانت بپرسی.... اونا باعث شدن که ما به رسمیت شناخته نشیم. و الا اگر ارزش پول ایران هم به اندازه دلار یا قیمت های دیگه بود مگه ما دوست نداریم اوریجینال بازی کنیم؟؟
باور کن اگه ارزش پولمون 2 برابر دلار هم بشه!!!:laughing: بازم عده ای کپی میخرن
کی بدش میاد بجای 50 دلار 5 دلار بده
اینا همش بهونس........................

خب کی بدش میاد بدون اینکه بن شه انلاین بازی کنه ؟
بستگی به خودِ طرف داره

بهونه نیست اگه قانون کپی رایت اجرا بشه به صورت رسمی و جدی هم بگیرنش خیلی راحت با اینکارت کلی جریمه میکننت و زندانی هم داره !

انا لله و انا الیه راجعون ... و بازگشت همه به سوی اوست.

دوستان من امروز بن شدم. نمی دونم چه خبره ولی اینو می دونم امسال با روش جدید مایکروسافت همه بن میشن. فردا mw2 ارجینالم می رسه و تا سه شنبه با بازی ارجینال به لایو بر می گردم. من همچنان این حق ، دقاع از حق رو به مایکروسافت میدم و نباید هم هیچ گله ای داشته باشم. احتمال داره که همیشه ارجینال استفاده کنم چون احتمال داره از ایران برم و برام به صرفه تر هست. در هر صورت مشکلی وجود نداره و باید سعی کنیم خودمون رو به قوانین جهانی بروز کنیم.

فکر کنم الان رکوردار بن شدن تو سایت باشی..

ببین یکی از دلایلی که ما رو به رسمیت نمی شناسن همینه که قوانین جهانی برای ما بی ارزش هست. بی ارزش یعنی پیگرد قانونی نداره و راحت دیسک کپی گیر می یاد. به خاطر رعایت قوانین خیلی از شرکت ها در زمینه نرم افزار توی جهان رشد می کنند ولی توی ایران با توجه به کپی این کار غیر ممکن هست.

بابا همون اول 600.000 نفر رو تو آمریکا و انگلیس بن کردن اونها که دیگه قوانینشون کامله..

بن شدم :biggrin1:
ولی بازی میتونم روی هارد نصب و اجرا کنم .

حالا برو هی آشغال آشغال بکن.. البته جرم تو و تیمت خیلی سنگینه..

1-کپی خور کردن کنسول
2- استفاده از دیسک کپی
3- گلیچ کردن رنک
4- کلاه گذاشتن سر یوزرهای دیگه برای بدست اوردن رنک
5- گلیچ کردن و در آوردن پدر بازی Gow2
6- استفاده از vpn برای دانلود
7- بکار بردن الفاظ رکیک و غیر اخلاقی (ای آشغال و آشغال تیم و ...)

بازم بگم..

حالا برو هی آشغال آشغال بکن.. البته جرم تو و تیمت خیلی سنگینه..

1-کپی خور کردن کنسول
2- استفاده از دیسک کپی
3- گلیچ کردن رنک
4- کلاه گذاشتن سر یوزرهای دیگه برای بدست اوردن رنک
5- گلیچ کردن و در آوردن پدر بازی Gow2
6- استفاده از vpn برای دانلود
7- بکار بردن الفاظ رکیک و غیر اخلاقی (ای آشغال و آشغال تیم و ...)

بازم بگم..

عجبا ! :biggrin1:
بابا به جرایم ما چیکار داری ؟:biggrin1: ما که کار خاصی نکردیم تو لایو آخه !:biggrin1:

خوب ما هم بن شدیم ! :laughing:

دیدی گفتم زیاد خوشحال نباش ... هی میومدی می گفتی من بن نشدم:biggrin1: من بن نمیشم.;)

خودم راپرتت رو دادم به ماکروسافت:biggrin1:

++++++++++++++++++++++++

عجبا ! :biggrin1:
بابا به جرایم ما چیکار داری ؟:biggrin1: ما که کار خاصی نکردیم تو لایو آخه !:biggrin1:
به به حسین جان خوش اومدی ... تو هم حقت بود بن بشی:biggrin1: (دلایلش رو امین گفت)

میخوام سر به تنت نباشه فردین :biggrin1:. دوستان ممنون از همدردی تون. اون شتری هست که درب منزل هر Pirate میخوابه، این بار هم سری به Monkey D Luffy زد :biggrin1:.

Monkey D Luffy چی شده...:love: ؟ فعلا که تو impel down رفته نجات Ace .:cool:

به خاطر اسپم معذرت می خوام :biggrin1:.

خب الان این دستگاه ها Unban هم میشه ؟
bored.gif

آقا کسی راپرت ما رو نده به ماکروسافت..:biggrin1: آخه تا الان که زدم هنوز بن نشدم..:biggrin1:
ولی از اونجا که خودم استعفام رو دادم ms دیگه به live وصل نمیشم.انشالا همین روزا با سیر نزولی فروش xbox 360 در دنیا مواجه میشیم.:biggrin1: اونوقت که من میگم ms............:biggrin1: ولا بابا اعصاب واسمون نذاشته.. تو لیست من دیگه هیشکی نمونده.

اینم از شانس من بن شدم تموم شد اقا هر کی کنسول بن شده میخواد پی ام بده راستی کنسول اکبند از کجا گیر بیارم شماره تلفن پیام رو هم میخوام اگه کسی داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or