افسانه جومونگ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

olympus

کاربر سایت
Jan 14, 2009
113
من هیچی از تاریخ نمیدونم؟
ایده ارتش آهنین مربوط به پارت ها بوده.اینو از هر مورخی میتونید بپرسید.انحصاری ایران هم نبوده.

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
ایده ارتش آهنین مربوط به پارت ها بوده
خوب این یعنی هیچ قوم و ملت دیگری از ارتش آهنین استفاده نمی کرده ؟!

DashSia

کاربر سایت
Jul 8, 2008
42
من هیچی از تاریخ نمیدونم؟
ایده ارتش آهنین مربوط به پارت ها بوده.اینو از هر مورخی میتونید بپرسید.انحصاری ایران هم نبوده.

خودت که میگی انحصاری ایران نبوده، پس دیگه مشکل چیه که کره رو دزد کردی؟ پارت ها سوارانی که کاملاً زره پوش باشند رو داشتند، اما دلیل نمیشه که سلسله ی چینی هان هم نتونه داشته باشه.

اون کسی که گفته هیچی از تاریخ نمیدونی احتمالاً منظورش این بوده که چیزی از تاریخ کره نمیدونی، چون در این صورت من هم موافقم. مثلاً به این جمله ی خودت نگاه کن که چقدر اشتباهه.
به هر حال باید دید که کشور 80 ساله کره چجوری برای خودش 3000 سال ریشه میسازه.
در پست قبلیم توضیح دادم که این حرف کاملاً اشتباهه.

samboys

کاربر سایت
May 1, 2009
38
با گیم میکر بازی ساختن سخته.حوصله می خواد.اصلا بچه ها اموزش گیم میکر رو من دارم 2 بعدی با 3 بعدی بیاین خودمون بسازیم!!!!!چطوره؟:-"

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بشخصه با بازی جومونگ زیاد موافق نیستم.
یه چیزی بسازید که خلاقانه بانمک و جذاب باشه.

samboys

کاربر سایت
May 1, 2009
38
اقا فهمیدم

سلام.درسته جومونگ سریالش هم قشنگ نیست.این بازیو بسازیم بچه ها.mortal kombat:bazicenter یه وقت فکر نکنید دیوونه شدم جدی گفتم روش فکر کنید.:smile:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اصلاً تا قبل از رضاشاه اسم بین المللی ایران، Persia بوده. و رضاشاه Persia رو به Iran تبدیل کرده.
به به!منبع این حرف کجاست؟ایران از زمان زرتشت اسمش ایران بوده!Persia یک کلمه انگلیسی نمیدونم 3774 سال پیش کجا بوده!
اصلا شما میدونی ریشه ایران از چه کلمه ای میاد؟حتما نمیدونی چون اگه میدونستی نمیگفتی رضاشاه این اسمو گذاشته!

Stinking Area

کاربر سایت
Apr 29, 2009
20
به به!منبع این حرف کجاست؟ایران از زمان زرتشت اسمش ایران بوده!Persia یک کلمه انگلیسی نمیدونم 3774 سال پیش کجا بوده!
اصلا شما میدونی ریشه ایران از چه کلمه ای میاد؟حتما نمیدونی چون اگه میدونستی نمیگفتی رضاشاه این اسمو گذاشته!
پيدا كردن منبعش خيلي سخت نبود.
officially the Islamic Republic of Iran[6] and formerly known internationally as Persia until 1935,
ريشه ايران هم از آريايي مياد ولي تا قبل از رضا شاه ايران با نام پرشيا در دنيا شناخته شده بود. كلمه پرشيا همون فارس است كه انگليسيها اينطور تلفظ ميكنند.. تو تمام نقشه هاي قديمي خارجي هم محل ايران رو با نام پرشيا نشون دادند. پيدا كردن منبع اين هم سخت نيست!

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
فکر می کنم بهتر است این تاپیک قفل بشود .بحث بی موردی در مورد تاریخ ایران و کره شکل گرفته که بهتره هر چه زودتر تمام بشه ! همونطور که گفتم ، جومونگ دارای یک تاریخ واقعی ست ، و ما نباید به کره ای ها تهمت تقلید و الگوبرداری از تاریخ ایران را بزنیم . ایده ی ساخت این بازی هم چندان جالب نیست ( با نرم افزار گیم میکر ! )

DashSia

کاربر سایت
Jul 8, 2008
42

پست من رو درست نخوندی. گفتم اسم بین المللی. اما حرف تو درسته. خود ایرانی ها همیشه به خودشون میگفتن ایرانی. مدرکش هم شاهنامه است. منظورم اسم بین المللیش بود. Persia هم انگلیسی نیست، ریشه ی یونانی داره که اون زمان یونانی ها به هخامنشیان این رو می گفتند (با کمی تغییر البته)

فکر می کنم بهتر است این تاپیک قفل بشود .بحث بی موردی در مورد تاریخ ایران و کره شکل گرفته که بهتره هر چه زودتر تمام بشه ! همونطور که گفتم ، جومونگ دارای یک تاریخ واقعی ست ، و ما نباید به کره ای ها تهمت تقلید و الگوبرداری از تاریخ ایران را بزنیم . ایده ی ساخت این بازی هم چندان جالب نیست ( با نرم افزار گیم میکر ! )

این رو هم موافقم.قفل بشه بهتره.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
پيدا كردن منبعش خيلي سخت نبود.

ريشه ايران هم از آريايي مياد ولي تا قبل از رضا شاه ايران با نام پرشيا در دنيا شناخته شده بود. كلمه پرشيا همون فارس است كه انگليسيها اينطور تلفظ ميكنند.. تو تمام نقشه هاي قديمي خارجي هم محل ايران رو با نام پرشيا نشون دادند. پيدا كردن منبع اين هم سخت نيست!
ایران ربطی به اریایی نداره.سرزمین اریایی ها ایران نام داره که از کلمه" ائیرینه وئجه " گرفته شده.ملت ایران از قدیم ایران رو ایران میدونستن نه پرشیا!همونطوری که توی متن گذاشتی اسم بین المللی این بوده.به قول دوستمون منبع هم شاهنامه.در ضمن درس من اینه.
دیگه پست نمیدم چون تاپیک شده اسپم بازار.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بالاخره نگفتید تو اون سایته کجا نوشته بازی جومونگ ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا باید افسوس خورد ،با این کار تاریخ ایران زیر سوال میره!!انگار که تاریخی وجود نداشته!!

مثلا این همه افسانه ایرانی چرا مضخرفی به اسم جومونگ(واقعا که...)

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
واقعا باید افسوس خورد ،با این کار تاریخ ایران زیر سوال میره!!انگار که تاریخی وجود نداشته!!
منظورتون رو نفهمیدم . با چه کاری تاریخ ایران زیر سوال میره ؟

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
خدایی این سریال چی داره که این همه آدم نگاش می کنن...می خاستم یه قسمتشو ببینم دیدم نمیکتونم رفتم برنج پاک کردم دیدم این کار بیشتر سرگرمم می کنه:d
خیلی جواده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر