افزایش سرعت تا 10 برابر در نصب بازیهای دیجیتالی پلی استیشن 4

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
سلام همگی
آقا توی این آموزش که نوشته کابل لن رو از کنسول به کامپیوتر وصل کن اما من از کنسول به مودم وصل کردم و مودم رو که همیشه به کامپیوتر وصله: وصل کردم و جوابم گرفتم اما سرعت انتقال همون 11 مگه که دوستان گفتن ...این سرعت کم مال همینه یا علت دیگه داره؟ واگه بخام اول به کامپیوتر وصل کنم دیگه مودمو نمیتونم به کامپیوتر وصل کنم چون پشت کامپیوتر یه جای لن داره..این دو موضوع رو میشه بهم بگین قضیش چیه؟
ممنونم

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
اگه میخواین با سرعت بالا انتقال بدید
1- مطمئن بشید که کارت شبکه سیستمتون از نوع گیگابیتی هست یا نه (میتونید به سایت سازنده مراجعه کنید یا داخل نت سرچ کنید تا مطمئن بشید)
2- یک کابل لن cat 6 به بالا تهیه کنید
3-با استفاده از کابل لن کنسول رو به سیستم یا لپ تاب تون متصل کنید(توجه کنید به سیسم یا لپ تا به مودم وصل نکنید)
4 - حالا اینترنت وای فای سیستم و یا لب تابتون رو با پورت لن یا همون درگاه ethrnet سیستمتون share کنید (منظور به اشتراک بزارید)- برای این کار بر رویه علامت وای فای گوشه پایین سمت راست صفحه راست کلیک کنید وگزینه open network & internet setting کلیک کنید
5-در صفحه باز شده ستون سمت چپ نوشته Ethernet روش کلیک کنید و گزینه change adapter option رو بزنید .در صفحه باز شده جدید رویه کانکشن وای فایتون راست کلیک و پروپرتیس رو بزنید یه کادرباز میشه که در نوار تب دو تا گزینه میبینید یکی نوشته networking و sharing که به اولی کار نداری روی شیرینگ میزنید تیک گزینه اولی رو میزنید و قسمت انتخابی رو میزارید روی ethernet و ok میزنید
6- به همین راحتی کار تمومه حالا psx رو اجرا کنید میبینید قسمت ip شده 192.168.137.1 اینو تو دستگاه وارد میکیند قسمت گزینه اخر use proxy اون 8080 هم که ثابته .. اگه تست گرفین دستگاه دوتا گزینه رو فول داد یعنی اوکی هست وگر نه باید از اول امتحان کنید همه مراحل رو تا درست بشه
وقتی درست شد میبینید که دیتا حدود 100 مگ 100 مگ داره رو دستگاهتون کپی میشه .....

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام....
اون روشی که شما منظورتون هست هیچ ربطی به DNS نداره....
DNS یک راه ارتباطیه فقط...

پورت لن کنسول 1GB هست و میتونه داده ها رو با سرعت 100MB انتقال بده اما شما با کابل معمولی و کارت شبکه معمولی نمی تونید به این سرعت برسید..
شما به یک کارت شبکه 1GB و کابل لن 1GB نیاز دارید...اون کابلی که شما باهاش دیتا انتقال میدید 100MB هست یعنی نهایت سرعت شما تا 11MB در ثانیه هست...

این کار نیاز مند اون سخت افزاری هست که بهتون گفتم. والا تا این سخت افزار نباشه همچین سرعت انتقالی غیره ممکنه.
به شایعات گوش نکنید...
سلام.دوست عزیز من کابل cat 6 رو گرفتم .ولی کارت شبکه نمیدونم کدوم مدل رو باید بگیرم...یکی به من‌گفت هاب سویچ گیگابایتی دلینک بگیرم مشکل حل میشه ....درست میگه؟

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
کارت شبکه گیگابیتی بگیرین اگر پورت روی مادربوردتون گیگابیتی یا ۱۰\۱۰۰\۱۰۰۰ نیست...خرید سویچ گیگابیتی وقتی پورت شبکه سیستم گیگابیتی نیست کاملا بیهوده هست
اگر لپتاپ دارین که تو مشخصاتش تو سایت سازندش مینویسه پورتش گیگابیتی هست یا نه

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
کارت شبکه گیگابیتی بگیرین اگر پورت روی مادربوردتون گیگابیتی یا ۱۰\۱۰۰\۱۰۰۰ نیست...خرید سویچ گیگابیتی وقتی پورت شبکه سیستم گیگابیتی نیست کاملا بیهوده هست
اگر لپتاپ دارین که تو مشخصاتش تو سایت سازندش مینویسه پورتش گیگابیتی هست یا نه
خیلی ممنون که راهنماییم کردین...کارت شبکه سیستم من گیگابایتی نیست ...فقط کارت شبکه بگیرم یا باید هاب سویچ هم بگیرم؟
کابل cat6 هم گرفتم....

Attachments

• photo_2018-04-14_22-44-25.jpg
    photo_2018-04-14_22-44-25.jpg
    95 KB · مشاهده: 31
  • photo_2018-04-14_22-44-31.jpg
    photo_2018-04-14_22-44-31.jpg
    54.1 KB · مشاهده: 30

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
کارت شبکه کافیه
مودم رو بزن به پورت مادربورد بعد تو ویندوز شیر کن رو پورت کارت گیگابیتی که جدا برا سیستم گرفتی
سلام....چطور باید شیر کنم ؟؟؟؟
هم کارت شبکه گرفتم هم هاب سویچ ...الان مودم رو به هاب سویچ وصل کردم .کنسول رو هم به هاب وصل کردم از هاب سویچ به کارت شبکه کیس وصل شدم سرعتم رفته بالا تا ۴۰ مک در ثانیه...ولی بالاتر تمیزه.. .پس چطور تا ۱۰۰ من بالا میره؟؟...به سخت افزار سیستم هم ربط داره ؟.....

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان سرعت انتقال من ۳۰ مک در ثانیه هست بالاتر نمیره..همه ابزار لازم هم دارم لن cat6..کارت شبکه گیگابایتی ..حتی سویچ گیگابایتی هم گرفتم...سرعت انتقال دیتا به رم و سی پی یو سیستم هم ربط داره؟...من با‌ کیس انتقال میدم یه‌کم قدیمی هست..

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
میخواستم بدونم سرعت ۱۰۰ مگ در ثانیه ربطی به مادربرد یا رم تو سیستم هم داره..چون کارت شبکه من گیگابایتی هست کابل cat 6 هم دارم ولی بیشتر از ۳۰ مگ نمیشه...لطفا یکی راهنمایی کنه...تشکر....

H 4 M I D

کاربر سایت
Feb 5, 2018
19
فک کنم با این روش میشه فهمید سرعت انتقالتون چقدره
کافیه یه فایل چند گیگی رو از کامپیوتر یا لبتابتون به هارد اکسترنال با یو اس بی 3 انتقال بدید
سرعت هرچی بود همونه یعنی شما کت 7 با مودم یا سوئیچ خوب بگیری باز سرعتت همینه
و لازمه خود سیستم رو ارتقا بدید

اگه سرعت انتقال تو سیستم بالا بود اما موقع دیتا زدن پایینه . مورد دوم کابلتون هست که باید عوض کنید

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
میخواستم بدونم سرعت ۱۰۰ مگ در ثانیه ربطی به مادربرد یا رم تو سیستم هم داره..چون کارت شبکه من گیگابایتی هست کابل cat 6 هم دارم ولی بیشتر از ۳۰ مگ نمیشه...لطفا یکی راهنمایی کنه...تشکر....
خب اون دیگه قطعا برمیگرده به محدودیت سرعت هارد
وگرنه مشخصه که سرعت بالای 100 مگابیته و cat6 شده

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
آقایون این کارها رو بزارید کنار فقط به حرف من گوش بدید با ساده ترین راه میتونید بالاترین سرعت انتقال رو داشته باشد .

Lan 1000 GB روی PC خود را بصورت دستی آی پی تعیین کنید مطابق مشخصات پایین , و Lan مورد نظر رو با یک کابل cat6 وصل کنید به PS4
IP:10.0.0.1
net mask: 255.255.255.0
gateway: خالی برازید
dns:4.2.2.4
dns:8.8.8.8

حالا اون یکی کارت شبکتون (برای کامپیوتر در صورت داشتن رو عدد کارت شبکه) کابل لن وصل کنید مستقیم به مدم
برای laptop از طریق وای فای وصل بشید به مودم .

توی تنظیمات PS4 برید قسمت Network اتصال با Cable تنظیم بصورت Custom بزارید , manual رو انتخاب کنید

IP: 10.0.0.2
gateway: 10.0.0.1
dns1:4.2.2.4
dns2:8.8.8.8

تنظیمات شبکه را که بصورت دستی انجام داید فقط قسمت proxy آی پی سرور را یعنی 10.0.0.1 را ست کنید

حالا با نهایت سرعت انتقال انجام بدید .

و من الله توفیق

تشکر فراموش نشه .

sgwgo

کاربر سایت
Nov 3, 2009
1
آقایون این کارها رو بزارید کنار فقط به حرف من گوش بدید با ساده ترین راه میتونید بالاترین سرعت انتقال رو داشته باشد .

Lan 1000 GB روی PC خود را بصورت دستی آی پی تعیین کنید مطابق مشخصات پایین , و Lan مورد نظر رو با یک کابل cat6 وصل کنید به PS4
IP:10.0.0.1
gateway: خالی برازید
dns:4.2.2.4
dns:8.8.8.8

حالا اون یکی کارت شبکتون (برای کامپیوتر در صورت داشتن رو عدد کارت شبکه) کابل لن وصل کنید مستقیم به مدم
برای laptop از طریق وای فای وصل بشید به مودم .

توی تنظیمات PS4 برید قسمت Network اتصال با Cable تنظیم بصورت Custom بزارید , manual رو انتخاب کنید

IP: 10.0.0.2
gateway: 10.0.0.1
dns1:4.2.2.4
dns2:8.8.8.8

تنظیمات شبکه را که بصورت دستی انجام داید فقط قسمت proxy آی پی سرور را یعنی 10.0.0.1 را ست کنید

حالا با نهایت سرعت انتقال انجام بدید .

و من الله توفیق

تشکر فراموش نشه .

اینجور مواقع یه اسکرین بزار از انتقال دیتات که واقعا بدونیم اوکیه

psx helper به ای پي كه اون ميده ديگه توجه نكنيم؟ و همون اي پي سرور بزنيم با پورت 8080؟

ghosthack

کاربر سایت
May 9, 2013
15
نام
hamid bohlooli
اینجور مواقع یه اسکرین بزار از انتقال دیتات که واقعا بدونیم اوکیه

psx helper به ای پي كه اون ميده ديگه توجه نكنيم؟ و همون اي پي سرور بزنيم با پورت 8080؟

خود psx آی پی سرور رو میشناسه 10.0.0.1 رو شناسایی میکنه - که پورتها همه بصورت دیفالت هست .

متاسفانه الان دسترسی به ویندوز ندارم اسکرین بدم خدمت شما .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر