افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
میدونید کلا ما ایرانی ها عادت کردیم یک راهی برای افزایش پیدا کردن هر چیزی پیدا کنیم . حالا تو بحث اینترنت و اتصالات هم همینطور . روش هایی وجود داره اما همش بعد از مدتی از کار میوفته و دوباره باید دنبال روش جدیدی باشیم . به امید روزی که اینترنت ایران به سطح اینترنت جهانی خودشو برسونه و حتی فراتر از اون .

• Like
Reactions: mamadian

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
ممنون میشم کسی بتونه بنده را راهنمایی کنه چطوری وصل بشم به استور هر کاری کردم نشد سرعتم هم بسیار خوبه میانگین رو 600 کیلو بیته آپدیت بازیها را هم میتونم دانلود کنم ولی هیچ رقمه نمیتونم به PSN وصل بشم اینم دو تا عکس واسه دوستان اگه تنظیمات خاصی باید انجام بشه لطفا بنده را راهنمایی و کمک کنن در ضمن تا 2 ماه پیش هم با همین نت وصل میشدم به استور فیفا هم بازی میکردم خیلی راحت و بدون لگ ولی حالا و از وقتی فریمور 2 به بعد را آپدیت کردم نابود شد

آخرین ویرایش:

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
دوست عزیز اگه اینارو جدی گفتی که فبها اما اگه شوخی میکنی دمت گرم بعد از مدتی با صدای بلند خندیدم.مخصوصا اونجاش که گفتی حتی فراتر، نزدیک بود نفسم بگیره.

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
سلام دوستان
ممنون میشم کسی بتونه بنده را راهنمایی کنه چطوری وصل بشم به استور هر کاری کردم نشد سرعتم هم بسیار خوبه میانگین رو 600 کیلو بیته آپدیت بازیها را هم میتونم دانلود کنم ولی هیچ رقمه نمیتونم به PSN وصل بشم اینم دو تا عکس واسه دوستان اگه تنظیمات خاصی باید انجام بشه لطفا بنده را راهنمایی و کمک کنن در ضمن تا 2 ماه پیش هم با همین نت وصل میشدم به استور فیفا هم بازی میکردم خیلی راحت و بدون لگ ولی حالا و از وقتی فریمور 2 به بعد را آپدیت کردم نابود شد همه چیز
jnmcv0ankry308ycbmj3.jpg
wm7qm19bzdywb83a5erp.jpg

شما باید primary dns و secondary dns رو به مقادیر زیر تغییر بدی:
primary dns : 8.8.8.8
secondary dns : 8.8.4.4
اموزش نحوه تغییر DNS هم تو پست اول همین تاپیک نوشته شده.
این دو تا که نوشتم dns های گوگل هستند.

saeid4012

کاربر سایت
Sep 19, 2014
23
دوستان این مشخصات خوبه یا نه؟عوض کنم؟:d

3991251387.png
بسیار عالی

- - -ویرایش - - -

سرعت دانلود من بسیار بسیار پایینه چی کار باید بکنم ؟
کارهایی که گفته شده در این تاپیک رو انجام دادم.
سرعت دانلود مهم نیست سرعت پینگ مهمه که روی ۱۶۰ باید باشه نهایت

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
سرعت دانلود من بسیار بسیار پایینه چی کار باید بکنم ؟
کارهایی که گفته شده در این تاپیک رو انجام دادم.

این DNS شانسیه واسه هر کسی جواب نمیده . بنظرم ISP تو عوض کن ولی اگه میدونی نتت خوبه الکی عوضش نکن

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
سلام به همه آقا تورو خدا یکی منو کمک کنه من حدودا یه ماهه تو هر پارتی میرم بعد یه مدت خود به خود لفت میده همه کارم کردم dns هم ست کردم ولی بازم درس نشده تورو خدا یه کمک بکنید نتم 128 نامحدود پارس آنلاینه قبل اینکه اینطوری شه یه 1 سالی بازی کردم با همین نت اصلا اینجوری نبود تازه اینجوری شده یه کمکی بکنید یه دو تا عکسم از پینگ نتم میدم ببینید :((
6x3v275z4lb3fyb2xwny.png
o97b7mai4bjoldtju1sq.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر