افتتاح شرکت Crytek Istanbul

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
vtz1gqwro5yfyp78mm0q.png

بر اساس گزارش های وبسایت Gamespot شرکت Crytek هشتمین استودیوی خود را با نام Crytek Istanbul در کشور ترکیه افتتاح کرد

و قرار بر این است که این شرکت، بر ساخت عنوان های جدید Free-To-Play و بازی هایی همچون Warface و Gface تمرکز داشته باشد.

همچنین، شعبه Crytek Istanbul، وظیفه ی سرپرستی تجاری در خاورمیانه، آفریقای شمالی و ترکیه را نیز بر عهده خواهد داشت.

این شرکت قبلا هم در کشور هایی همچون اکراین، مجارستان، بلغارستان، کره جنوبی، چین و انگلستان نیز اقدام نیز تصمیمات برای راه اندازی شرکت های جدید کرده بود.

منابع:
#1, #2

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد

دوستان من یادمه یه زمانی مادرم اینا میشستن این فیلم های مزخرف ترکیه رو نگاه میکردن، تو یکی از فیلمها اسمش یادم نیست فکر کنم شرکت طرف تو همین ساختمون بود و جلوش فیلمبرداری میکردن ولی خب دقیق مطمئن نیستم چون دنبال نمیکردم*

فکر نکنم کلش برای کرایتک باشه ! آخه این همه ساختمون و واحد رو چطور میخواد پر کنه ؟! :d

*: میخواستم نگاه کنم ها چند قسمتش هم دیدم :-" بعد فهمیدم صد و خورده ای قسمته این هم که نه داستان داشت نه هیچی از اول این میگفت دوست دارم اون میگفت میخوامت، حوصله ام سر رفت 8-|(:|

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
امیدوارم رو یه فرنچایز دیگه کار کنن و تمرکز کل استودیو هاشون روی Crysis نباشه.

دیگه کاملا از جهان سوم خارج شده

واژه ی جهان سوم هم دیگه 7-8 ساله که کاملاّ از لغات دیکشنری حذف شده؛ البته اگه به روزنامه ها توجه نکنید و به Hans Rosling ایمان داشته باشید.

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
با این عطشی که اینا تو تاسیس شعبه های جدید در مناطق مختلف جهان دارن تا چن وقت دیگه باید منتظر Crytek Kermanshah باشیم! :d
اگه اجازه بدن خودم برنامه نویسی هوش مصنوعی تیم رو به عهده میگیرم !:biggrin1:

جدی که نگفتی اینو؟ اگه جدی گفتی توجه شما رو به سه فاکتور copyright و فرهنگی و تحریم جلب می کنم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
واقعا با این شرکت حال می کنم .... لذت می برم که می بینم روز به روز داره پیشرفت میکنه ...

بهترین شوتر اول شخص به نظر من همین Crysis سه ...!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر