اعلام بازی هایی که قصد نوشتن Guide برای آن ها را دارید [ پست اول تاپیک حتما خوانده شود ]

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
چرا اچیومنت forza 4 پاک شده؟

بله منم همین سوال رو داشتم. من خودم اوون تاپیک رو باز کردم ولی مشکلی نیست.
حالا می خوام از مدیران سایت اجازه بگیرم که دوباره تاپیک آچیومنت های FORZA 4 رو راه بندازم. اجازه هست؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
راهنمای اچیومنت AC: Revelation رو که نذاشتین، حداقل راهنمای اچیومنت Batman: Arkham City رو بذارید، الان سایت های دیگه از این سایت خیلی قوی تر دارن کار می کنن، قبلا اینجا تو اچیومنت گاید حرف اول رو می زد، الان چه خبر شده؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
راهنمای اچیومنت AC: Revelation رو که نذاشتین، حداقل راهنمای اچیومنت Batman: Arkham City رو بذارید، الان سایت های دیگه از این سایت خیلی قوی تر دارن کار می کنن، قبلا اینجا تو اچیومنت گاید حرف اول رو می زد، الان چه خبر شده؟

آقای مدیر لطفا جواب بده. اجازه دارم آچیومنت 3 تا بازی Assassins creed RE و Batman AC و Forza 4 رو بذارم یا نه.الو؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقای مدیر لطفا جواب بده. اجازه دارم آچیومنت 3 تا بازی Assassins creed RE و Batman AC و Forza 4 رو بذارم یا نه.الو؟
خدایی نکرده مدیرای سایت بلایی سرشون اومده؟
قسمت اچیومنت سایت شده سایت ارواح، آقای S.N.A حداقل بعد 5 ماه اون پست راهنمای اچیومنت آپدیت کن بقیه کارا پیش کش
آقا جدا اگه می خواین با این بخش اچیومنتا ملت رو بذارید سر کار از تو Favorite پاکش کنیم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بله منم همین سوال رو داشتم. من خودم اوون تاپیک رو باز کردم ولی مشکلی نیست.
حالا می خوام از مدیران سایت اجازه بگیرم که دوباره تاپیک آچیومنت های FORZA 4 رو راه بندازم. اجازه هست؟
برای اینکه به طور ناشیانه ای از سایت بازینما کپی پیست شده بود !:|
یکم خلاقیت به خرج بدید خودتون کاری بکنین !!

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
اقایs.n.a لطفااچیومنت Assassin Creed: Revelations زودتر بگزارید نیازمندیم

سلام دوست گرامی
لطفا راهنمای AC: Revelation رو که به نام شما ثبت کردند رو برای ما قرار بدید که خیلی لازمش داریم
دعات می کنیم

دوستان من واقعا شمرنده تک تک شما ها هستم . . . بد قولی شد موشکلاتی برام پیش آمد ، دسترسی به سایت رو نداشتم . خدایش خودم هنوز قاب Assassin Creed: Revelations رو ندیدم و آپدیت نکردم والا خیلی خیلی شرمندم .

اگه مشکلی نداره و بهم وقت میدید تا بازی رو بگیرم و تمومش کنم ، اگه هم نه که کسی خواست بنویسه درخدمتشم می تونم کمک کنم .
هرچند که کار ( خواصی ) هم نمی خواستم کنم یا هر چیز دیگه که فکر می کنید . اما جا داشت معضرت خواهی کنم خدمت شما ها دوستان .

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام آقا با اجازه ی مدیر.
کاربران محترم هر بازی که برای xbox یا kinect وجود داره و می خواین تا من اچیومنت هاش رو براتون بزارم دیگه دعوا نکنید :D

Ray Of Light

کاربر سایت
Mar 19, 2012
21
با سلام خدمت تمامی عزیزان.
بنده مایم که نوشتن راهنمای دوتا از بازی های کینکت رو برعهده بگیرم:
1 .
Kinect Adventures
2.The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Returns Again

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر