اعتیاد به بازیسنتر :|

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Adobe_20200209_011615.jpg

سلام وقته همه دوستان گلم از هر جبهه ایی بخیر و خوشی(گرچه میدونم نه دل خوشی مونده نه حاله خوبی)

خب..
از تاپیک مشخصه که میخوایم در مور د چه موضوعی بحث کنیم.
اعتیاد به فروم بازیسنتر :D

اگه اعتیاد دارید به بازیسنتر و نسخش هستید :D
از دلایل خودتون بگید

همینطور از تایمی که روزانه برای بازیسنتر میزارید.

و اینکه اگه یه زمانی بازیسنتر از بین بره چه جایگزینی واسش پیدا می‌کنید.

Ps: در آخر اگه دوست داشتین از خاطرات جالبی که براتون تو بازیسنتر پیش اومده بگید.

Attachments

• Adobe_20200209_012145.png
    Adobe_20200209_012145.png
    240 KB · مشاهده: 272
Last edited by a moderator:

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سلام
خب بازیسنتر هم کاربرای حرفه‌ای و باتجربه زیاد داره و هم اینکه فروم دیگه‌ای به این ابعاد و بزرگی نیست. قبلا شاید بودن یه سری‌ها ولی الان دیگه نیستن تاجایی که من میشناسم و یا تغییر رویکرد دادن.:)

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
فکر کنم من به اندازه ای که بازی سنتر میام بازی نمی کنم.
روزی 2 یا 3 بار به انجمن سر میزنم. در طول روز خیلی سطحی تاپیک ها رو با گوشی چک می کنم و معمولا شب ها هم خیلی مفصل می شینم کامنت های بچه ها رو می خونم.
به خاطر اطلاعات گیمینگی که اینجا بدست اوردم الان تقریبا از اکثر شرکت های بازیسازی خبر دارم و در جریان نقل و انتقالاتشون هستم.
نمیدونم واقعا این اطلاعاتی که اینجا به دست میارم به دردم میخوره یا نه، اما نمیدونم واسه چی هر روز میام اینجا. احتمالا بازی سنتر هم رفته زیر مجموعه مواد مخدر. :D

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
خوبه مدت ها نبودی تو فروم
ناپیدا شده بودی

هنوز یادمه تو تاپیک super Mario Galaxy 2 نظر گذاشته بودی و از بازیش حیرت کرده بودی
قضیه بازیش برا ۲۰۰۹ بود اومد
یعنی ۱۱ سال پیش

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خوبه مدت ها نبودی تو فروم
ناپیدا شده بودی

هنوز یادمه تو تاپیک super Mario Galaxy 2 نظر گذاشته بودی و از بازیش حیرت کرده بودی
قضیه بازیش برا ۲۰۰۹ بود اومد
یعنی ۱۱ سال پیش
هنوزم به نظرم پلتفرمر رو دستش نیست
:x

• Like
Reactions: che-jaleb and Z-fan

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من الان چند سالی هست (به غیر از زمانی که خدمت بودم) که حداقل روزی دو بار سایت رو باز میکنم .
از دلایلش مطلع شدن از وضعیت کرک بازیا و اطلاع از سیستم بازی ها و البته تاپیک های جالب فروم هست . خلاصه امیدوارم سایت و انجمن همینطور بمونه اخه تو یک سری گروه گیم هم عضو هستم ولی به اندازه ی انجمن لذت بخش نیست.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به به عجب تاپیک خجسته ای

ریست اِرا ، ردیت، تلگرام، توییتر و سایتایی مثل زومجی... همه هستن
ولی وقتی موقع دیدن ری اکشن به اخبار، بحث کردن، مطلب گذاشتن و ... میشه همیشه یهو خودم رو این جا می بینم :D
مهم ترین دلیلش به نظرم یکی فارسی زبون بودن این جاست
یکی اینه که آدم هاشو بیشتر میشناسم، واسه همین وزنه بازدیدها و لایک ها نظرات این جا نسبت به توییتر و بقیه جاها خیلی سنگین تره واسم
و خب از لاش کلی رفیق پیدا کردیم

انیم ورلد هم دقیقا مشابه همین قضیه بود واسم و کلی مطلب می نوشتیم و بحث می کردیم و رفیق پیدا می کردیم و... حیف اون جا بسته شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر