اظهارات کوجیما در مورد Play Station4

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
xlarge.jpg

آقای Hideo Kojima در همایش Play Station که هفته قبل برگزار شد حضور نداشت؛ او حتی این نمایش را مشاهده هم نکرد. با تمامی این تفاسیر، همچنان سازنده Metal Gear Solid بی شک به PlayStation 4 علاقه‌مند است و امیدوار است که در آینده، المان های اجتماعی و ارتباطی بیشتری در بازی های پیش رو ببیند.
وی در مورد این کنسول می‌گوید: "می‌توانم بگویم که در هر نسل جدید، شاهد بالا رفتن توانایی های سخت افزاری هستیم؛ اما تا به حال فقط شاهد انقلاب سخت افزاری بوده ایم که صد البته شامل مواردی مانند فریم ریت، جلوه های بصری، موزیک و قابلیت های جدیدی مانند تصاویر سه بعدی و... می‌شود. تمامی این نیاز ها در نسل جدید برآورده شده اند؛ اما چیزی که من بیشتر به آن علاقه مند هستم راه های ارتباطی و توسعه ای بیشتر است. موارد رو به رشدی مانند قابلیت های آنلاین که ارتباط شما را بیشتر می‌کند. حال مردم می‌توانند از راه های مختلفی مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها به فعل و انفعال به بازی ها برسند و به بازی کردن بپردازند."
کوجیما همین طور اعلام نمود که امکان دارد از برخی از این راه های ارتباطی در نسخه های Metal Gear نیز استفاده شود؛ وی در این باره می‌گوید: "من فکر می‌کنم این ها نوع جدیدی از فعل و انفعلات باشند؛ فعل و انفعالاتی جدید بر روی دنیای بازی ها که این مورد واقعا برای من جذاب است. من واقعا تمایل دارم تا سری Metal Gear را نیز وارد این دنیای جدید اثرات متقابل کنم."
منبع

آخرین ویرایش:

lo0ol

کاربر سایت
Aug 5, 2010
135
نام
رضا
خوبه حالا MGS از اول مولتی بود هی صحبت از انحصاری انحصاری میکنید! این همه نسخه فقط نسخه چهارم انحصاری بود و بس ...

همونم به اندازه کل متال گیر ها می ارزه...
وقتی X360 نمیتونه بازی رو اجرا کنه زورکی که نمیشه روش پورت کرد! :p
کلا انجین بازی MGS4 برای PS3 طراحی و بهینه شده.
شاید متال گیر 50 که اومد بشه روی XN اجراش کرد. :d
جدا از شوخی امیدوارم همه بتونن از بازی هایی این چنین و... بهره ببرند.

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
راس میگه دیگه !
یک و دو روی pc اومدن زمان خودشون
این اچ دی اخری هم که همشو اورد روی 360 !!!!!!!
مهم اون دوره خودشه که رو چی اومد.دیگه ارزش بازی به همون دوره بوده حالا برا پول ساز بودن اومده نسخه اچ دی رو رو همه چی زده

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
مهم اون دوره خودشه که رو چی اومد.دیگه ارزش بازی به همون دوره بوده حالا برا پول ساز بودن اومده نسخه اچ دی رو رو همه چی زده

چه ربطی داره الان مثلا یکی اون زمان ps2نداشته یا به هر نوعی نتونسته بازیش کنه متلاگیر 3 را نرفته بود حالا نسخه HDرو کنسول های الان امد خیلی راحت می تونه تجربه کنه بازی را !

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ادامش هم انحصاري خواهد بود!!دل خودتون رو خوش نكنيد:d
فک نکنم اینجوری بشه (متاسفانه :d)
وقتی هیچ همایتی برای انحصاری بودنش از طرف سونی وجود نداره ، دلیلی برای انحصاری بودنش نمیبینم که فروش بازی رو هم کمتر کنه.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خب این خیلی خوبه !
اما اگه اینطوری بشه، فاتحه ما خوندس !
با این سرعت و این اینترنتی که ما داریم فکر کن ! واقعا خنده داره !

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
استاد!=))
هر کی ندونه ، فکر میکنه کوجیما ساترن 5 رو ساخته!

به نظر من فقط ارتقائ سخت افزار مهم هست ! ( الانم که دنیای گیم منتظر نظر من بود :-b)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

ادامش هم انحصاري خواهد بود!!دل خودتون رو خوش نكنيد:d
نسخه اول و دوم که از اولش برای PC اومد, نسخه سوم هم انحصاری زمانی بود, تا اینکه برای کنسول نینتندو هم اومد. بعدش هم که کالکشن اومد. اگر کالکشن هم نمیومد باز هم نسخه سوم مولتی محسوب میشد, چون دیگه تحت انحصار سونی نبود!

در این میان فقط نسخه چهارم هست که انحصاری بود و هست.

همونم به اندازه کل متال گیر ها می ارزه...
وقتی X360 نمیتونه بازی رو اجرا کنه زورکی که نمیشه روش پورت کرد! :p
کلا انجین بازی MGS4 برای PS3 طراحی و بهینه شده.
شاید متال گیر 50 که اومد بشه روی XN اجراش کرد. :d
جدا از شوخی امیدوارم همه بتونن از بازی هایی این چنین و... بهره ببرند.

الان باز فن های سونی جوش زدن ؟ :D :|
خداییش اگه نسخه چهارم مولتی بود, نسخه دوم به فرض انحصاری بود نمیگفتی همون نسخه دوم می ارزه به کل متال گیر ها ؟

خوبه حالا 90% فن های متال گیر 3نسخه سوم خصوصا نسخه سوم رو بهترین های سری متال گیر میدونند. الان خود شما هم شاید از نسخه چهارم به اندازه سه نسخه اول و یا حداقلش به اندازه نسخه سوم لذت نبرده باشی, ولی چون نسخه چهارم انحصاری سونی هست, برای اینکه از حقوق سونی!!! دفاع کنی میگی نسخه چهارم می ارزه به کل متال گیر ها ...!!!

یعنی فن بازی این مدلیش رو ندیده بودم! :| :D :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر