اظهارات اخیر هیدئو کوجیما در مجله ی Edge بریتانیا

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
مصاحبه ی اخیر مجله ی با خالق و تهیه کننده ی سری Metal Gear Solid در مواردی از جمله اقتدار مورد مصرفه ی Metal Gear Solid 4: Sons of Patriots، وی در مورد بازی اظهاراتی نمود که ذکر شده اند اما هدف من قسمتی از مصاحبه است که میگم برداشت با خودتون.

وقتی برای اولین بار موتور بازی را در TGS رونمایی کردیم، عوامل بسیار درین مورد مفتخر و خوشحال بودند. Playstation 3 یک دستگاه رویایی بود. میدونید، ما روی این و اون کار میکردیم و ایده های خیلی زیادی داشتیم که بعللی در واقعیت به سنگ میخوردند. اما ما تغییراتمان در حدی هست که بگوییم پیشرفت کرده ایم.

----

بخاطرتان می اید که 3 سالِ پیش گفتم که ما قصد یک بازی انقلابگر را دارا هستیم؟ اما در واقعیت نمیتوانستیم و علت آن CPU بود. ما در واقع از Cell Engine تا حد نساب استفاده میکنیم. لطفا منظورم را اشتباه متوجه نگردید، من دستگاه PS3 را زیر سوال نمیبرم، و میگویم که ما کاری به حد کمال PS3 نداشته ایم و تخمینمان در حد کلی بود که نمیتوانستیم بر آن نظر افکنیم.

منبع: کوتاکو

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163
شاید کوجیما با کار با Cell به مشکل برخورده....
دوست عزیز کوجیما که بازی رو نمیسازه :)

گرافیک این بازی خیلی عالیه و کمتر بازی هست که در این حد باشه
ولی با این حال بازی هایی در آینده میان که از نظر گرافیک MGS4 در برابرشون خیلی کم میاره
بازی هایی مثل God of War III یا Killzone 2
(البته هیچ کس این بازی رو به خاطر گرافیکش بازی نمیکنه کلا سری MGS به خاطر داستان جذاب و گیم پلی خوبش جزو پرطرفدارترین بازی هاست ولی این بازی همیشه گرافیکش هم در سطح خوبی بوده )

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بازی هایی مثل God of War III
هنوز 1 عكس هم از اين بازي نيومده شما چه طور ميگيد گرافيكش عالي هست ؟؟؟

بخاطرتان می اید که 3 سالِ پیش گفتم که ما قصد یک بازی انقلابگر را دارا هستیم؟ اما در واقعیت نمیتوانستیم و علت آن CPU بود. ما در واقع از Cell Engine تا حد نساب استفاده میکنیم. لطفا منظورم را اشتباه متوجه نگردید، من دستگاه PS3 را زیر سوال نمیبرم، و میگویم که ما کاری به حد کمال PS3 نداشته ایم و تخمینمان در حد کلی بود که نمیتوانستیم بر آن نظر افکنیم.
گرافيك MGS 4 خيلي خوب هست اما واقعا انقلابي نيست و حرف راست زده اما مطمئنم MGS 4 يك بازي عالي خواهد بود براي طرفدارانش

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام

اقای fade2black نظرات شما خیلی جالبه فقط می خوام بدونم این دو تا نقل قولی که کردی از پست کی یا کجا بوده؟!!!

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
از اونجایی که کوجیما همیشه فکر همه چیز رو میکنه. احتمالا می خواد همه رو سرکار بزاره که وقتی بازی اومد همه شکه بشن.
پسر کوجیما با cell مشکل داشته حساب کن دیگه هیچ امیدی نیست که بشه رو 360 پورتش کرد.

cockadooodledoo

کاربر سایت
Apr 20, 2008
15
نام
علی

گرافيك MGS 4 خيلي خوب هست اما واقعا انقلابي نيست و حرف راست زده اما مطمئنم MGS 4 يك بازي عالي خواهد بود براي طرفدارانش
حس تجربه می گه که god of war 3 گرافیکی فوق العاده داره ... مگه شما 3 شماره قبلی رو بازی نکردی ( نسخه PSP رو هم گفتم ) ؟
ما که به کوجیما ایراد نمیگیریم ! یعنی نباید بگیریم ... کی جراًت داره بگیره:cheesygri
بازی هم خیلی خوبه، و امیدواریم که این برگ برنده سونی واسه همیشه برگ برنده سونی بمونه

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163

کسی نگفته که گرافیک MGS4 انقلابیه که شما داری بهش ایراد میگری
گرافیک MGS4 با اینکه انقلابی نیست ولی برای این نسل عالیه
در ضمن از بازی God of War III بیشترین انتظار رو میره و مخصوصا گرافیک این بازی که در شماره های قبل حرف نداشت به احتمال حیلی زیاد GOW3 از نظر گرافیک یک شاهکار خواهد شد;)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
شاید این اظهارات کوجیما مقدمه ای باشه که تاخیر بزنن تو بازی به بهانه ی بهبود بازی.البته احتمالش خیلی کمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر