اطلاعات و تصاویر بازی جدید Bungie

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سلام !
بعد از مدت ها انتظار ، اطلاعات جدیدی از بازی جدید Bungie یعنی Destiny منتشر شد.

destiny-35jpg-489af9-610x291.jpg

سایت IGN با ارائه تصاویر و اطلاعات ، به توضیحات بیشتر در مورد Destiny پرداخته است.
داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

51-300x215.jpg

destiny-12jpg-8430f4-610x438.jpg

بازی Destiny به عنوان تجربه ای Fun ، سرگرم کننده و قابل دسترس برای همه معرفی شده است. هدف Bungie خلق دنیایی عظیم ، عمیق ، قابل لمس و در نهایت چیزی شبیه سری Star Wars می باشد. به نظر می رسد Destiny از نظر مضامین خشن و درجه سنی ، پایین تر از سری Halo بوده و قادر به جذب قشرهای بیشتری از گیمرها خواهد بود. Jason Jones یکی از موسسین Bungie در مورد بازی می گوید : "Destiny برای کودک 7 ساله درون شما طراحی شده است. ما می خواهیم این بازی تأثیری مانند ماجراجویی های رمزآلود برای شما داشته باشد."
گیم پلی بازی نیز تحت عنوان Social at Its Core عنوان شده و به نظر می رسد هسته مرکزی بازی حالتی مولتی پلیر و اجتماعی داشته باشد. همچنین گفته شده در دنیای بازی باید با دوستان خود به اکتشاف بپردازید ، چه دوستان قدیمی و چه دوستان جدیدی که در همین بازی پیدا می کنید. هنوز مشخص نیست که این توضیحات به معنای این است که سبک بازی MMO خواهد بود یا خیر. (پیش از این شایعه ای در این مورد منتشر شده بود که البته Bungie بعدها آن را یک جوک نامید)

اشاره ای جالب به Destiny در بازی Halo 3: ODST محصول سال 2009

در مدارک منتشر شده ، لوگوی Destiny نیز به چشم می خورد و در زیر آن آیکون های Xbox 360 و PlayStation 3 دیده می شوند و البته نشانی اینترنتی Destiny.com که البته هنوز این آدرس برای همگان فعال نشده ولی حداقل مشخص است که توسط Bungie خریداری شده است. همین موضوع نشان می دهد که به احتمال زیاد Destiny یک Codename نبوده و نام نهایی بازی خواهد بود.
سایت IGN با Bungie تماس گرفته و در مورد این اطلاعات سوال کرده بود و جواب Bungie به این شکل بوده :
ما هنوز آمادگی کامل برای پرده برداری از دنیای بعدی خود را نداریم. ولی بعد از این اتفاق ، دوست داریم طرفداران ما چیزهای رسمی ای در سایت خود ما ببینند. به زودی منتظر ما باشید و به سایت ما سر بزنید.
سایت Bungie به همین سرعت به روز شده و اولین تصویر رسمی (نه Leak شده) از بازی را منتشر کرد :

thirdtimesthecharm_again.jpg

پیش از این نیز مدارکی از بازی Destiny لو رفته بود که در آن ها به تاریخ انتشار نسخه های مختلف بازی اشاره شده بود. به این صورت که 4 نسخه اصلی در پاییز سال های 2013،2015،2017،2019 عرضه شده و در فواصل بین این سال ها نیز DLC هایی تحت عنوان Comet منتشر خواهند شد. همچنین در آن مدارک این طور عنوان شده است که اولین نسخه Destiny ابتدا برای کنسول Xbox 360 و کنسول نسل بعد مایکروسافت عرضه شده و بعد از مدتی برای PC و کنسول های PS3 و PS4 نیز منتشر خواهد شد. البته تصاویر جدید شاید نشان دهنده عرضه بازی برای Xbox 360 و PS3 به فاصله نزدیک به هم باشد.

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
:))
دوستان در تعجبم ازین نظراتی که میدید. این بازی یک بازی free too play در سبک mmo هست چیزی شبیه همون استار وارز انلاینه فک کنم این بود اگه اشتبه نکنم
star wars the old republic
قبلا هم بانجی گفته بود در حال ساخت یک بازی به سبک mmo هست
داستان فقط یک داستان کلی هست اگر free too play باشه
در کل زیاد ذوق نکنید به درد بیشتر ماها نمیخوره من که کلا ازین جور بازیا بدم میاد مخصوصا world of warcraft

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اگه پایین تصویر لوگوی کنسول های این نسل هست, چرا Bungie باید بیاد یک بازی MMO رو روی این کنسول ها که اواخر عمرشون هست منتشر کنه؟با توجه به تاریخ هایی که بانجی در نظر داره برای عرضه ی نسخه های بازی به نظرم می خواد این عنوان (در اینده ی نزدیک احتمالا universe) رو حدود یک دهه پشتیبانی کنه, بانجی نمی یاد نسخه های اصلی رو MMO بسازه.شاید برای تحکیم این عنوان بعد یه زمانی یه MMO هم منتشر کنه.دقیقا مثل کاری که Lucasarts با سری مجبوب خودش کرد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من الان واقعا موندم این بانجی میخواد مثلا با PS3 چیکار بکنه ؟:D با اینکه مثلا 2 سال دارن با PS3 کار میکنن ولی اینها هیچ تجربه با PS3 و کلا با پلتفورم PS نداشتند . مثل اینه که الان اوایل نسل فعلی و تازه 2 سال بعد بازی سازهای مولتی پلتفروم تازه دارن با سخت افزار PS3 اشنا میشن :D بالاخره هرچی هست من فکر کنم تفاوت بین 2 کمو زیاد باشه از طرفی بانجی به تار و موی 360 کاملا اشنایی داره :D
یبار شایعه شد که ممکنه اولین بازیه بانجی انحصاری 360 باشه من دلیل این شایعه را همین میدونم و با اینکه تو این خبر گفته شده مولتیه ولی بازم احتمال میدم این شایعه درست از اب دربیاد مگر اینکه خب اکتی مجبورشون کرده باشه و.........

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
منظومه شمسی پوشیده از عصر طلایی انسان (فضایی آتلانتیس گونه ) و سفینه ای که میتوانیم آن را ماه دوم بخوانیم !
شخصا از حالت معما گونه بازی بسیار خوشم اومد نمیگه زمین بلکه منظومه شمسی , شاید هدفی داره و مکان های بازی
تنها محدود به Last City در زمین نمیشند ! یا سفینه ماه گونه که واقعا جذاب و متمایز نسبت به دیگر سفینه هاست. باید
منتظر بود دید فقط امیدوارم که بار قوی داستانی رو حفظ و گیم پلی رو هم بر همون پایه طرح ریزی کنند.
در کل خوشحال شدم از اینکه بالاخره اطلاعاتی جدید از عنوان بانجی منتشر شد.توی این دوره زمونه که دیگه کم کم همه بازی
ها سمت و سوی واقع گرایانه با گرافیک ها آنچنانی گرفتند این خیلی عالیه که هنوز کسانی باشند که به سبک و داستان های
جدید و مضامین علمی تخیلی بها بدند.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من الان واقعا موندم این بانجی میخواد مثلا با PS3 چیکار بکنه ؟:D با اینکه مثلا 2 سال دارن با PS3 کار میکنن ولی اینها هیچ تجربه با PS3 و کلا با پلتفورم PS نداشتند . مثل اینه که الان اوایل نسل فعلی و تازه 2 سال بعد بازی سازهای مولتی پلتفروم تازه دارن با سخت افزار PS3 اشنا میشن :D بالاخره هرچی هست من فکر کنم تفاوت بین 2 کمو زیاد باشه از طرفی بانجی به تار و موی 360 کاملا اشنایی داره :D
یبار شایعه شد که ممکنه اولین بازیه بانجی انحصاری 360 باشه من دلیل این شایعه را همین میدونم و با اینکه تو این خبر گفته شده مولتیه ولی بازم احتمال میدم این شایعه درست از اب دربیاد مگر اینکه خب اکتی مجبورشون کرده باشه و.........
خب هر استودیویی از یه زمانی شروع به ساخت بازی برای PS3 یا 360 میکنه ! :D اینا هم از 2،3 سال پیش مقدمات کار رو شروع کردن. Bungie خیلی وقته به فکر PS3 هست و از مدت ها پیش توی سایتش آگهی استخدام افرادی که با PS3 آشنایی دارن رو داده بود ! :D بعیده مشکل خاصی پیش بیاد ، مخصوصاً وقتی استودیویی مثل Bungie پشت کار هست. احتمالاً در نهایت مثل اکثر مولتی پلتفورم ها نسخه 360 بهتر از آب درمیاد ولی تفاوتش خیلی هم زیاد نباشه.
حالا داریم در مورد چه چیزهایی بحث میکنیم ، وقتی هنوز بازی به صورت کاملاً رسمی و شرعی (!) تأیید هم نشده !! :D

سلام ببخشید این MMO چیه ؟
میشه یه توضیحی بدید ما تازه کاریم. D:
مخفف عبارت Massively Multiplayer Online هست. بازی هایی که معمولاً یه دنیای عظیم دارن و هدف از ساختشون اینه که بازیکن ها با همدیگه همکاری کنن و یه سری مأموریت ها رو انجام بدن و حالت تک نفره نداره. بهترین نمونه برای این سبک رو میشه World of Warcraft مثال زد.

:))
دوستان در تعجبم ازین نظراتی که میدید. این بازی یک بازی free too play در سبک mmo هست چیزی شبیه همون استار وارز انلاینه فک کنم این بود اگه اشتبه نکنم
star wars the old republic
قبلا هم بانجی گفته بود در حال ساخت یک بازی به سبک mmo هست
داستان فقط یک داستان کلی هست اگر free too play باشه
در کل زیاد ذوق نکنید به درد بیشتر ماها نمیخوره من که کلا ازین جور بازیا بدم میاد مخصوصا world of warcraft
هنوز حتی MMO بودنش هم تأیید رسمی نشده (هرچند 99% MMO هست) ، شما در مورد Free to Play بودنش صحبت میکنین ؟! :D از Activision که بوی پول رو از صد کیلومتری تشخیص میده ، بعیده بازی رو Free to Play بده بیرون ، مگر اینکه یه جوری باشه که در نهایت صد برابر قیمتی که برای یه نسخه میدیم رو مجبور بشیم توی همون FTP خرج کنیم ! :D همین اسم Bungie هم کافیه تا کلی فروش کنه و به نظرم نیازی نداره که به صورت FTP عرضه بشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اگر MMO باشه به این معنی نیست که شبیه WoW ـه حتما ! اون MMO RPG ـه، این یه بازی اکشن ـه و احتمال زیاد همون FPS توی یه دنیای MMO مانند که کلا سبکش زمین تا آسمون با WoW متفاوت میشه و عمرا پیچیدگی های اونو نداره.
کلا مطمئن باشید بازی با اون چیزی که تو ذهنتون ـه فرق داره:D Destiny قراره یه بازی ساختار شکن و جدید باشه. بهتون قول میدم بازی خیلی شاخ تر از اونیه که فکرش رو میکنید...

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
از همین الان بگم انتظار گرافیک فوق پیشرفته از بازیش نداشته باشید چون mmo هست.گرافیکش احتمالا در حدود halo3 هستش.ولی این ایده mmofps اونم روی کنسول در نوع خودش خیلی جالبه:d
اگه بازیش free2play باشه که احتمالا 30-40 میلیون بازیکن پیدا میکنه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عکسش و موضوع بازی من رو یاد The Day The Earth Stood Still انداخت .:d

امیدوارم بازی عالی از آب در بیاد . همیشه از بازی جدید استقبال میکنم .:x

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اگه بخوان رو PS3 گند بزنن که دستشون درد نکنه نسازن بهتره !
ولی به نظرم گند نمیزنن ! حداقل به خاطر جایگاه خودشونم شده ! با ND که روابط خوبی دارن از اونا کمک بگیرن ورژن PS3 بهتر هم میشه :D فک کن !!!

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
قسمت اول خبر خوب بود و نويد يه شاهکار و سوپر بازي ديگرو ميداد اما تا به اين قسمت
بازي Destiny به عنوان تجربه اي Fun ، سرگرم کننده و قابل دسترس براي همه معرفي شده است. هدف Bungie خلق دنيايي عظيم ، عميق ، قابل لمس و در نهايت چيزي شبيه سري Star Wars مي باشد. به نظر مي رسد Destiny از نظر مضامين خشن و درجه سني ، پايين تر از سري Halo بوده و قادر به جذب قشرهاي بيشتري از گيمرها خواهد بود. Jason Jones يکي از موسسين Bungie در مورد بازي مي گويد : "Destiny براي کودک 7 ساله درون شما طراحي شده است. ما مي خواهيم اين بازي تأثيري مانند ماجراجويي هاي رمزآلود براي شما داشته باشد."
گيم پلي بازي نيز تحت عنوان Social at Its Core عنوان شده و به نظر مي رسد هسته مرکزي بازي حالتي مولتي پلير و اجتماعي داشته باشد. همچنين گفته شده در دنياي بازي بايد با دوستان خود به اکتشاف بپردازيد ، چه دوستان قديمي و چه دوستان جديدي که در همين بازي پيدا مي کنيد
رسيدم تمام تمام تصورات ذهنيم خراب شد و نا امیدم کرد در کل همه جوره اين خبر ضد حال بود اميدوار تريلراش بهتر باشه این بازی حداقل برای من سینگل باز که چیزی نداره البته به نظرم اکتیویژن سیاست خیلی خوبیرو در پیش گرفته چون بانجی تو زمینه ی مولتی پلیر تیم فوق العاده ایه و شایستگیاشو قبلا نشون داده قطعا از پس ساخت یه mmo خوبم برمیاد و دوستدارای این سبک باید از همین الان منتظر شاهکار باشن اما خوب حیف که به احتمال زیاد بخش تکنفره نداره
در ضمن دوستان سوني فن کلاشونم بندازن هوا چون سازنده ي بهترين اول شخص تاريخ داره روي کنسولشون بازی میسازه اگه بازی اول شخصم باشه که خیلی بیشتر باید خوشحال باشن چون بلاخره نهایت چیزی که تو این ژانر دیدن همون فیلزون بوده و بانجی کمک میکنه یکم چششون باز شه و بدونن بازیای بهتریم تو این سبک هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر