اطلاعات و امکانات جدید داشبورد X360

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
Games_-_Extras_large_verge_medium_landscape.jpgهمونطور که در جریان هستید مایکروسافت حدود چند روز پیش طی خبری ارتقا داشبورد X360 رو اعلام کرد . تغییرات زیادی در این داشبورد صورت گرفته که شامل اضافه شدن مرورگر Internet Explorer به X360 ، جستجو در ژانرهای بازیها و فیلم های مورد علاقه ، اضافه شدن فرمت صدا های کختلف برای جستجوی صوتی در شبکه هایی همچون YouTube و ... میباشد .

طبق اعلام مایکروسافت داشبورد جدید به صورت عمومی در شبکه XBOX LIVE قابل دسترس است و شامل تغییراتی در شکل و ظاهر ان هم میشود . این تغییرات شامل یکی شدن رابط کاربری X360 با WINDOWS 8 است .


تغییرات کلی هم به شرح زیر است :


Internet Explorer : تجربه استفاده از تلویزیون اینترنتی با استفاده از دوربین و صدای کینکت و همچنین تکنولوژی SmartGlass و دسته های X360 .

جست و جوی ژانر : شما میتوانید با این قابلیت جدید هنگام جست و جوی بازی یا فیلم ، ژانر مورد نظر خودتون رو هم برای جست و جوی دقیق تر انتخاب کنید .

جست و جوی صوتی : با این روش هم میتوانید از طریق موتور جست و جوی BING به جست و جو در اینترنت بپردازید و برای راحتی شما ، مایکروسافت قبلیت جست و جوی صوتی در شبکه ی YouTube را فراهم کرده .

منوی علاقه مندی ها : این قابلیت جدید هم بهکار بر اجازه میدهد تمامی برنامه ها و بازیهای مورد علاقه خود را در یک صفحه favorite بوک مارک کند . این علاقه مندی ها شامل فیم ، بازی ، APP ها و سایت های مختلف میشود . این قابلیت در سرویس جدید"My Pins" نام گذاری شده .


سرویس XBOX MUSIC : همانطور که از نام این سرویس مشخص است ، به عنوان سرویسی جدید برای موسیقی در نظر گرفته شده که البته اطلاعات دقیق تری از این سرویس در دست نیست .

همچنین طبق اعلام مایکروسافت سرعت رابط جدید X360 که همان رابط WINDOWS 8 است ، 2 برابر شده و تفاوت های زیادی با داشبورد قبلی دارد .

منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر