اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
آره خب به هر حال این 10 سال گذشته سونی شاهکارهایی از این دست کم نداشته :D فن‌های سونی هم البته خیلی دوست دارن این دست بازی‌ها رو و باهاشون جمله سازی میکنن :D

منم یه چندتا جمله ساختم که کمکی کرده باشم به هر حال :D شما الان علی الحساب با ‌‌DeepDown یه جمله بساز همه ببینن بلدی :D
اقا من اگر اجازه بدین با ایجنت یه جمله زیبا بسازم
راستی یادم شد با Wild هم بلدم جمله سازی کنم:D=))=))=))=))=))=))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
صفحه پیش اسم Agent اوردن... خواستم که سلامم رو به مایلو و قلب تپنده ی Xbox 1 برسونید:D

آخه مرد حسابی! کنسولی که قلب تپنده ش دیگه نمیتپه، چه ادعایی میکنید این وسط؟ :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
صفحه پیش اسم Agent اوردن... خواستم که سلامم رو به مایلو و قلب تپنده ی Xbox 1 برسونید:D

آخه مرد حسابی! کنسولی که قلب تپنده ش دیگه نمیتپه، چه ادعایی میکنید این وسط؟ :D

شما که خیلی خوب جمله می‌سازی یه جمله با EA Access بساز :D طرفدارات درخواست کردن :D

نسبت بازی های خوب و بد سونی ۱۰به ۱ بر عکس بعضی ناشران که ۱ به ۱۰ ه خخخخخ

اره منم ناشر مورد علاقم تو زمینه جوایز در حد یه استودیو ایندی ساز هم تو کل تاریخش جوایز نگرفته برام نون و و آب نمیشد!

واقعا ترول مجموعه ای که فقط همین نسل
بلاد بورن
استرو بوی
لاست گاردین
گراویتی راش

رو بیرون داده ،به خاطر یه بازی ضعیف فقط از فقهای مایکرو فن بازی سنتر ممکن بود =))

از آناکوندا ، گودزیلا ، گیدورا چه خبر

ای بابا، حالا هی تعریف کن باز میگن ترول میکنی :D بعد میگم میازاکی و فرام سافتور بنده خدا آبدارچی استودیو ژاپن بودن تو پروژه بلادبورن؟ :D فقط برای اینکه اطلاعات عمومیم بره بالا میپرسما، خیال بد نکنی :D

-----

جدی: واقعا هیچ علاقه‌ای نداشتم اینجا پست بدم ولی خوب دوستتون Outer Heaven هنر نمایی کرد و از روحیه طنز و بذله گویش مایه گذاشت ما هم مایه رو گذاشتیم براش. ولی خب اگر اینطوری دوست دارید اشکالی نداره. ما هم اینطوری هستیم در خدمتتون. تاپیک E3 مایکروسافت رو هم که یه کاری کردید آخرش قفل بشه با جمله سازی‌های نابتون. فقط گفتم که مظلوم نمایی نکنید یه وقت. :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نسبت بازی های خوب و بد سونی ۱۰به ۱ بر عکس بعضی ناشران که ۱ به ۱۰ ه خخخخخ

اره منم ناشر مورد علاقم تو زمینه جوایز در حد یه استودیو ایندی ساز هم تو کل تاریخش جوایز نگرفته برام نون و و آب نمیشد!

واقعا ترول مجموعه ای که فقط همین نسل
بلاد بورن
استرو بوی
لاست گاردین
گراویتی راش

رو بیرون داده ،به خاطر یه بازی ضعیف فقط از فقهای مایکرو فن بازی سنتر ممکن بود =))

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
چند روز پیش توی تاپیک های مایکرو صدای یه سری در اومد که آی سونی فنها اینجا چیکار میکنن چرا پست میدن. تهش هم همون بحث تکراری اینکه سونی فنها باعث شدن وضع انجمن اینطوری بشه رو شنیدیم طبق معمول! لول. الان که خودشون میان اینجا رو به گند میکشن ناظم محترم انجمن غیبش میزنه :D
این بحث سونی فن ها فلان کردن انجمن اینطوری شده یبار برا همیشه تمومش کنیم. اگه از رفتار سونی فنها ناراحتید باید یادآوری کنم که دقیقا همین رفتار رو در ابعاد خیلی بزرگتر و لوس ترش رو نسل پیش خود مایکرو فنها در قبال PS3 انجام دادن در همین فروم. حالا یه عده که تازه از 2018 جوین شدن که هیچی، ولی بقیتون که همون موقع هم جز ترولر های اعظم بودید دیگه ننه من غریبم بازی در نیارید:D از اینفیمس 2 بگیر تا کیلزون 3 و گرن توریسمو .... هر بازی که سونی میداد بیرون اینجا تا دسته ترولش میکردن. فک کن اینفیمس 2 !! الان انحصاریهای مایکروسافت از خداشونه متاشون در حد همین بازی باشه:D دیگه از بلاگ های پی در پی که برا گرن توریسمو و حتی Move (تشبیه به تی و دیلدو!) زده میشد که حرفی نزنیم! همین رفتارها رو خودتون قبلا داشتید حالا الان شاکی میشید از سونی فنها. باشه شما خوبید :D علت اینکه خیلی از مایکرو فنها از سایت رفتن همون حوادت ناگوار انتهای 2013 هستش. یه بازی اومد که دیگه هیچ حرفی برا گفتن باقی نزاشت و همه مجبور شدن کوچ کنن :D حالا بگذریم که خیلی از کاربرهای فعال سونی فن هم الان رفتن از انجمن. لابد اونا رو هم سونی فن ها فراری دادن!!

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,861
نام
Sajjad
من نمیدونم شماها که این همه انحصاری با کیفیت دارید چرا یک سره تو بازی سنتر پلاس هستید، برید همون هارو برای بار ۵م-۶م بازی کنید بلکه به اندازه (تایم) یه دونه SoT سرگرمتون کنه:p

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان سونی فن و کل Playtime انحصاریشونو جمع کنن اندازه یک Gears 4 ما نمیشه یه 5 ماه دیگه باید صبر کنبد برای انحصاری 20 ساعته بعدیتون:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
شما که خیلی خوب جمله می‌سازی یه جمله با EA Access بساز :D طرفدارات درخواست کردن :D
بدبختی اینه الان همون EA Access هم دیگه سیستم انحصاریی نیست باهاش پز بدید:D دیر یا زود بالاخره اومد... ولی اونایی که گفتم...رفتن که رفتن:( ولی خدایی کنسولی که قلب تپنده ش رو نداره خوبیت نداره باهاش کری بخونید! بزارید نسل بعد بیاد، بعد شروع میکنیم از اول:D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
واقعا موندم بحث چی رو میکنید؟! طرف تو کل تاریخ کنسول مجهولش؛ یه halo دیده، یدونه هم gears!!
حالا بشین هی براش از ip جدید حرف بزن! اون برات از ساختمان فروختن سونی میگه، بشین از گوتی و بهترین بازی‌های سال حرف بزن، میشینه از قدرت ایکس کلود برات میگه. بشین از انواع و اقسام بازی متنوع ps4 حرف بزن، اون میشینه میگه محتوا و گیرز خیلی زیاده!!
طرف میگه بحث جدی رو بسپار به ما! اگه جک گفتن و مغلطه کردن شده بحث جدی ما اینکاره نیستیم!
کثرالله امثالکم:D

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
شما فعلا با tlou god of war spider man death stranding gravity rush persona uncharted astro bot daysgone bloodborne infamous جمله بساز ببینیم بلدی یا نه :D
دوستان سونی فن و کل Playtime انحصاریشونو جمع کنن اندازه یک Gears 4 ما نمیشه یه 5 ماه دیگه باید صبر کنبد برای انحصاری 20 ساعته بعدیتون:D
وقتی نمیخوای باور کنی کار از کار گذشته :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
بین پستهای خیلی مرتبطتتون بگم که این سایت مدیر و ناظم و این خبرا نداره! لطفا یکم کوتا بیاید لول 3 صفه پست هیچکدومش به پلی 5 مرتبط نی که هیچ همین الانم که دارم اینو مینویسم باز پست اومده که همچنان مرتبط نی!:| یه تاپیک کل کل و این داستانا داشت اینجا چی شد؟:| تشریف ببرید اونجا به سر و کله ی هم بکوبید لول

• Like
Reactions: samadi741 and Akiba
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر