اطلاعات جدید از Resident Evil Degeneration

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
چند وقت پیش وبسایت ژاپنی Resident Evil Degeneration ( فیلم CG رزیدنت ایول ) درست شد و نسخه انگلیسیش هم هنوز Coming Soon ـه.
『ラクーンシティの惨劇』から7年
هفت سال از حوادث تاسف بار Raccoon City میگذره ...
درباره داستان توی سایت نوشته شده :
پشت پرده های صانحه آمبرلا در راکون سیتی با از بین رفتن انتشار ویروسی توسط موشک دولت از بین رفتند. بعد از آن ، با تعلیق سهام شرکت ، قیمت سهام آمبرلا به صفر رسید و دولت فعالیتهای آن را کاملا متوقف کرد ، آمبرلا از بین رفت ، گویی تابحال وجود نداشته بود.

7 سال بعد ، در یک فرودگاه در ایالت متحده ، پاییز ، یک بعد از ظهر دوست داشتنی و آرام ... ناگهان سر و کله یک زامبی پیدا میشود و به مردم حمله میکند ، همین یک زامبی ، فرودگاه را تحت موج انتشار ویروس قرار میدهد و فرودگاه را به یک حادثه ترسناک و تراژدیک دیگر تبدیل میکند.

چیزی که واضحه اینه که این CG Movie مثل بازی Dead Rising در یک محیط بسته پی گرفته میشه ، فرودگاه ... نکته بعدی اینه که فیلم فقط روی دیسک به بازار Straight To DVD - Blu-Ray و اکران نخواهد داشت.

در بخش Diary ، نویسنده با نام D ، نوشته که ساخت فیلم اتمام شده و برای دوبلاژ و ضبط دیالوگها ، تیم کاری به ایالت متحده سفر میکنه ( تقریبا دیالوگ انگلیسی رو تایید میکنه ). در همین بخش نویسنده درباره زامبی ها توضیحاتی داده ، اینکه اونها چجوری بوجود میان ، اینکه از اول پیدایش بشر ، زامبی ها هم وجود داشتن و اینکه از بین بردن اونها بصورت کامل تقریبا غیر ممکنه. این موضوع ممکنه ارتباطی به نسخه جدید بازی داشته باشه همونطور که میدونید تاکوچی در مصاحبش با فامیتسو به این موضوع که نسخه پنجم توسط فیلم ادامه پیدا میکنه اشاره کرده.

ما داریم سعی میکنیم ببینیم که آیا Paul Mercier و Alyson Court در نقش لیان و کلیر در فیلم حضور خواهند داشت یا نه.

ضمنا یکبار دیگه اشاره کنم که ریلیز شدن این فیلم برای سال 2008 برنامه ریزی شده ، در صورت وجود اطلاعات جدید شما رو هم در جریان نمیزارم که ضایع بشید :D موفق باشید !

منبع

REteaser_bite.jpg
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر