اطلاعات جدید از Max Payne 3 در ماه آینده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
Max_Payne_3_Artwork_Pics_2.jpg

بازی Max Payne 3 که مدت زیادی از معرفی آن میگزرد هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه ندارد ولی هنوز میتوان این امیدواری را داشت که بعد از تاخیرها بازی همچنان در حال ساخت است حالا هر چقدر هم اهسته..!

عنوان Max Payne یک موفقیت برای Rockstar بود که داستان یک مامور زخم خورده را نشان میداد فردی که حالا در نسخه سوم تغییراتی زیادی رو به خود میبیند همین تغییرات زیاد باعث شد که اکثر طرفدارن این گلایه را به سازندگان بازی برساند که شاید یکی از علت های تاخیر بازی ، اصلاح گذشته باشد..

سازنده ها امروز وعده انتشار اخبار تازه ای از بازی در ماه آینده داده اند.

منبع

• Like
Reactions: SHePArd

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
77679191529631410267.jpg
جالب شد! میانگینِ 98 نشونگرِ هیچی نیست، فقط نظرهای خوشحالِ جنابعالی ملاکه! نه، میخواستی بیان توی GTA IV هم مثلِ SA برات جت-پک و Shamal (همون هواپیما مسافربری تو SA) بذارن، تا رضایتِ شما رو جلب کنن، آره؟ GTA IV به نظرِ من خیلی به واقعیت نزدیک شده بود و نمیخواستن با چیزای تخیلی مثلِ جت-پک و هواپیما و اینا واقع-گرایی رو بیارن پایین! سخت افزارِ محدودِ کنسول و موانعِ دیگه هم بماند!
انفجارِ یه ماشین توی GTA IV افتِ فریم ایجاد میکرد، دیگه فرض کنید هواپیما...!
یوزر-اسکور هم زیاد نمیتونه ملاک باشه! چون هر کی از راه میرسه، اگه با بازی دشمنی داشته باشه نمره ی پایین میده میره! یا کلاً از بازی خوشش نمیاد و یه نمره ای میده که با نمره ی منتقدا و یوزرهای دیگه جور در نمیاد!
یه موردِ دیگه هم اینکه شما زرنگ بازی در آوردی رفتی User Score و Critic Socre نسخه ی PC رو گذاشتی اینجا! عالم و آدم میدونن که GTA IV نسخه ی PCش از نسخه ی کنسولیش پایین تره! از باگ های بازی گرفته تا Performance Leecher بودنِ نسخه ی پی-سی!
خب الان مشکلِ اون انجین چیه که اینطوری بهش گیر دادی؟ گرافیکش پایینه؟ چه مشکلی داره؟
از بحث های قبلی هم نتیجه این شد که فقط نظرِ شما مهمه! منتقدین بادِ هوا هستن! RDR اَخ و GTA IV پسرفته! #:-s
درو کرد که کرد! حتماً حقش بوده! تا کور شود هر آنکه نتواند دید! الان مگه من گفتم ماریو بده؟ اصلاً کسی حرف از ماریو زد؟ عجیبه والا!
خدا رو شکر اینو قبول داری! :))
هدف از این تیکه هم جداً نفهمیدم چیه! خب شاید یه شرکت دوست داشته باشه روی بازیش زیاد کار کنه و بازیش رو کامل بده بیرون! RockStar هم از این کارش نتیجه گرفته و داره روی همه ی بازیاش طولانی مدت کار میکنه! RDR پنج سال! Agent و بازی های دیگه هم همین طور! مشکلی هست حالا؟
امر (Trolling)ـی نبود؟
57438607895887404762.png
دوستان عزیزم خواهش میکنم یکم به حرفای من توجه کنید .
اگه شماها سنتون پایین باشه مطمئنا متوجه حرفای من نمیشید . من 24 سالمه و نوجونیمو با دوران طلایی راک استار گذروندم . یه کارت گرافیک 32 آشغال داشتم که مافیا روش اجرا نمیشد ولی یادمه که مکس پین 2 رو به بهترین نحو بازی میکردم . همینطور gta3 و vc .
راک استاری که من میشناختم دست کم سالی یک بار به مشتریاش طرفداراش و کلا صنعت بازی یه حال درست درمون میداد . lc و vc خداییش شاهکار بودن . وقتی سن آندرس اومد بازم به قشنگیه اونا نبود .

فقط بشمارید بازیایه نسل قبل راکستارو و با حالا مقایسه کنیدps2 xbox pc
mp1 mp2 gta3 gtavc gtasa wariors manhunt1,2 oni midnight club1,2,3 rdrevolver bully
حالا نسل جدید 360 ps3 pc
gta4 rdr tabletenis midmnightclubla تا حالا و البته یه سری وعده وعید برای آینده
شما کدوم راک استارو می پسندید؟
آیا واقعا کیفیت بازیای راک استا 4 یا 5 برابر شده ؟

. این مهم نیست که راک استار از کار خودش راضی باشه و برای دل خودش هر جور میخاد بازی بسازه بقیه باید لذت ببرن از کار .

شما که مبگید خیلی روی کارهاش وقت میذاره چرا اون موقعی که gta 4 برای پی سی اومد افسوس همه رو در اورد . من با gts 250 و رزولشن 800 در 600 هنوز بعضی جاها افت فریم دارم شماها نمی دونید راک استار چی بوده و حالا چی شده . بهترین و بهینه ترین موتورای گرافیکی که زبون زد همه بوده و حالا ...
شرکتی که دستکم سالی یک بار به طرفداراش حال درست درمون میداده ولی الان باید چند سال سغز بجویم تا شاید ...
اینو بش میگن پولکی شدن یه شرکت که زمانی اتفاق میافته که در بازار رقابت نباشه و شکم اون شرکت هم از سیری در حال انفجار باشه . در این موقعه که اون شرکت میتونه حرف اخر رو بزنه و هرچی میخاد غالب کنه
من فقط دارم راک استارو با خودش مقایسه میکنم . سعی کنید اینو بفهمید

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
دوستان عزیزم خواهش میکنم یکم به حرفای من توجه کنید .
اگه شماها سنتون پایین باشه مطمئنا متوجه حرفای من نمیشید . من 24 سالمه و نوجونیمو با دوران طلایی راک استار گذروندم . یه کارت گرافیک 32 آشغال داشتم که مافیا روش اجرا نمیشد ولی یادمه که مکس پین 2 رو به بهترین نحو بازی میکردم . همینطور gta3 و vc .
راک استاری که من میشناختم دست کم سالی یک بار به مشتریاش طرفداراش و کلا صنعت بازی یه حال درست درمون میداد . lc و vc خداییش شاهکار بودن . وقتی سن آندرس اومد بازم به قشنگیه اونا نبود .

فقط بشمارید بازیایه نسل قبل راکستارو و با حالا مقایسه کنیدps2 xbox pc
mp1 mp2 gta3 gtavc gtasa wariors manhunt1,2 oni midnight club1,2,3 rdrevolver bully
حالا نسل جدید 360 ps3 pc
gta4 rdr tabletenis midmnightclubla تا حالا و البته یه سری وعده وعید برای آینده
شما کدوم راک استارو می پسندید؟
آیا واقعا کیفیت بازیای راک استا 4 یا 5 برابر شده ؟

. این مهم نیست که راک استار از کار خودش راضی باشه و برای دل خودش هر جور میخاد بازی بسازه بقیه باید لذت ببرن از کار .

شما که مبگید خیلی روی کارهاش وقت میذاره چرا اون موقعی که gta 4 برای پی سی اومد افسوس همه رو در اورد . من با gts 250 و رزولشن 800 در 600 هنوز بعضی جاها افت فریم دارم شماها نمی دونید راک استار چی بوده و حالا چی شده . بهترین و بهینه ترین موتورای گرافیکی که زبون زد همه بوده و حالا ...
شرکتی که دستکم سالی یک بار به طرفداراش حال درست درمون میداده ولی الان باید چند سال سغز بجویم تا شاید ...
اینو بش میگن پولکی شدن یه شرکت که زمانی اتفاق میافته که در بازار رقابت نباشه و شکم اون شرکت هم از سیری در حال انفجار باشه . در این موقعه که اون شرکت میتونه حرف اخر رو بزنه و هرچی میخاد غالب کنه
من فقط دارم راک استارو با خودش مقایسه میکنم . سعی کنید اینو بفهمید
شما این چند مورد رو در نظر بگیر:
1- توقعِ خودت رو یه کم پایین بیار. منم این بازی هایی که گفتی به جز GTA III، همه رو انجام دادم. ولی الان به همین چند عنوانِ شاهکاری که راکستار عرضه کرده راضی هستم. چرا؟ چون هنوزم که هنوزه بعد از 2 سال، بازی کردنِ GTA IV شدید فاز میده! b-) بازی های زیادِ دیگه ای هم هستن که آدم رو سرگرم کنن که نخواد چشمش فقط دنبالِ R* باشه.
2- توجه کن که هزینه ی ساختِ بازی توی این نسل بیشتر از نسل های قبله.
3- نسخه ی PC GTA IV هم از اول معلوم بود که چی میشه. اونم توی این نسل که ضعیف ترین فروشِ بازی ها روی PCـه. راکستار خر نیست که بیاد رو نسخه ی PC هم به اندازه ی نسخه ی کنسولی سرمایه گذاری کنه. پس کلاً PC رو بی خیال.
درسته که یه بازی مثلِ WoW میاد اونطوری رکورد میزنه، این و StarCraft و تک و توک بازی های دیگه استثناء هستن. اینم گفتم تا یه وقت PC Fanها نخورن منو! :D (البته نه اونایی که هنوز نمیدونن XBOX پی سی شون رو بدبخت کرد، نه PS! =)))
4- این نسل شرکت های بازی سازی هم زیاد شدن و ملت هم همه FPS باز! :D راکستار نمیتونه ریسک کنه سالی 40 تا بازی بده. چون به قولِ خودت الان براش رقیب پیدا شده. ;)
این چه حرفیه آخه؟ اگه اینجوریه که Activision که اولین و دومین لانچِ بزرگِ تاریخِ Entertainment رو در اختیار داره، باید هر 5 سالی یه بار یه CoD بده! حالا که میبینی داره سالی یه نسخه در میکنه از خودش، کیفیت هم کاملا مشخصه در چه حدی هست! راکستار هم اگه میخواست همین رویه رو در پیش بگیره، مطمئناً جلوی Activision کم میاورد! پس مخِ شون تکون نخورده که بخوان سالی چندین بازی عرضه کنن. ;) عرضه ی همون تک و توک بازی، ولی با کیفیتِ فوق العاده براشون بهتره.
پ.ن: به تعدادِ بازیاش کاری ندارم، هر چند به شخصه همین چند تایی که داده برام کافیه. ولی شرکتی که تو دو سال دو تا بازی میده، هر دو جایزه های GoTY توی سال عرضه شون درو میکنن، کلمه ی افت اصلاً بهش نمیچسبه و میتونه نامزدِ JoTY هم بشه این حرف!
GTA IV => 2008 / MetaScore: 98
RDR => 2010 / MetaScore: 95
b-)

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
کلا یکی برتری GTA IV نسبت به GTA III غیر داستان بگه؟:D یا نسبت به VC و SA که مدت زمان ساخت کمتری داشتند.هر چند IV از پنچ بازی برتر این نسل ـه.

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
کلا یکی برتری GTA IV نسبت به GTA III غیر داستان بگه؟:D یا نسبت به VC و SA که مدت زمان ساخت کمتری داشتند.هر چند IV از پنچ بازی برتر این نسل
ـه.

واقعا که گل گفتی. منم همینو میگو

gta3 با عشق ساخته شده ولی 4 پلاستیک خالص . gta 3 روی گرافیک 16 مگ اجرا میشه ولی برای 4 هنوز ساخته نشده کارت گرافیکیه مناسبش
:))

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید

یه کارت گرافیک 32 آشغال داشتم که مافیا روش اجرا نمیشد ولی یادمه که مکس پین رو به بهترین نحو بازی میکردم . .

تو کلمتون:d
....من سال 2002 بود مافیا رو با گرافیک 64 بازی میکردم ...موقع عرضه مکس پین 2 اینقدر خوشحال بودم ولی رو سیستمم خیلی بد اجرا میشد تا مجبور شدم باز عوض کنم...این حرفتون رو من قبول ندارم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین

gta3 با عشق ساخته شده ولی 4 پلاستیک خالص . gta 3 روی گرافیک 16 مگ اجرا میشه ولی برای 4 هنوز ساخته نشده کارت گرافیکیه مناسبش

عزیز gta4 باید با کارتی در حد 9600gtهم به راحتی اجرا بشه ولی اینکه چرا بد اجرا میشه دلیله دیگه ای داره موتور RAGE از اول برای کنسول ها نوشته و ساخته شده بود
پر از مشکلات برنامه نویسی هنگام پورت بازی بود.این بازی تنها بازی هم نیست که بعد از پورت رو پی سی با مشکلات فراوان اجرا میسه.یک سری نکات و
فاکتور های دیگه هم هست فعلا بحثش در اینجا نمیگنجه...

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان حالا تا اومدن شماره 3 ، آيا راهي سراغ داريد كه بشه مكس پين 1 و 2 رو روي ويندوز 7 بدون مشكل بازي كرد ؟
مكس پين 1 مشكل پخش صدا و موزيك داره و مكس پين 2 هم يه دفعه شروع به دويدن مي كنه و همينجوري ميره .

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ

آهان! پس شما به این خاطر سوختی که نتونستی بازی رو درست اجرا کنی و گرافیک پرست هستی!:)) خب عزیز من از اول اینو میگفتی که اینقدر دوستان خودشون رو خسته نکنن. محض اطلاعت، اصلا قرار نبوده بازی روی PC بیاد. به خاطر همینیم که اومده باید ممنون *R باشید!

ضمنا از نظر خودم که شدیدا فن *R هستم این کمپانی طی چند سال اخیر به شدت پیشرفت و رشد داشته و واقعا عالی ظاهر شده. طی سال های 2008 تا 2010، دوتا از بازیهاش تونستن GotY بشن و همین موفقیت بسیار بزرگی ـه و نشون از رشد *R میده.
خدایی پستهات همه لایق تو امضا رفتنه!:|

hoshicameron

کاربر سایت
Jul 31, 2007
63
در مورد مکس پین 3 یه حس بدی دارم ، نمی دونم چرا احساس می کنم که اومدن نسخه سوم یه گند اساسی می زنه به تمام نسخه های قبلش . واسه کسی که اولین بازی که با pc انجام داده مکس پین است(البته من از عصر آتاری به بعد بودم وخواهم بود) مکس پین یه چیز دیگه ست و فکر نکنم هیچ بازی بتونه تا این حد در خاطر من بمونه . در مورد GTA IV هم باید این رو بگم که یه افتضاح اساسی بود . این نظر شخصی منه . من حدود 3-4 باری sanandress رو تا پایان رفتم و واقعا لذت بردم ولی از این آخریه هیچی انگار نه انگار جی تی ای بود. اون موقع خیلی حالم گرفته شد. ولی در کل راک استار یکی از شرکت های قوی در صنعت تولید بازی هست و تقریبا هر شرکتی هم ممکنه چند تا از بازیاش مثل بقیه قوی نباشن. امیدوارم که همون کاری رو که با سرخپوست مرده 2 کرد با مکی پین 3 هم بکنه .

• Like
Reactions: TOP Game

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
قول ميدم اينم كلا دقيقه نود يا به هم ميخوره يا عوض ميشه !!!
اسپلينتر سل رو يادتونه؟
چي تبليغ ميشد چي شد !!
كلا قيافه بازي حركات ... همه چيز عوض شد

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
RockStar توی بازی های Open - World شاهکار میکنه ، بازی مکس پین 1 و 2 هم خوب بود ، امیدوارم دوباره *R شاهکار کنه اما تو یه سبک دیگه.

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
محض اطلاعت، اصلا قرار نبوده بازی روی PC بیاد.به خاطر همینیم که اومده باید ممنون *R باشید
Oh my GOOOOD!
واقعا ما اون لحظه ای كه شنيديم بازی برای PC داره مياد حس شادی و سرور و نشاط در بند بند وجودمون دويد و از خود بی خود شديم و الانشم دست هر كدوم از PC بازا يه idol به شكل *R تو خونشون دارن هر روز كلی سجده می كنن بهش..
ببينيد من نه طرف خاصی از ماجرا هستم نه می خوام واسه كسی نوشابه باز كنم ولی ديگه چقدر افراط؟
بعد يه چيز ديگه كه چرا وقتی منظور يه گفته ای رو نمی گيريد بهش می توپيد؟
gta 3 روی گرافیک 16 مگ اجرا میشه ولی برای 4 هنوز ساخته نشده کارت گرافیکیه مناسبش
آهان! پس شما به این خاطر سوختی که نتونستی بازی رو درست اجرا کنی و گرافیک پرست هستی
?!!
خدایی پستهات همه لایق تو امضا رفتنه!:|
زياد تند نرو برادر،تا چند وقت پيش شما هم اندر خم همين كوچه بودی...

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Oh my GOOOOD!
واقعا ما اون لحظه ای كه شنيديم بازی برای PC داره مياد حس شادی و سرور و نشاط در بند بند وجودمون دويد و از خود بی خود شديم و الانشم دست هر كدوم از PC بازا يه idol به شكل *R تو خونشون دارن هر روز كلی سجده می كنن بهش..
ببينيد من نه طرف خاصی از ماجرا هستم نه می خوام واسه كسی نوشابه باز كنم ولی ديگه چقدر افراط؟
زياد تند نرو برادر،تا ديروز تو هم اندر خم همين كوچه بودی...
بله مشخصه. حداقل من یکی شما رو خوب میشناسم.
کدوم کوچه؟!:D
ضمنا تند یا یواش رفتن من کاملاً به خودم مربوطه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر