اطلاعات جدید از Alan Wake's American Nightmare

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
بر اساس اطلاعات جدیدی که Remedy در مورد spin-off جدید Alan Wake منتشر کرده، برای اتمام بازی به چهار الی پنج ساعت زمان نیاز خواهید داشت. لازم به ذکر است که این عنوان تنها برای شبکه لایو عرضه خواهد شد.

alan-wake1-620x325.jpg

Oskari Häkinnen، طی مصاحبه ای با GT خاطرنشان کرد که بسته به علاقه بازیباز به "محتویات جانبی و اختیاری بازی"، این زمان بیشتر نیز خواهد شد.

علاوه بر campaign اصلی بازی، Horde modeـی با نام "Fight 'til Dawn" در بازی وجود خواهد داشت که در آن شما باید تا طلوع خورشید، در برابر موج های پیاپی دشمنان برای زنده ماندن تلاش کنید. پس از به پایان رساندن این مد در پنج نقشه، مد جدیدی به نام Nightmare در بازی باز خواهد شد. وی همچنین جزییات مختصری از داستان بازی نیز منتشر کرده است؛ پس از نوشتن چند قسمت از Night Springs TV show، وی درگیر کابوس های خود شده که بعضا این داستان های افسانه گونه به واقعیت تبدیل میشوند. در American Nightmare، ویک درگیر یکی از داستان های خود که در شهری در آریزنا اتفاق میفتد در جریان است.

این Spin-off، داستان مستقلی دارد و برای تجربه این بازی، به اطلاع از داستان بازی اصلی نیازی نخواهید داشت. البته جزییات داستانی بسیاری برای فن های این فرانچایز وجود خواهد داشت.
Häkinnen، اضافه کرد که موتور بازی از نظر سیستم رنگ و همچنین تخریب پذیری محیط، تقویت شده است.

بازی به عنوان قسمتی از Xbox Live House Party season، که از پانزدهم فبریه آغاز میشود، عرضه خواهد شد.

GOOD-LUCK

-RAIDEN-

کاربر سایت
Jun 11, 2011
231
نام
MAHDI
واقعا حیف شد که روی دیسک عرضه نمی شه
تنها عاملی که موجب این شد فروش کم بازی بود حال خدا کنه مردم جوگیر نشن و عرضه دیجیتالی با شکست مواجه شه و رو دیسک هم عرضه کنن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
AW اصلی رو میگفتن 10 ساعت ولی 6 ساعته هم میشد تمامش کرد این یکی بگن 5 ساعت فکر کنم به 2 ساعت نکشه..

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
همون 6 ساعت هم نمیشد تحملش کرد.
الان شوخی کردی دیگه آرش ؟ :D
تنها مشکل بازی یکنواختی بیش از حد گیم پلیش بود ولی داستان بازی به تنهایی کاری کرد که تا بازی رو با لذت تموم کنم . فقط خداکنه یک فکری بحال گیم پلیش بکنن از یکنواختی در بیاد

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
الان شوخی کردی دیگه آرش ؟ :D
تنها مشکل بازی یکنواختی بیش از حد گیم پلیش بود ولی داستان بازی به تنهایی کاری کرد که تا بازی رو با لذت تموم کنم . فقط خداکنه یک فکری بحال گیم پلیش بکنن از یکنواختی در بیاد
شوخی چیه شایان؟:D
خودت جواب خودت رو دادی:D :
تنها مشکل بازی یکنواختی بیش از حد گیم پلیش بود

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من معنی یک نواخت رو از نظر شما درک نمیکنم..
یعنی چی مثلا ..؟ شما انتظار دارید وسط بازی Alen یک هو تبدیل بشه به اسب شاخ دار تا بازی از یکنواختی در بیاد..؟

AW یک بازی واقع گرانست نمیشه هر حرکتی رو روش پیاده کرد و فقط برای جذاب کردن بازی باید یک سری تنوع به بازی داد که اتفاقا هم تو هر مرحله ای یکی دو تا صحنه خاص برای جذاب تر شدن بازی تعبیه شده بود..
مثلا تو یک مرحله کلاغ بهت حمله میکرد ، یک مرحله باید فرار میکردی ، یک مرحله رانندگی میکردی ، یک مرحله میرفتی رو سن و کلی دشمن بهت حمله میکرد و...:d

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان اینکه رو شبکه لایو عرضه میشه یعنی چی ؟
یعنی کسانی که دستگاهشون هک شده است هیچ جوری نمی تونن بازی کنن ؟ یعنی امکان دانلود و بازی وجود نداره ؟
آخه من شنیدم فقط DLC ها اینجورین.

athomicboy

کاربر سایت
Aug 26, 2010
71
یعنی کسانی که دستگاهشون هک شده است هیچ جوری نمی تونن بازی کنن ؟ یعنی امکان دانلود و بازی وجود نداره ؟

خوب این هم شبیه DLC هست دیگه . روی کنسول های jtag شده میشه اجراش کرد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
متوجه نمی شم یعنی روی دیسک عرضه نمیشه ؟!!!!!!!!!!!!!
یعنی امسال الن ندارم :((

خسته نباشی!! :d سه ماه از این خبر میگذره الان میگی روی دیسک عرضه نمیشه؟؟؟:d

الن داریم باید از لایو دانلود کنی

---------- نوشته در 12:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

باید تشریف ببری XBOX LIVE و با خرج پوینت بازی رو دانلود کنی

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خسته نباشی!! :d سه ماه از این خبر میگذره الان میگی روی دیسک عرضه نمیشه؟؟؟:d

الن داریم باید از لایو دانلود کنی

---------- نوشته در 12:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

باید تشریف ببری XBOX LIVE و با خرج پوینت بازی رو دانلود کنی

خب من که لایو ندارم پس یعنی الن هم ندارم دیگه واقعا Shit :|:(

Mostoul

کاربر سایت
Jan 6, 2012
3
امیدوارم بازی رو خراب نکرده باشن. چون بیشتر لذت بازی به داستانش بود. حالا که بیشتر بازی شده تیر اندازی دیگه واویلا.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همون 6 ساعت هم نمیشد تحملش کرد.
بیا برو جلو بوق بزن الان :D.

=============================
مشکل AW فقط طراح مراحل بازی بود که زیاد خلاقیت به خرج نداده بود وگرنه اگر یک کم خلاقیت میداد مراحل رو پیچیده تر و دراز تر میکرد که یه عالمه هم شخصیت بخوره به درب و دیوار و زمین و هی داغون شه الان بهتون میگفتم.
ایشاالله نسخه جدید خوب در میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر